Jump to content
Dogomania

Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.


MaDi

Recommended Posts

[quote name='bico']MaDi, wpisz tą info na profil Teresy na dogo, to dostanie powiadomienie o takim wpisie. Poza tym na profilu danego użytkownika można też zoabczyć jego post i wątki - od razu wiadać gdzie i kiedy najczęściej się taka osoba wpisuje na forum.[/QUOTE]
Myślisz,że ja taka mądra jestem?:evil_lol: Jeśli możesz to zadziałaj w tym kierunku:razz:
Idę zaraz z moim nowym tymczasowiczem do lekarza, normalnie spadł mi z nieba...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Myślisz,że ja taka mądra jestem?:evil_lol: Jeśli możesz to zadziałaj w tym kierunku:razz:
Idę zaraz z moim nowym tymczasowiczem do lekarza, normalnie spadł mi z nieba...[/QUOTE]

Mimo, że jestem w pracy i komp mi tak wolno działa, że się załamać można, udało mi się wysłać do p.Borcz skopiowane pw od Madi i zrobić też krótszy wpis w jej profilu.
[URL]http://www.dogomania.pl/members/94313-TERESA-BORCZ[/URL]

Podałam nr tel MaDi na wszelki wypadek, teraz chyba musimy czekać na odzew, oby nastąpił, żeby było wiadomo na czym stoimy....:roll:

Link to comment
Share on other sites

ma u mnie miejsce, tyle że muszę dokończyć bardzo skomplikowaną sprawę wymagająca częstej podróży do Krakowa, (skomplikowana zamiana mieszkania i formalności, wszystko się klaruje i w poniedziałek bedę prawdopodobnie wiedzieć kiedy ją zabieram, mam nadzieję że bardzo szybko, podglądam ten wątek bardzo często, i martwię sie nie mniej od MaDi wszystko będzie ok, ale nie mogę więcej psiaków niż mam zostawiać samych na te wyjazdy, moje tymczaski znam , a nie wiem jak na takie samotne godziny zareaguje sunia w nowym domu, boję się ze będzie piszczeć albo szczekać i wywoła to wojne z sasiadami, dlatego chcę stale przy niej być osobiście dopóki się nie przyzwyczai , przygotujcie wszystkie medyczne dokumenty, liste leków jakie brała, ksiażeczke zdrowia z aktuanymi szczepieniami, bo może być tak że będę ja musieć zabierac ze sobą jak się zamiana przedłuży, a bez ksiażeczki ani rusz,

CIOTECZKI, ja mam ważne pytanie, czy u was w jest RACHOWIE hodowla gończych polskich? Ogłaszam wszędzie mojego znajdka bardzo młodego, słyszałam ze stamtąd tu na Sląśk kilka przyjechało, może by wiedzieli do kogo, cieżko mi go trzymać, właściciel sie nie zgłasza, a napewno nie jest wyrzucony, mam za mało miejsca na takiego żywego psiaka, nie wiem juz gdzie go ogłaszać, przy tej sprawie przeprowadzki to udreka!!!

Link to comment
Share on other sites

..znowu sprawa na ostrzu noża.. mam nadzieję, że uda się wszystko p. Teresie podopinać i zabrać Perełkę do raju..
MaDi jesteś wielka, że ją wzięłaś chociaż nie masz warunków..
trzymam kciuki z całej siły, żebyście się dogadały z jak najlepszym rezultatem dla naszej ślicznotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']ma u mnie miejsce, tyle że muszę dokończyć bardzo skomplikowaną sprawę wymagająca częstej podróży do Krakowa, (skomplikowana zamiana mieszkania i formalności, wszystko się klaruje i w poniedziałek bedę prawdopodobnie wiedzieć kiedy ją zabieram, mam nadzieję że bardzo szybko, podglądam ten wątek bardzo często, i martwię sie nie mniej od MaDi wszystko będzie ok, ale nie mogę więcej psiaków niż mam zostawiać samych na te wyjazdy, moje tymczaski znam , a nie wiem jak na takie samotne godziny zareaguje sunia w nowym domu, boję się ze będzie piszczeć albo szczekać i wywoła to wojne z sasiadami, dlatego chcę stale przy niej być osobiście dopóki się nie przyzwyczai , przygotujcie wszystkie medyczne dokumenty, liste leków jakie brała, ksiażeczke zdrowia z aktuanymi szczepieniami, bo może być tak że będę ja musieć zabierac ze sobą jak się zamiana przedłuży, a bez ksiażeczki ani rusz,

CIOTECZKI, ja mam ważne pytanie, czy u was w jest RACHOWIE hodowla gończych polskich? Ogłaszam wszędzie mojego znajdka bardzo młodego, słyszałam ze stamtąd tu na Sląśk kilka przyjechało, może by wiedzieli do kogo, cieżko mi go trzymać, właściciel sie nie zgłasza, a napewno nie jest wyrzucony, mam za mało miejsca na takiego żywego psiaka, nie wiem juz gdzie go ogłaszać, przy tej sprawie przeprowadzki to udreka!!![/QUOTE]
W takim razie czekamy do poniedziałku, będę teraz spokojniejsza. Perełka jest zaszczepiona PW mogę ją doszczepić od zakaźnych ale teraz dostaje antybiotyk. Odrobaczana jest regularnie bo dostaje advocate. Jej skóra jest już inna w dotyku. Mam wrażenie,że jest też bardziej wrażliwa.
Do Krakowa pewnie łatwiej będzie ją dostarczyć jeśli będzie taka opcja.
Poproszę na PW tatuaż gończego to może coś załatwię. W mich rewirach są takie psiaki;)

Link to comment
Share on other sites

Tak sie to wlecze bo multum urzędów jest w to zaplątanych, od mieszkalnictwa , poprzez skarb państwa, ewidencje i skarbówki, kazdy wie jaki to koszmar, i jakby odemnie zalezało to bym nie zamieniała, tylko że tam chcą zrobic hotel a ja jestem z moja tam własnoscią jedyna obstrukcją, stale hulam miedzy Śląskiem a Krakowem i padam bo muszę obrócić w tym samym dniu a w domu ogrom ogoniastych cudów, i na dodatek ten gończy!!! sunia która wpadła na leczenie na miejsce Perełki już jest wiecej jak zdrowa, to super sukces ale będzie wiekszy jak znajdzie odpowiedzialny domek, teraz dojechał sparaliżowany Drops z KONINA ale miejsce Perełki jest, jak juz to pozałatwiam i się zorganizuję to bedę mieć dwójkę do ekstra działań, PEREŁKE I DROPSIAKA, moje oneczka schroniskowa to już tylko rutynowa opieka doleczająca bez zagrożenia życia, jak widać mam co robic A STERSS MNIE DOBIJA BO SIE SPIESZĘ A NIE WSZYSTKO ODEMNIE ZALEŻY,/ mam nadzieję ze PEREŁKA sie szybko wyleczy i zabiorę na leczenie paraliżu Alwarka/

NIE MOGE ZNALEŻC TATUAŻU, JESZCZE RAZ SPRAWDZĘ, MOŻE NIE MA ??? ROZPACZ NIE WIEM JUŻ GDZIE GO OGŁASZAĆ A NIE MAM GDZIE ZOSTAWIAĆ W CZASIE WYJAZDÓW DO KRAKOWA!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Tak sie to wlecze bo multum urzędów jest w to zaplątanych, od mieszkalnictwa , poprzez skarb państwa, ewidencje i skarbówki, kazdy wie jaki to koszmar, i jakby odemnie zalezało to bym nie zamieniała, tylko że tam chcą zrobic hotel a ja jestem z moja tam własnoscią jedyna obstrukcją, stale hulam miedzy Śląskiem a Krakowem i padam bo muszę obrócić w tym samym dniu a w domu ogrom ogoniastych cudów, i na dodatek ten gończy!!! sunia która wpadła na leczenie na miejsce Perełki już jest wiecej jak zdrowa, to super sukces ale będzie wiekszy jak znajdzie odpowiedzialny domek, teraz dojechał sparaliżowany Drops z KONINA ale miejsce Perełki jest, jak juz to pozałatwiam i się zorganizuję to bedę mieć dwójkę do ekstra działań, PEREŁKE I DROPSIAKA, moje oneczka schroniskowa to już tylko rutynowa opieka doleczająca bez zagrożenia życia, jak widać mam co robic A STERSS MNIE DOBIJA BO SIE SPIESZĘ A NIE WSZYSTKO ODEMNIE ZALEŻY,/ mam nadzieję ze PEREŁKA sie szybko wyleczy i zabiorę na leczenie paraliżu Alwarka/

NIE MOGE ZNALEŻC TATUAŻU, JESZCZE RAZ SPRAWDZĘ, MOŻE NIE MA ??? ROZPACZ NIE WIEM JUŻ GDZIE GO OGŁASZAĆ A NIE MAM GDZIE ZOSTAWIAĆ W CZASIE WYJAZDÓW DO KRAKOWA!![/QUOTE]Tatuaż powinien być w lewym uchu ew. w pachwinie, chyba że to psiak z pseudohodowli. Poproszę jakieś namiary na niego oraz zdjęcia na PW. Lubelszczyzna to zagłębie pseudohodowli więc jeśli psiak jest bez rodowodu to na pewno nie dostanie pomocy od "hodowcy"

Link to comment
Share on other sites

Zakropiłam ją dzisiaj advocatem i swoje oko również...strachu najadłam się bardzo dużo, mogę tylko Was uspokoić tak na przyszłość,że da się to przeżyć.
W związku z tym,że Perełka zajęła miejsce moich fundacyjnych nabytków bardzo proszę o zaglądanie, rozsyłanie i wsparcie finansowe dla 4 szczeniaków z lasu.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']malo tu cioteczek do ciebie zaglada :( a przeciez ty ciagle bedziesz potrzebowac pomocy :([/QUOTE]
Coraz częściej tak jest bo psiak niby już bezpieczny, otóż wcale nie i tu pojawia się problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...