Jump to content
Dogomania

Żabka i maluchy już szczęśliwe :)) Mają domki :)


Aga

Recommended Posts

Rozmawialam z ciocia, maluchy beda przetrzymane, tak dlugo, jak dlugo sie transport nie znajdzie. Zagwarantowalam, ze na 100% wezme rodzinke, tylko, aby sie udalo z transportem. Czyli, czekamy na jutro i sie modlimy, aby Majce nie udalo sie sprzedac na gieldzie samochodu:evil_lol: , wtedy ruszamy glowa dalej.
Wybacz Aga te ostre slowa, ale mi nerwy puscily.:lol: teraz jestem uspokojona, ze maluchom nic sie nie stanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pajunia, dziwię się, że się tak łatwo zgodziły na przetrzymanie psiaków, bo jeszcze wczoraj dostałam niezbyt miłego sms'a... że albo je biorę, albo.. :shake: że nie mają miejsca na nie, itd. dlatego nie chce mi się w to wierzyć za bardzo. Być możei ciotka ma dobre intencje, ale jej prawie całe dnie nie ma, bo pracuje, a babci to się napewno nie spodoba.
Jeśli P. Halina z Kundelka się zgodzi, to myślę, że w przyszłą sobotę, będę mogła psiaczki tam dowieźć. I wtedy na spokojnie się poszuka transportu.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z pania Halinka, pomysli i jutro rano da mi znac, jak moze pomoc, ale raczej tak. ( Przejmie na przechowanie)
Druga sprawa. We wtorek jedzie dziewczyna ze Skarzyska do Warszawy ( raczej jej maz), moglby rodzinke zabrac. Napisalam na transportowym o poszukiwaniach transportu warszawa- Gdansk lub Starogard we wtorek.
Trzeba by rodzinke do Radomia, Skarzyska, Starachowic lub Kielc dowiezc.
Trzeci wariant
Prawie co czwartek jedzie ze Starachowic , dziewczyna do Warszawy. Moglaby je rowniez zabrac. Ale trzeba dowiezc do Starachowic.


teraz Aga, Ty dzialaj.

Link to comment
Share on other sites

Agusiazet, w desperacji szukałam DT, ale dziękuję :)

[QUOTE]przyda sie skarpeta dla Zabki na AFNie...[/QUOTE]
Pewnie tak, bo ja nie wyrobie... :shake:

[QUOTE]We wtorek jedzie dziewczyna ze Skarzyska do Warszawy ( raczej jej maz), moglby rodzinke zabrac.[/QUOTE]
Ja nie mam szans na wyjazd w tygodniu, jedynie soboty i niedziele i to nie wszystkie...
A może by tak na zaś poszukać chwilowego DT w W-wie, jakby np transport się nie zgrał w jednym dniu, co o tym myślicie? :roll:

[QUOTE]Prawie co czwartek jedzie ze Starachowic , dziewczyna do Warszawy. Moglaby je rowniez zabrac. Ale trzeba dowiezc do Starachowic.[/QUOTE]
Może to by była jakaś szansa? Bo na wtorek nie dam rady :shake: Tylko musiałabym poszukać kogoś kto by przewiózł jeszcze malutką z Rzeszowa do Starachowic w któryś czwartek.

Jeśli P. Halinka się zgodzi, to przewiozę malutką w sobotę, a przez ten tydzień będzie można kombinować, coby malutka nie musiała długo w schronie siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby p. Halinka sie zgodzila, to nie do schronu, tylko do siebie do domu. Tak ustalilysmy, ale jutro rano mam jeszcze raz zadzwonic, to dostane wiazaca odpowiedz.
Agus, czy do soboty beda tam bezpieczne?
jesli pani Halinka je wezmie, to bysmy musieli kombinowac transport w ktorys czwartek do Starachowic, a potem z W-wy do mnie, na rancho. Zobaczymy jutro, co pani Halinka mi powie.

Link to comment
Share on other sites

Żabka ma niesamowite szczęście, że trafiła na takich ludzi... jedynie odległość jest dla nas wrogiem, ale staram się być dobrej myśli :)
Czekamy na wieści...
Mam nadzieję, że do soboty je dotrzymają, będę tam pisać, dzwonić zapewniać, nawet codziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Aga, zamelduj sie u mnie jak najszybciej, na priva, dam Ci namiary, ktore dostalam od p. Halinki, na wspanialy tymczas dla rodzinki. Jest to w Kunowie, tylko szybko, szybko, jak najszybciej sie zamelduj u mnie.[/quote]

[SIZE=1]nie wiem czy Aga dała znać, ale tyko powiem, że to cudowna wiadomość [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No więc tak, w sobotę jadę po Żabę i towarzystwo i zawozimy ją do miejscowości Kunowa (między Jasłem a Bieczem), tam ma zagwarantowany DT przynajmniej na 2 tygodnie. Więc mamy 3 tygodnie na znalezienie transportu z Kunowa/Tarnowa do W-wy i z W-wy do Starogardu Gdańskiego.
Szukałam już transportu, rozmawiałam z osobą która jeździ na trasie Łódź - W-wa raz w tygodniu, na wątku transportowym netti1 również oferuje pomoc, rozmawiałam z nią, może sunie przewieźć z w-wy do St.Gdańskiego lub jak się nie znajdzie transport to przyjedzie po nią i odwiezie na miejsce :-o , tylko kasy kochani trzeba, kasy, duużo kasy bo to kawał drogi :placz:

mycha101 - byłoby super :lol:

Link to comment
Share on other sites

No czytam, ze Aga juz napisala. Swietnie, no ten DT zalatwila p. Halinka z Rzeszowa , z Kundelka. Na razie na dwa tygodnie, ale jesli sie cos nie dogra, to Kundelek by tez potem przetrzymal. Ale wolalabym, aby nie. Mieli niedawno jeden wypadek nosowki, niby tylko jeden. Ale troche sie boje. Zaloze skarpetke na AFN. Joasiu, mozesz na AFN wyslac , na " transport Zabci z Brzozowej". Klaniam sie nisko i dziekuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...