Jump to content
Dogomania

Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaga zrobiła sie całuśna, że ho ho! Zawsze przybiega na zawołanie-z odległości 5ciu metrów, bo taką ma smycz, i przytula się łepkiem, kładzie go na kolana i czeka aż się ją pogłaska a potem tak jakby już było głaskanie 'odbębnione' ucieka wąchać nowe zaspy ;) Jest kochana naprawdę! Szkoda mi jej zawsze, gdy zostawiam ją w klinice, bo tak za mną patrzy...Ściskam, całuję i tulę!
Jaga bardzo się wyrobiła. Mimo, że nie była kąpana po schronie, jest czysta i pachnąca. Może to po tarzaniu w zaspach....:evil_lol: Poza tym sierść zrobiła jej się puszysta, gładka i lśniąca. To na pewno po karmie, którą teraz dostaje do jedzenia. W schronie przeciez jadła tylko kaszę z kurzęcymi łbami :angryy:
Komu komu Jagę???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masza4']Anielica wystawiała jej kiedyś allegro, ale to już chyba nieaktualne. Prosiłam ją kiedyś wprawdzie czy odnowi, ale nie wiem czy to doszło do skutku. Napiszę do niej w tej sprawie.[/quote]
W razie czego to ja mogę ją wystawić tylko potrzebuję tekst i zdjęcia.
Trzymaj się Jagula:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jagusiu poka? si? wszystkim!
Nie by?o mnie dwa dni u niej w hoteliku, bo chor?bsko mnie roz?o?y?a. Wczoraj nie mog?am uwierzy? w to co widz?. Otworzy?am boks, a Jaga zamiast ucieka? pod drzwi jak to zawsze robi, wtryni?a mi si? na kolana, co by buzi da? :loveu: Kochana z niej psina. Jest bardzo wdzi?czna za wszystko co si? dla niej robi, dzi?kuje, tuli si?, a ogon merda jak oszala?y!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...