Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='RPG']Czyli albo ten za preproszeniem behawiorysta sobie z Twoja suka pogdal tak od serca albo pradem . Czy sie myle ?

Skad sie namnozylo takich samozwanczych behawiorystow i takie rzeczy psom i ludziom robia ?
Moja sasidka tez byla ostatnio u swietnego za przeproszeniem ... Suka dostala kilka razy pradem , ale pani dumna , ze taka madra bo chodzi przy nodze . Opadaja rece :lol:[/QUOTE]
Ja tam w sumie do OE też nic nie mam jak się to robi z głową, natomiast przeraża mnie, że każdy może sobie tę obrożę kupić i stosować wedle własnego widzimisię, najczęściej totalnie błędnie.

[quote name='monika&karol']Masz racje, że mity robią swoje :mad: a jak u nich z włosiem? Powbijane igiełki w ubrania itd.?
Ja przy swojej dalmaciej dziewczynie nie mogę nic czarnego założyć bo od razu robię się biała :evil_lol:

Może kiedyś spotkam Was nad Wisłą i przekonam się w 100% do tej rasy ;)[/QUOTE]
A w jakiej części Warszawy mieszkasz? Ja na spotkanko zawsze chętna, bo tutaj w okolicy nie mamy nikogo do wspólnych spacerów.

A ja powiem, że nie zauważyłam, żeby Jari się jakoś straszliwie sypał. Teraz, jak go suplementuje biotyną, olejem, skrzypem itp. to włosy się trzymają jak przyklejone. Myłam go przed wystawą w wannie i jeszcze niedawno aż się odpływ zapychał od kłaków, a tym razem było tylko kilka włosków. Że dalmaty się sypią to wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A w jakiej części Warszawy mieszkasz? Ja na spotkanko zawsze chętna, bo tutaj w okolicy nie mamy nikogo do wspólnych spacerów.
[/QUOTE]
Przy Wale Miedzeszyńskim i Trasie Siekierkowskiej ;) nad Wisłę mamy 10 min a nigdy nie byliśmy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RPG']Czyli albo ten za preproszeniem behawiorysta sobie z Twoja suka pogdal tak od serca albo pradem . Czy sie myle ?

Skad sie namnozylo takich samozwanczych behawiorystow i takie rzeczy psom i ludziom robia ?
Moja sasidka tez byla ostatnio u swietnego za przeproszeniem ... Suka dostala kilka razy pradem , ale pani dumna , ze taka madra bo chodzi przy nodze . Opadaja rece :lol:[/QUOTE]


od serca.
pytanie o prad jest nie na miejscu.
przykro mi ze opierasz moje doswiadczenia na własnych porażkach :lol:

Edited by mefume
Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Amber"']No i ciekawe czy nie dorwał? ;-) [/quote]
Nie dorwał, wycieczka udana :loveu: choć już raz w deszczu jeździliśmy, ale to był drobny, przyjemny, wiosenny deszczyk i dawał wspaniałe orzeźwienie dla psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mefume']od serca.
pytanie o prad jest nie na miejscu.
przykro mi ze opierasz moje doswiadczenia na własnych porażkach :lol:[/QUOTE]
Musze cie z przykroscia rozczarowac , ale zawsze mialam dosc oleju w glowie by nie korzystac z uslug behawiorystow ,za przeproszeniem oczywiscie .
Jesli potrzebuje pytam o porade szkoleniowcow i to z duzym doswiadczeniem a nie rechoczacych po forach przedszkolakow .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RPG']Musze cie z przykroscia rozczarowac , ale zawsze mialam dosc oleju w glowie by nie korzystac z uslug behawiorystow ,za przeproszeniem oczywiscie .
Jesli potrzebuje pytam o porade szkoleniowcow i to z duzym doswiadczeniem a nie rechoczacych po forach przedszkolakow .[/QUOTE]

ha ha ha ha ha - brawo ! - zapewne nie wiesz, że doświadczony szkoleniowiec z dużym doświadczeniem to własnie behawiorysta ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika&karol']Przy Wale Miedzeszyńskim i Trasie Siekierkowskiej ;) nad Wisłę mamy 10 min a nigdy nie byliśmy :oops:[/QUOTE]
O, to nie nasze rejony niestety, więc raczej nas nie spotkasz. Ale przejść się musisz koniecznie, jeśli jest tam nawet w połowie tak ładnie jak u mnie to i tak warto :)

[quote name='mefume']ha ha ha ha ha no to ja Cię z radością rozczaruję :P otóż wypowiedz odnośnie behawiorysty była czystą prowokacją a Ty tak doświadczona i rozsądna osoba (jak wnioskuję po Twych jakże błyskotliwych wypowiedziach) się nabrałaś aż przedszkolak jest zdumiony ,że go to tak mało kosztowało :smile: chciałam zobaczyć jaki poziom reprezentuje co poniektóry obecny na tym oto forum i dziękuję mam już pełen obraz[/QUOTE]
No to na cholerę tu przychodzisz, prowokujesz i piszesz jakieś bzdury? :shake: Mam co innego do roboty niż odpisywanie na zmyślone posty...

Oooo i jeszcze edytujesz wcześniejsze wypowiedzi. Mod zaraz będzie miał co robić :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a jakie mądre odpowiedź ....[/QUOTE]

Bez kitu, porażka..
'Nie zakładajcie kolczatek tak, jak ma ten brązowy!' :roll:
Słyszysz, Amber? Nie zakładaj tak, jak ma ten brązowy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej :)

[url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_0848.jpg[/url] jaka słodka :)

[url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_0965.jpg[/url] Jari zamienia się w dalmatyńczyka czy co ? ;P

[url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_1027.jpg[/url] piękności :loveu:

Pozdrawiamy serdecznie ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']
ale co się dziwić, ostatnio oglądałam zdjęcia z jakiś pokazów agility, wisząca kolczata i przypięta do niej smycz... tak pies po torze biegał[/QUOTE]
Ostatnio robilam zdjecia na treningu agility i jeden pies mial wlasnie kolczatke , instruktorka od razu kazala zdjac / ledwo bylo widac bo to byl ON/ . Wlasciciel , mlody chlopak , powiedzial , ze on ladnie wyglada w tej kocztce . Skadinad wiem i widzialam , ze pies PT ma ma w malym palcu i nie potrzebuje smyczy zeby isc przy nodze :) W zadnym razie te kolce sa nieuzywane , wiem to na pewno.
Czasem tak bywa :lol:

Link do Jarka i kolczatki boski :cool3: Najgorzej to jak ktos nie ma pojecia o czym gada , ale gada bo gadac lubi .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...