Jump to content
Dogomania

Kachna

Members
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Kachna

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.erixjarsmyk.4.pl/

Converted

 • Location
  W-wa
 1. Amber, pytałaś o łańcuszek złoty. Z czystym sumieniem polacam Ci ipo-sklep, tam jest duży wybór i to solidnych łańcuszków. Torres ma srebrny HERMANA, jest bardzo wytrzymały, chodzi w nim na codzień. znalazłam takie złote: [url]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p410,lancuszek-srednie-ogniwo-55cm-curogan-kod-hs5154105567[/url] [url]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p416,lancuszek-krotkie-ogniwo-55cm-curogan-kod-hs5090305567[/url] [url]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p1400,lancuszek-dlugie-ogniwo-kolor-zloty-54cm-kod-hs5160405433[/url] tylko romiar dobierzesz.
 2. Nie mogę się z Wami zgodzić. Pies musi być nakręcony i skupiony a zabawka jest nagrodą. Psu zależy szybko i dobrze wykonać ćwiczenie aby dostać to czego on chce. .... ale każdy inaczej pracuje ze swoim pupilem, tyle że da się i bez smaków ;-)
 3. Amber, no przeczytałam i się zagotowałam ! Jak można obrażać psy, nie potrafiąc pracować z własnym ..... Doczytałam, że rozmawiacie o szkoleniu na nagrody i zabawki. Torres nagrody w postaci parówki dostaje, ale on czeka na nagrodę w postaci zabawki, to jest to dlaczego opłaca się coś robić, tak więc można szkolić na zabawki (nam czasem się skończą smaczki i jest tylko zabawka - w zupełności wystarcza), myślę, że na zabawki to nawet i szybciej pies wykonuje komendy ;-)
 4. [quote name='"Portos"']Dlatego moja droga hodowcy dobieraja reproduktorów :-D:-D:-D:-D Szczeniaka nie sprawdzisz jakbyś nie wiedziała. O tym jaki jest szczeniak zapewnia hodowca opierajac sie własnie o geny i o to jakich miał rodziców. Po to jest rodowód . Jedynym błedem Agi było to , że uważnie nie przyjżała sie rodzicom. Ja rozumiem wasze oburzenie , że Aga oddaje psa po 2 latach , tak nie wolno i bla bla. Ale nie kierujcie sie emocjami tylko pomyślcie. A teoria nazywa sie coś co nie jest potwierdzone badaniami a to jest FAKT bo jest to zbadane :-D[/quote] Wypraszam sobie ! Jari i mój Torres mają tego samego ojca. CARLOS dał dużo potomstwa i nie słyszałam o ich problemach z psychiką czy szkoleniowych. Problem ze szkoleniem psa na ogól leży po stronie przewodnika - NIE PSA !!!!! Tyle w temacie. Amber, kiedy byliście przy fontannach ??? My w niedzielę, jeszcze był kolega z 2 dobermankami, mogło być super spotkanie. Do zobaczenia na wystawie :-)
 5. [quote name='"Amber"']No i ciekawe czy nie dorwał? ;-) [/quote] Nie dorwał, wycieczka udana :loveu: choć już raz w deszczu jeździliśmy, ale to był drobny, przyjemny, wiosenny deszczyk i dawał wspaniałe orzeźwienie dla psa.
 6. Kachna

  galeria Vato :)

  Tyna, no to o jedną małą krajóweczkę się pomyliłam ;)
 7. Próbujcie, bo żeby nie ruch, to nasz półbrat miałby wczoraj ZŁOTO !!!! Choć 2 miejsce to i tak wielki sukces ! My właśnie lecimy na rower, mam nadzieję, ze deszcz nas nie dorwie ;)
 8. [quote name='"Amber"']Jari niestety biegnie inochodem albo galopem, on praktycznie w ogóle nie używa kłusu, nie wiem czemu :roll: Jak już kłusuje to bardzo ładnie, ma sprężysty ruch pełen energii, ale niestety od wielkiego dzwonu można to zobaczyć.[/quote] Amber, właśnie bieg przy rowerze wypracowuje piękny kłus. Z moim poprzednim dobermanem miała problem inochodu i biegał przy rowerze. Z Torresem mamy problem kondycyjny i wagowy ;) Na rowerze nie jest to trudne, gdy pies biegnie inochodem przyspieszasz aż wpadnie w kłus i wówczas jak najdłużej jednym tempem jedziesz a pies obok kłusuje, gdy zaś popada w galop - zwalniasz aż wpadnie w kłus. Do tego niestety przydatne są kolce, bo o własne zęby trzeba dbać a doberman w galopie ciężki do opanowania hahahaha No i w ten własnie sposób wyrabiasz u psa nawyk przy dobrym tempie do kłusowania, co przydaje się na ringu :smile:
 9. Kachna

  galeria Vato :)

  Tyna, ogromne gratulacje !! ukończyliście już Championat ?
 10. Pięknie macie nas Wisłą, widoki .... pozazdrościć ! Czytałam, ze Jari biega przy rowerze, my też jeździmy, ale Torres na smyczy i równomiernym kłusem, może tak poćwiczycie jak Ci kolana inaczej nie pozwalają ?
 11. Mutare, witam i ja księżniczkę Chilli i przystojniaczka Nico ! Muszę się przyznać, że na dogo zaglądam raz na jakiś czas, ale jak tu będę to będę Was odwiedzać :smile:
 12. Amber, gratuluję Wam pudełka ! a gdyby był lepszy kłus .... kto wie, kto wie, ale pewnie byłoby złoto !!!
 13. Kachna

  galeria Vato :)

  Dawno mnie nie było na dogo ... Gratuluję zdanych testów !
 14. Kachna

  galeria Vato :)

  Tyna, podziwiam porządeczek w klatce ! nas wiecznie wszystko poszarpane ..... Zdjęcia Vato świetne !
×
×
 • Create New...