Jump to content
Dogomania

Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Awit']To taką większą klatkę chcecie kupić?[/QUOTE]

Nie wiem czy ona większa, ale składana i nowa, i przynajmniej zawsze na miejscu...
Na razie mało kto się dorzucił :(
A to jakby nie było WE WSPÓLNYM INTERESIE...

Link to comment
Share on other sites

no i kicha...

wszystko było idealnie: Smok [pod płotem tej pani, my z klatką... rozstawiliśmy... ale Smok jak nas zobaczył - dał w długa gdzieś nie wiem dokąd i zniknął i już nie wrócił...

tej pani musiało nie być, nie wiem...

wszystko na marne, pół dnia, klatka i przyczepka. tak to się możemy bawić do usranej śmierci :/

moja propozycja:

[B]co do Smoka.[/B]
wypożyczyć jeszcze raz dużą klatkę z Azylu. może w weekend? żeby ktoś mógł przy niej jakiś czas siedzieć - da ktoś radę? wtedy moglibyśmy klatkę rozstawić przy ogrodzeniu tych ludzi... żeby Smok na spokojnie, nie patrząc na mnie, Pawła ani Paulinę mógł sobie do niej wejść...

[B]co do suni w ciąży.[/B]
umówić się z panią na któryś dzień, żeby była. żeby mogła sunię wydać komuś, my nie wiem kiedy damy radę, bo P. ma zapalenie oskrzeli i gorączkę :( sunię będzie można w dowolnym teraminie zawieźć do "naszej" lecznicy - to tylko 10 km. od Palucha w stronę Magdalenki... wszystko będzie umówione :) i cena promocyjna... da ktoś radę?

Link to comment
Share on other sites

na razie się na pewno nie pali, znaczy wiadomo że im szybciej tym lepiej, ale np. wczoraj zastaliśmy Smoka śpiącego bardzo głęboko pod płotem :)

za benzynę jeszcze nie wiem, marek jeszcze nie mówił.

a może ktoś da sukę radę zabrać do lecznicy? lecznica czeka.

Link to comment
Share on other sites

W weekend to chyba ja będe mogła zabrać Wirkę do lecznicy. Nie wiem tylko, czy będę miała samochód, a mój TZ już śpi i nie mam jak się upewnić. Mru, prześlij mi proszę na pw kontakt do lecznicy, i na wszelki wypadek do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Smok nie zdaje sobie sprawy jakie tu jest zamieszanie za jego plecami :)
a widzialyscie ta suke? ja mam w tym i polowa nastepnego tyg szkolenie wiec nie mam jak podjechac, zanim dostane sie do warszawy w godz18 i przejade na druga strone to mnie ciemna noc zastanie.
a i deklaracje przesle jutro, kurcze nie pamietam czy ja dawalam na Smoka czy Rudego ale zaraz to sprawdze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...