Jump to content
Dogomania

Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postaram się podejść do tej babki jutro,nie wiem o której bo mam w planach Paluch,myslę że po południu mi się to uda.Modle się tylko żeby baba się zgodziła bo może szczeniaczków jej się zachce....i nie pozwoli ciężarnej suki kroić,tylko dopiero po,wiecie jacy ludzie ciemni są....mam weta w raszynie tylko nie wiem jaka cena,chyba że wy coś macie swojego?

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, jeśli jest sponsor to my jutro będąc u Smoka z klatka możemy zabrać sukę do lecznicy. z tego co czytam w swoim cenniku to wyjdzie jakieś 200-250 złotych (zależy czy ma 10 kg czy więcej, ciąża chyba wczesna nie?) plus doba hotelu... może być?

aha - jak uda sie ze Smokiem to dokąd go?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']słuchajcie, jeśli jest sponsor to my jutro będąc u Smoka z klatka możemy zabrać sukę do lecznicy. z tego co czytam w swoim cenniku to wyjdzie jakieś 200-250 złotych (zależy czy ma 10 kg czy więcej, ciąża chyba wczesna nie?) plus doba hotelu... może być?

aha - jak uda sie ze Smokiem to dokąd go?[/QUOTE]

Jak mówiłam ja mogę o 16.00 z dzielni wyjechać, z Wami :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie dam rady podjechać, muszę z własnym psem jechać do lecznicy na antybiotyk, zrobić zakupy a potem jeszcze z Konstancina zabrać szczeniaka do hotelu.... Nie wyrobie się. Wysłałam Mru długaśnego smsa z namiarami na Lidkę i właścicielkę suni. Co do miejsca, to będę kombinować jak pies fizycznie będzie, jakiś tam pomysł mam. Docelowo jedzie chyba do Jamora.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorchid][B]A to jest prośba da WAS WSZYSTKICH!
Często potrzebna jest interwencja, a jak wiecie sprzętu niezbędnego mało albo wcale :(
Na tym tracą zwierzęta :( Taka jest prawda...
Skoro wszyscy się tu znamy i wiemy jak jest bardzo proszę o pomoc w zakupie klatki do łapania psów!!!
[COLOR=red]
[url]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=5744[/url][/COLOR]

Wierzę, że pomożecie - to w naszym wspólnym interesie!!! W interesie PSÓW, którym wszyscy chcemy pomóc...
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Gdzie nie wiem, jak będzie złapany, to się zastanowię :p Ew. do tej lecznicy, ale może uda się z czymś tańszym.
W jakich godzinach jutro będziecie? Może uda mi się przyjechać.

[quote name='Paulina78'][COLOR=darkorchid][B]A to jest prośba da WAS WSZYSTKICH!
Często potrzebna jest interwencja, a jak wiecie sprzętu niezbędnego mało albo wcale :(
Na tym tracą zwierzęta :( Taka jest prawda...
Skoro wszyscy się tu znamy i wiemy jak jest bardzo proszę o pomoc w zakupie klatki do łapania psów!!!
[COLOR=red]
[URL]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=5744[/URL][/COLOR]

Wierzę, że pomożecie - to w naszym wspólnym interesie!!! W interesie PSÓW, którym wszyscy chcemy pomóc...
[/B][/COLOR][/QUOTE]

Super pomysł :) Ja jestem w głębokim finansowym dołku, ale postaram się porozsyłać ten apel. Ale czy na pewno nie da się kupić takiej klatki taniej? Gdzie będziecie ją kupować?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...