Jump to content
Dogomania

Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie mam pojęcia,gdzie ona koczuje ale ci z działek pewnie wiedzą,onkowatych niestety nie znam,jak mówię do Rudego przychodziłam od strony budowanej trasy,tam co ten pan na rowerze,więc nigdy nie widziałam tych bid,szczególnie że Rudy był tam krótko,bo zaraz założyłam mu wątek i pomogłyście.

Link to comment
Share on other sites

jutro powinnam być w schronisku,jesli będzie Dyrektorka to zgłoszę,a wy piszcie emaile,trzeba ją zasypać,jest to teren warszawy,tylko jak zabiorą szczeniory to już po nich,sama nie wiem?jeśli będą takie że już do adopcji to dobrze,jesli jeszcze malutkie to.....nie dostaną szansy,więc doradźcie jak zrobić????? a email [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Poczekajmy. Może uda nam się w ciągu kilku dni odnaleźć maluchy, jeśli tak, to trzeba będzie je zabrać - tymczas dla szczeniaka zwykle da się znaleźć. Wysłać je do schroniska to żadna robota, pójdą w nieznane i za rok wyprodukują kolejne pokolenie (o ile dożyją).

Link to comment
Share on other sites

To nie ten facet z samochodu, tamten szedł z wózkiem takim starym, gdzieś szedł dalej, psy szły z nim, faktycznie... Może poszedł do autobusu, a psy zostały...

Mnie to dziś kur..ca strzeliła na tekst pani z działki, że suka do sterylce "jest do niczego!!!":angryy::angryy::angryy:
Wy wiedzieliście, że ta suka miewa małe ? ( teraz piszę o tej suce od Smoka..., co to rudy się zabawił - jak zajebiście stwierdził pan...:angryy:
Czy da się tą kobitę dopilnować, żeby była ta sterylka??? Przecież ta suka JUŻ jest w ciąży...:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']a do tego nie on jeden, masakra

ale spotkaliśmy tez przemiłego starszego pana, który Smoka dokarmia regularnie i na rowerze do niego przyjeżdża :) i łapankę z Paluchem kiedyś organizował, nasz jakiś :)[/QUOTE]
Pan był super :) Przekochany! :) Powiedział, że jesteśmy kochani z Pawłem i tacy wspaniali :) :) :)
mru Tobie też przekazuję :):):)!!!
Pan nasz :) - bierzemy Go do ekipy :)

Link to comment
Share on other sites

Pisałam na wątku Rudego, że sunia pewnie niedługo będzie miała młode... Trzeba tą babkę przypilnować, tydzień temu też mówiła, że sukę wysterylizuje. Lida ma napisać jej to pismo, trzeba przypilnować żeby dotarło na Paluch i żeby ją ciachnęli.

Link to comment
Share on other sites

Ciśnienie mi wzrosło dziś przez nią :( Gada i gada o swoim życiu, ale my nie jesteśmy OPS do cholery i nie powinno nas to interesować... Ja wiem, że są różne problemy, bo sama je mam :(, ale jak można mieszać w to biedne zwierzęta... :(?

koosiek, oby TYLKO ZDĄŻYĆ!!! :( Będziemy mieli zaraz 1000 interwencji :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

można z pismem spróbować,może się uda? chciałam zobaczyć jej reakcję,czy jak za darmo,to się zgodzi czy nie? przyklasnęła,dlatego wiem ze chodzi jej o kasę,szkoda kasy....teraz jest miesiąc darmowej sterylizacji,może zaklepać jej miejsce,tylko nie mam transportu,a baba jakaś niezaradna chyba i wątpię ze sama to załatwi.

Link to comment
Share on other sites

Ona dopiero co miała cieczkę, także to sam początek ciąży. Mam nadzieję, że się uda...

A babka przypominała mi babcię, którą widziałam ostatnio w szpitalu - lekarz się jej pyta o objawy choroby, a ona mu na to, ile razy dziennie pije wodę. Lekarz powtarza pytanie, a ona "Tak, słucham? A czternastej pije herbatkę..." i tak w kółko... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sambo_os1']można z pismem spróbować,może się uda? chciałam zobaczyć jej reakcję,czy jak za darmo,to się zgodzi czy nie? przyklasnęła,dlatego wiem ze chodzi jej o kasę,szkoda kasy....teraz jest miesiąc darmowej sterylizacji,może zaklepać jej miejsce,tylko nie mam transportu,a baba jakaś niezaradna chyba i wątpię ze sama to załatwi.[/QUOTE]
Gdzie ta darmowa sterylizacja...???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Ona dopiero co miała cieczkę, także to sam początek ciąży. Mam nadzieję, że się uda...

A babka przypominała mi babcię, którą widziałam ostatnio w szpitalu - lekarz się jej pyta o objawy choroby, a ona mu na to, ile razy dziennie pije wodę. Lekarz powtarza pytanie, a ona "Tak, słucham? A czternastej pije herbatkę..." i tak w kółko... :roll:[/QUOTE]
Haha, ta też mnie próbowała zagadać cwana :):):)
Jak ja to kocham!!! "Pani, co pani, ku..wa, pani psy łapie, a dzieci nie mając o jeść" :D:D:D
Ten typ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...