Jump to content
Dogomania

Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nutusia dziękuję że wzięłaś do siebie Tulcię, po wypłacie mogę wpłacić jakiś grosik na karmę albo może opłacę wyróżnione allegro (tylko kto może zrobić?), poproszę konto na PW,

W dzień nie miałam dostępu do neta....

chciałam wykupić bazarek ale widzę że Obraczus już zaproponowała, za co dziękuję.

Strasznie szkoda całej trójki........:(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za przybycie i ofiarowaną pomoc.
Tusinka, dziś dogo mi chodzi jak wół, więc wyślę Ci PW jutro lub w poniedziałek. Jutro lub w poniedziałek będę miała zdjęcia - wtedy ruszymy z allegro.
Szczęście w nieszczęściu, że Luna znalazła dom, a kolejna tymczasowiczka jest 1/5 psa przy swojej wadze 4,3 :evil_lol: W przeciwnym razie nie mogłabym wziąć Szaki...
Obraczus - Tula reaguje na nowe imię. Dla mnie Szakira jest za długie, więc wołam na nią Szaki. Leży bida tu przy mnie - moje łajzy się opalają na słoneczku, ale ona woli mnie nie spuszczać z oczu... Nie wygląda na bardzo nieszczęśliwą czy przygnębioną, ale naprawdę najwyższy czas, żeby nie musiała się obawiać kolejnej zmiany. Obliczyłam, że włącznie z ludźmi, którzy ją przywieźli do Wwy i kolejnych, którzy ją przetrzymali zanim wyszłam z pracy, wliczając pierwszego "właściciela", hotel, 2 DT, DS - my jesteśmy chyba DZIESIĄTYMI rękoma, w które Szaki trafiła. Limit przekroczony kilkakrotnie. Te jedenaste ręce muszą być OSTATNIE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Pakiet ogłoszen czeka juz na Tulę. :)[/QUOTE]
No, wiem, że teraz ma, ale nie wiadomo, co później. Może jeszcze się przyda jakiś grosz. Tylko chcę pozamykać te, co mam, no i poza tym staram się korzystać z ostatnich promieni letniego słoneczka - ciągle siedzę na dworze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']No, wiem, że teraz ma, ale nie wiadomo, co później. Może jeszcze się przyda jakiś grosz. Tylko chcę pozamykać te, co mam, no i poza tym staram się korzystać z ostatnich promieni letniego słoneczka - ciągle siedzę na dworze.[/QUOTE]


Nie doczytalam Twojego postu o bazarku na oplacenie wyroznien :D hehe :)

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, oj tam... konto mam tajne przez poufne :)
Mam zdjęcia, ale w pracy nie mam jak wstawić. Komu mogę wysłać na maila?...

Jeśli chodzi o pomoc, to priorytetem jest DS, rzecz jasna, żeby mieć na niego szansę - ogłoszenia, wyróżnienia i szeroko pojęta reklama. Tulka/Szaki to przesłodki pies. Wczoraj byli u nas przyjaciele, których widziała pierwszy raz w życiu na oczy. Do Niusi się przytulała jak do najukochańszej Pańci, oczka mrużyła z zachwytu nad drapankiem i mizianiem... Sami zobaczycie na zdjęciach! Grzeczna, miła, karna - anioł nie pies! Trzeba ją szybko ode mnie zabierać, bo złych manier nabierze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...