Jump to content
Dogomania

Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!


Nutusia

Recommended Posts

Dziękuję [B]Kamilo[/B] za wstawienie zdjęć :)

[B]Nutusia[/B] zapraszamy do Makowa :) Lupus ma taki apetyt, że dochodzi do walki wręcz :) :) gdy nie widzę buszuje chłopak w kuchni :) :)

Dzisiejszy spacer był baaardzo udany...pogoda piękna...Lupus w dobrym humorze :) co do krowy - on chyba nie lubi....rudych panienek bo strasznie obszczekał to rude stworzonko :)...to nie była [B]Kamilo[/B] serenada o niee ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Jak tam uczeń? Pilność mu nie przeszła? ;)[/QUOTE]

[B]Nutusia[/B] ten uczeń .....jak ma humorek to chętnie pracuje :cool3: ostatnio mnie zaskoczył, obniuchał psiaka i nie wyrywał się do niego...za smaczki robi wszystko :) do tego stopnia, że swoimi ślepkami wymusza smaczki :) i co ja biedna mam czynić :cool3::cool3::cool3:

podczas weekenu odwiedziła mnie mama z bratem...Lupusek zaczarował ich :) on to potrafi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benignus'][B]Nutusia[/B] ten uczeń .....jak ma humorek to chętnie pracuje :cool3: ostatnio mnie zaskoczył, obniuchał psiaka i nie wyrywał się do niego...za smaczki robi wszystko :) do tego stopnia, że swoimi ślepkami wymusza smaczki :) i co ja biedna mam czynić :cool3::cool3::cool3:

podczas weekenu odwiedziła mnie mama z bratem...Lupusek zaczarował ich :) on to potrafi :)[/QUOTE]
Cudownie, musze powiedziec Piotrowi jak wspaniale szkoli sie Lupi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Cudownie, musze powiedziec Piotrowi jak wspaniale szkoli sie Lupi;)[/QUOTE]

A później będzie tylko lepiej.

Mój matołek zanim zrozumiał, że uczenie się jest fajne i że żeby dostać cokolwiek trzeba na to zasłużyć bardzo długo nie rozumiał, że smaczka się nie kradnie ani nie wymusza. Ile ja łez bezzsilności przez niego wylałam. A teraz - teraz sam zmusza żeby z nim pracować bo to fajne jest i mimo, że za psami nie przepada jest w stanie pięknie pracować nawet kiedy blisko niego jest mnóstwo szczekających i ganiających psów.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odwiedzili nas [B]Kociabanda2[/B] i [B]Njangu[/B] :fadein::fadein::fadein: Lupusek poznał [B]Kamilę[/B] i [B]Dominika[/B] :lol: był bardzo spokojny. Wybraliśmy się razem na spacer :painting: Cieszymy się bardzo, że nas odwiedzili :multi::multi: ZAPRASZAMY CZĘŚCIEJ :smile:

Link to comment
Share on other sites

A ja się, kurczaki nie zapłapałam :( Miałam ogarnąć ogród (nawet urlop na jutro w tej sprawie wzięłam), ale ściął mnie z nóg katar gigant :( A poza tym, od piątku mój Mąż ma kota - dosłownie i w przenośni ;)

Oto Piękna Helena!

[IMG]http://images10.fotosik.pl/344/ebaf55ab679f32dagen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/344/fb01161799679bfbgen.jpg[/IMG]

A teraz czekam na zdjęcia Lupusa! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A ja się, kurczaki nie zapłapałam :( Miałam ogarnąć ogród (nawet urlop na jutro w tej sprawie wzięłam), ale ściął mnie z nóg katar gigant :( A poza tym, od piątku mój Mąż ma kota - dosłownie i w przenośni ;)

A teraz czekam na zdjęcia Lupusa! ;)[/QUOTE]

[B]Nutusia[/B] Helenka jest śliczna :) jestem ciekawa jak dogadają sie z nią Twoje psiaki :)

Lupusek nie był dobrym....modelem :) [B]Kamila[/B] robiła zdjęcia, Lupino pozował tak jak się jemu podobało :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje psiaki są zachwycone! Helenka to nie lada atrakcja ;) A że wcale się nie przejmuje i koncertowo olewa psie towarzystwo, to nie mamy takiego stresu.
Lupus widać uznał, że goście przyjechali nie po to, żeby mu robić zdjęcia, ale żeby miziać i się bawić! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A ja się, kurczaki nie zapłapałam :( Miałam ogarnąć ogród (nawet urlop na jutro w tej sprawie wzięłam), ale ściął mnie z nóg katar gigant :( A poza tym, od piątku mój Mąż ma kota - dosłownie i w przenośni ;)

Oto Piękna Helena!

[IMG]http://images10.fotosik.pl/344/ebaf55ab679f32dagen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/344/fb01161799679bfbgen.jpg[/IMG]

A teraz czekam na zdjęcia Lupusa! ;)[/QUOTE]

a my też mamy kota :D miejsce po Salsie długo nie "stało" puste

oto piękny Czesław:) :

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LQR4ZAQPTBY/Tq8Cxi_GhOI/AAAAAAAAANI/8PCXY479N68/s640/IMG_0512.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1p6rFlPWu4Y/Tq8Cg87Jz2I/AAAAAAAAAM4/j6zooN5qmK0/s640/IMG_0506.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benignus']Dzisiaj odwiedzili nas [B]Kociabanda2[/B] i [B]Njangu[/B] :fadein::fadein::fadein: Lupusek poznał [B]Kamilę[/B] i [B]Dominika[/B] :lol: był bardzo spokojny. Wybraliśmy się razem na spacer :painting: Cieszymy się bardzo, że nas odwiedzili :multi::multi: ZAPRASZAMY CZĘŚCIEJ :smile:[/QUOTE]
Tak :) Dominik stęsknił się za Lupuskiem i pojechaliśmy w odwiedziny :) Lupusek wygląda pięknie :loveu: Jest wyszczotkowany jak chyba nigdy :D Podszerstka mu zostało tylko tyle ile trzeba :) i momentalnie optycznie schudł :) W ogóle chyba też mu ubyło kilka gramów i sylwetka od razu zrobiła mu się zgrabniejsza :loveu: Model z niego jak marzenie tylko pozować nie chce łobuz :eviltong:
Na spacerku zachowywał się baaardzo grzecznie. Prawie nie reagował na obszczekujące nas zza płotów psy :) Z tą agresją do psów to chyba było trochę na wyrost. Lupus wcale nie jest takim zakapiorem jak go malowaliśmy :roll:

[quote name='Nutusia']A ja się, kurczaki nie zapłapałam :( Miałam ogarnąć ogród (nawet urlop na jutro w tej sprawie wzięłam), ale ściął mnie z nóg katar gigant :( A poza tym, od piątku mój Mąż ma kota - dosłownie i w przenośni ;)

A teraz czekam na zdjęcia Lupusa! ;)[/QUOTE]

[quote name='benignus']
Lupusek nie był dobrym....modelem :smile: [B]Kamila[/B] robiła zdjęcia, Lupino pozował tak jak się jemu podobało :lol::lol:[/QUOTE]

Zdjęcia i filmiki nam nie bardzo wyszły :/ Nie wiem czy będzie co wstawiać, ale przejrzymy jak będzie trochę czasu. Ostatnio Dominik pracuje do późnej nocy, a i ja nie bardzo mam kiedy wchodzić na dogo :( Ciągle wisi nade mną zrobienie bazarku dla Ciapka i zupełnie nie mam kiedy :/

Helenka śliczna :loveu: Bardzo ciekawe ma umaszczenie :D Prawie ruda tylko w węgielku się umazała cała :D

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie jest relacja "kontrolerów", bo już miałam ich na dywanik wezwać! ;) Każdemu psiakowi prawdziwy dom służy, bez dwóch zdań! :) Wstawiaj zdjęcia, wstawiaj - jakie by nie były i tak nas ucieszą!

A przy okazji, gdyby ktoś jeszcze nie miał planów na Mikołajkowy wieczór...

[COLOR=blue][B]6 grudnia o godz. 19 w restauracji "Wrzos" w Łomiankach odbędzie się koncert charytatywny na rzecz bokserów - serdecznie zapraszamy! Wystąpi Aleksander Trąbczyński z pieśniami Włodzimierza Wysockiego, będzie prawdziwy ogień w kominku, grzane winko i pyszne ciacha! Będzie też losowanie mikołajkowych upominków. Naprawdę warto spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór i pomóc fafluniastym! [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...