Jump to content
Dogomania

Obóz ZAGŁADY w **OL**!! Pomocy


Gandzia

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=red]niestety nie wiem nic więcej ale są to wiadomości z dnia dzisiejszego!![SIZE=2][COLOR=black] koszmar :placz: postaram się dowiedzieć coś więcej.. moge zabrać jakieś dwa koty jeżeli to będzie konieczne poniewać już w jednym wątku pisałam, że znikają nam dzikusy oraz nasze domowe koty - wszystkie czarnuszki a dwa mają po sztywnej łapce musiały się złapać w sidła więc jak jest to sprawa konieczna ponieważ w pomieszczeniu w którym mieszkają te wszytskie sieroty jest odrazu wyjście zamontowane na pole więc kiedy chcą to wychodzą zwłaszcza, jest to potrzebne gdyż koty wolno żyjące nie chcą korzystać z kuwety... więc tylko gdy będzie konieczność moge zabrać na DM dwa... ja też poproszę o tą wiadomość na pv i napisze do osoby, która deklarowała pomoc...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ten schron jest wszedzie juz znany i jak dotad nadal istnieje :placz: , ale kto rozsadny oddaje tam psy ?? Nawet bezdomne psy?? Czy naprawde wszystkie sa z interwencji??
Kto jest taki bez serca i dobrowolnie odda tam psa?????Moze plakaty rozwiesic jak te psy tam zyja ?? Czy to byloby legalne?? Moze jako pseudo (ANTYREKLAME)reklame??Np. chcresz by ten pies padl ,to oddaj do OL.....?
Moze ludzie nie wiedza co tam sie dzieje??
Wiem ,zadalam wiele pytan ,ale w koncu kazdy zadaje sobie pytania czemu ten schron jeszcze istnieje?????????????

Link to comment
Share on other sites

Ja już naprawdę nie rozumiem, tyle czasu to już trwa. Było tyle skarg, interwencji, a schronisko nadal istnieje. Już prawie rok minął jak zabierałyśmy z malawaszką chore, zamarzające szczeniaki...a tu nadal nic.
Dramat.
Niestety nawet jak się ich zmusi, żeby poprawili warunki w schronisku, to nie zmieni sie ich mentalności. Oni po prostu nie cierpią zwierząt.
Czy ktoś był w ogóle ostatnio w Ol ?

Link to comment
Share on other sites

k..... szl.................:angryy: dziada w:mad:

jeśli to prywatne schronisko, to sytuacja podobna jak w Węgrowie i kobiata niejaka Jadzia też nie pozwala, sprawa trudna, ta sprawa też w sądzie, ale sprawę zgłosił EMIR i Władze -Burmistrz coś działają, tylko Emir działa jako Fundacja.
Nie wiem jak to prawnie musi być? Jak też jest z przejmowaniem takiego schroniska??? Tylko tu Władze muszą współpracować. A Kto zgłosił Olkuskie Schronisko do sądu? Jeśłi policja chce wsółpracować, nie ma siły która mogłaby zabraniać tam wejść, nakaz itd.........................................................:razz: :angryy:
Nie wiem jaki sprawy w toku, ale to znaczy że coś robią, myślę, że dowody i dowody i nie odpuszczać, może do pana Charłacza napisać o poradę ?

Dobrze że chociaż dzieciaki w szkołach chcą pomagać, to ważne, następne dowody, a ten ów dziad-kierownik, czy rozlicza się ze swoich np. dochodów- skarbówka................. a raporty - może na to też trzeba zwrócić uwagę ........może to pomoże w sprawię?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.Ania.']Ja już naprawdę nie rozumiem, tyle czasu to już trwa. Było tyle skarg, interwencji, a schronisko nadal istnieje. Już prawie rok minął jak zabierałyśmy z malawaszką chore, zamarzające szczeniaki...a tu nadal nic.
Dramat.
Niestety nawet jak się ich zmusi, żeby poprawili warunki w schronisku, to nie zmieni sie ich mentalności. Oni po prostu nie cierpią zwierząt.
Czy ktoś był w ogóle ostatnio w Ol ?[/quote]

hmmmm???? :-( :-( :-( A KTO WYDAJE POZWOLENIA, KUŹ...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']a może rzeczywiście jakaś antyreklama w Olkuszu ??????[/quote]

ŚWIETNY POMYSŁ!! Może do gazety "Przełom", to nasza gazeta lokalna, ale o Ol. też napiszą, bo ludzie często jeżdzą od nas do tego schronu - Chrzanów i Ol. to sąsiednie miasta.

[url]www.przelom.pl[/url]

niech ludzie wiedzą... A gazeta napewno chwyci, bo o tym jeszcze nikt nie pisał.

Link to comment
Share on other sites

Niedobrze, niedobrze :shake: Czy ktoś ma jakieś nowe informacje? To chyba jedno z najtragiczniejszych miejsc gdzie powinno się pomagać psiakom. Ja się tylko zastanawiam jaki interes mają ci ludzie w urządzaniu takiego piekła psom. Z tego co doczytałam to prywatne schronisko? Jeśli nie lubią zwierząt po co prowadzą achron :-(

Link to comment
Share on other sites

Trzymam za was kciuki, oby wreszcie coś ruszyło! Ale aby zlikwidować schronisko gmina musi mieć inne miejsce, gdzie psy można umieścić.
W Ostrowi była ta sama makabra i nadal nie jest wiele lepiej, ale tam właściciel jest inny - zgodził się na wolontariat, zgodził na wszelkie metody pomocy, na zabieranie psów na leczenie... Jego mentalności się już nie zmieni i zawsze będzie chciał przede wszystkim na schronisku zarobić, ale minimalny postęp jest - w tym roku postawił nowe kojce. Nadal psów nie szczepi, nie leczy, chodzą głodne, o nowych budach nie ma co pomarzyć (wszystkie jakie są zostały zakupione przez nas lub otrzymane z darów, te schroniskowe to dwie dechy na krzyż). Dziewczyny przywożą psy z parwo, z nosówką, poranione... Ale zamkniemy schronisko i co? Gdzie ta setka się podzieje? W Węgrowie gdzie nie jest wiele lepiej? No tak po krótce wygląda sytuacja w Ostrowi, napisałam bo ktoś tu rzucił hasło.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...