Jump to content
Dogomania

Obóz ZAGŁADY w **OL**!! Pomocy


Gandzia

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=4]Tak mało zainteresowanych?? :roll: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Myśle, że będzie nas więcej:cool3: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Nie jest to nic na 100% ale mamy spore szanse na pokazanie tego miejsca:roll: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Może ma ktoś zdjęcia inne niż ja wstawiłam??[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Może jest ktoś co ma jakieś 100% wiadomości i można to nagłaśniać..[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Może ma ktoś jakieś dokumenty [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Ja mam nadzieje, że to zaraz ruszy:razz: Jeszcze przed zimą musimy pokazać co tam się dzieje...[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Tylko dwie osoby napisały nooo 3 :roll: [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Idzie kolejna zima, co czeka tam na biedne psiaki? Nie ma nikogo, kto tam wejdzie, zrobi wam zdjęcia, porozgłasza...zdychacie na zimnej ziemi, bez miłości, bez rąk do głaskania...Bo nikt sie wami nie interesuje, bo jesteście "tylko "psami...Ile z was wyjdzie na łąkę pobiegać? Ile pomerda ogonkiem na widok swojego Pana, ile poliże po policzku? Tego my nie wiemy...Wasz los w rekach...nie wiemy kogo?

Link to comment
Share on other sites

Będe odpisywać napewno z opóżnieniem ponieważ choroba mnie dorwała i przykuła do łóżka, jak będe się lepiej czuć to będe wchodzić i odpisywać:) A więc namiary na schronisko znajdują się na oficjalniej stronie : [URL]http://www.schronisko.olkusz.prv.pl/[/URL] która jest nie zmieniana od dnia jej powstania:roll: Do scgroniska są wpuszczane osoby, które chcą zaadoptować psa. Chociaż pewne każda osoba jest tam podejżana... Jak moja znajoma była tam aby zaadoptować psa, została bardzo nie mile przyjęta. Przyjechała saria i została wręcz wyrzucona z terenu. Właścicielka była w stosunku niej bardzo nie miła a psy strasznie zabiedzone noo i pracownicy nie lepsi:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...