Jump to content
Dogomania

Boluś...DRASTYCZNE FOTY! Już w domku :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psiakiGabi']Budrysku pomóc finansowo nie dam rady ale chociaż podniosę biedaka i roześlę wątek.. Może na FB wydarzenie ktoś bardziej kumaty ode mnie by zrobił to też porozsyłam, ostatnio na FB udaje się uzbierać trochę pieniędzy dla psiaków, to Bolusiowi może też pomogą....[/QUOTE]


Koniecznie trzeba zrobić, bo jest duży odzew. Kto potrafi ?

I allegro cegiełkowe by się przydało...

Link to comment
Share on other sites

bójka między psiakami zdarza się...ale ten k*** właściciel jak mógł tak spokojnie odejść..:2gunfire:
szczęście że to TY szłaś tamtędy...być może uratowałaś mu zycie..
nie wiem jak mogę pomóc..na razie marnie z kasą ..ale ok 10 marca coś wyślę..
Budrysku wyślij mi nr konta to w marcu na pewno coś dla Was przeleję

a jak psiaczek dziś się czuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']To ja zrobię event na FB. Już się zabieram. Jakiś numer konta gdzie wpłacać pieniążki by się przydał.[/QUOTE]
Miałam zaproponować to samo. Mysle, ze konto powinno być Budryska.

Wpisz w wydarzeniu, ze Aga opiekuje się mnóstwiem zwierzaków. Album potrafisz zrobić do wydarzenia? Ja się tym zajmę...

Otwórz proszę album i wklej link do niego w wydarzenie... bo zginie w komentarzach.
Będę stale uzupełniać fotki jak tylko pojawią się na wątku.

O matko... :(
Trzymaj się Boluś... na Twojej drodze stanął Anioł, teraz musi być juz tylko lepiej.
Na fb zawołałam 200 osób, część z nich juz bardzo pomagało, wierzę że teraz też nie zostawią psiaka bez pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Napiszę banał, ale... nie mogę pojąć, dlaczego właściciel tego psa, który pogryzł Bolusia, nie pomógł temu biedakowi :shake:[/QUOTE]

A ja mam pytanie: [B]dlaczego własciciel tego psa do tego dopuścił?[/B]

Cieszę się, że nie piszcie nic złego o ONku...on pogryzł,ale czy on jest winny?Jak długo będziemy brak wychowania i odpowiedzialność za bezmyślność ludzi, ich sadyzm zrzucać na psy?

Boluś...mocno trzymam za Ciebie...bardzo mocno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']A ja mam pytanie: [B]dlaczego własciciel tego psa do tego dopuścił?[/B][/QUOTE]
A ja się zastanawiam czy to nie było celowe działanie jakiegoś ludzkiego psychopaty...przecież ta psina, jak pisała Budrysek wszystkim psom schodziła z drogi.
Również proszę o konto, coś wyskrobię...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...