Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Środa Wlkp, Nekla, Września, Zaniemyśl, Śrem, Rawicz i okolice ! ! ![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mamy kontakt z koordynatorem w Poznaniu! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale jest nas tylko 2 osoby na tak wielki obszar.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zaczęliśmy na razie z czarno-białymi ulotkami i próbujemy uzyskiwać zezwolenia. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chętnych do pomocy prosimy o kontakt: GG 5700586 Lub 3712484[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lub tel 502 648 268[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Polna, rozumiem, ze chcesz pomóc w Łodzi? Na spotkaniu cię nie było, więc nie wiemy czy nadal masz chęć nam pomóc? Jeżeli tak, to zgłoś sie do [COLOR=black][B]julita104[/B][/COLOR][/quote]

juz uzgodnione :-)
bedziemy miec parenascie tych plastikow. jak dotra ulotki i plakaty to wtedy kazdy by dostał tez plakieteczkę.

Link to comment
Share on other sites

Ludzi z Częstochowy i okolic proszę o kontakt.

Pomysł miałam napisac na forum: My Wychodzimy z psiakami.. każdy kto może i ma psiaka chętnego do zaczepiania ludzi niech go wezmie... Mój biszkopt idzie z chusteczką przy obroży z napisem : Stop okrucieństwu.
Wiem, że Saba bardziej przemówi do ludzi niż Ja.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Olsztyn identyfikatory będzie miał. Plakietki już są. Proszę tylko o zatwierdzenie treści i szaty graficznej plakietki i już będziemy drukować.
Treść ulotki się już chyba nie zmieni, bo już sobie drukujemy (to co dostaniemy to pewnie będzie za mało). Pozdrawiam wszystkich.
Zapraszam dalej chętnych z Olsztyna do pomocy, dla każdego znajdzie się praca. Tel. 512 35 80 60

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Zgłaszam się do pomocy w Gnieźnie i we Wrześni. Pełnoletnia oczywiście jestem :D Pracuje w lecznicy i znam wielu psiarzy więc im szybciej tym więcej podpisów. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]GG:3436722[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]kom: 698 410 843[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]do neta nie zawsze mam dostęp[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Od Julity114 - koordynator w Łodzi, dostałam ulotki i listy do podpisu. Już poszło u mnie w firmie, podpisują też wszyscy goście firmy (BARDZO CHĘTNIE!). Zabieram listy na moje osiedle. Jutro zabieram pakiet do Częstochowy (nie ma tam koordynatora), znajomi psiarze już zadeklarowali pomoc w zbieraniu podpisów na tym terenie - w gabinetach weterynajryjnych, sklepach zoologicznych, wśród hodowców i wszytkich znajomych i nieznajomych, byle wrażliwych ludzi.
Czy ktoś będzie zbierał podpisy na najbliższych wystawach?.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Od Julity114 - koordynator w Łodzi, dostałam ulotki i listy do podpisu. Już poszło u mnie w firmie, podpisują też wszyscy goście firmy (BARDZO CHĘTNIE!). Zabieram listy na moje osiedle. Jutro zabieram pakiet do Częstochowy (nie ma tam koordynatora), znajomi psiarze już zadeklarowali pomoc w zbieraniu podpisów na tym terenie - w gabinetach weterynajryjnych, sklepach zoologicznych, wśród hodowców i wszytkich znajomych i nieznajomych, byle wrażliwych ludzi.
Czy ktoś będzie zbierał podpisy na najbliższych wystawach?.[/quote]
koordynator w czewie jest i pisalam to wyzej ze sie zglosilam. Ale nie mamy jeszcze ulotek bo zglosilam sie wczoraj takze kazda pomoc mile widziana. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=black]Wedle tego co napisała elles,[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]
[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Podpisy zebrane do tej pory na starych formularzach są nieważne ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
[LEFT][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red]Wzór plakietek gotowych do druku znajduję się tu:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/plakietki2.jpg"][COLOR=red]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/plakietki2.jpg[/COLOR][/URL]
[/CENTER]

Na 1 stronie formatu A4 mieści się 10 plakietek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...