Jump to content
Dogomania

Kruczka - biega za piłką w swoim ogrodzie


Kama83

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a wiec tak, Kruczka to na pewno Kruczka, jest troche bardziej oniesmielona niz byla, ale tez sporo szczeka, ropieja jej oczy - bedzie to zgloszone do weta, niestety boks, w ktorym sie znajduje, nie wychodzi na spacery, wiec aktualnych zdjec nie bedzie, mam kilka z komorki przez kraty - ale jakosc nijaka. Nie zmienila sie wlasciwie z wygladu, wiec bede jej robic nowe ogloszenia ze starymi zdjeciami.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Raany, aż mnie zmroziło to co przeczytałam o jej "właścicielach" , brak słów... Ludzie są bezrozumni :|

Kruczka została wysterylizowana, dzisiaj miała ściągnięte szwy.
Jak wyszła z boksu to "tańcowała", podskakiwała i poszczekiwała, żeby zwrócić na nią uwagę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Taka smutna.... Zal ściska za serce. Trzeba by zrobic ogłoszenia. Ja mam jeszcze wcześniejsze zdjecia i filmik ,tylko teraz kontakt napewno jest inny. Jutro bym jej zrobiła pare ogłoszeń.
Podajcie mi namiary.[/QUOTE]

Czemu kontakt ma być inny? Jak Kamila się zgodzi, a nie powinna mieć nic przeciwko, to dajcie na nią kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']No tak ,ale jest w innym schronisku .tak?[/QUOTE]

I co, że jest w innym? Kamila zna ją najlepiej, bo z tego co się orientuję była jej opiekunką, więc najwięcej może o niej powiedzieć. W Sosnowcu nikt o niej nic nie wie, poza datą i przyczyną przybycia do schroniska, wiekiem i tym, że była sterylizowana. Poza tym, jej boks nie wychodzi, więc nawet nie ma możliwości, żeby jakiś wolontariusz coś o niej wiedział.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']i co, że jest w innym? Kamila zna ją najlepiej, bo z tego co się orientuję była jej opiekunką, więc najwięcej może o niej powiedzieć. W sosnowcu nikt o niej nic nie wie, poza datą i przyczyną przybycia do schroniska, wiekiem i tym, że była sterylizowana. Poza tym, jej boks nie wychodzi, więc nawet nie ma możliwości, żeby jakiś wolontariusz coś o niej wiedział.[/quote]

ja tylko zapytałam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']I co, że jest w innym? Kamila zna ją najlepiej, bo z tego co się orientuję była jej opiekunką, więc najwięcej może o niej powiedzieć. W Sosnowcu nikt o niej nic nie wie, poza datą i przyczyną przybycia do schroniska, wiekiem i tym, że była sterylizowana. Poza tym, jej boks nie wychodzi, więc nawet nie ma możliwości, żeby jakiś wolontariusz coś o niej wiedział.[/QUOTE]

Gosiu nie ma co się denerwować... Javena tylko zapytała- wystarczyło udzielić odpowiedzi- chce pomóc Kruczce i pyta o szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']Gosiu nie ma co się denerwować... Javena tylko zapytała- wystarczyło udzielić odpowiedzi- chce pomóc Kruczce i pyta o szczegóły.[/QUOTE]

Więc ja tylko odpowiadam, że kontakt może być na Kamilę, bo Kruczka nigdy na spacery nie wychodzi i mało prawdopodobne, żeby ktokolwiek cokolwiek o niej wiedział.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][url]http://tablica.pl/oferta/kruczkamalenkawesola-suczka-IDseoD.html[/url]

Zrobiłam jedno. Zobaczcie ,czy może być. Z reguły uważam ,że ogłoszenia nie powinny być obszerne,bo ludzie patrzą na zdjęcia,wcale nie czytają.[/QUOTE]

Chyba już nie trzeba ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']prosimy o szczegóły:) to zbyt piękne aby było prawdziwe:)[/QUOTE]

Oj no a chciałam tą przyjemność zostawić Kamili :(
W każdym razie Kamila wyszła dzisiaj na spacer z Kruczką, a po spacerze mała pojechała do domu. Więcej szczegółów i może jakieś zdjęcia wrzuci Kamila :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...