Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='Coffee&Nera']Ja już od 5 rano jestem na dogo niekiedy a na nogach od 4:30 bo o 6:00 wychodze z domu ;)

Co do mnie - nadal wielki znak zapytania bylam u weta ale nic konkretnego nie powiedzial - musze czekac do 1 kwietnia[/QUOTE]
matko, ja rano każdą minutę liczę żeby dłużej pospac a ta na dogo xdd
no to nic. ale na razie Ci miejsce trzymac ?

[quote name='Natula']bede na pewno, kase wpłace do końca marca, kwestia paru dni :)[/QUOTE]
super :)

[quote name='DomixX']Noto jedziemy, zapisz nas Dominika, czyli mnie + 2 os. towarzyszące + 2 psy (pies. mix jamnika, i suka, maly kundelek) :)[/QUOTE]
zapisane ;)

[quote name='Bartiśkowa_']Ja też kasę wpłacę pod koniec, z tego co widzę to już i pan o którym nie mówię się tu zjawił i też chętny jechać ;d

No cóż jakoś go przeboleje jak już się poświęcił i konto załozyl :razz::diabloti:[/QUOTE]
oko :D
haha zaszalał:evil_lol: pogrubiłam Was xd

[quote name='NightQueen']20 postów? :placz::placz: ależ mi przykro :placz: normalnie nie przeboleję :evil_lol:[/QUOTE]
Patuś ale nie popadaj w depresję ! ja wiem że to ciężka sytuacja, ale trzymaj się :diabloti:

[quote name='Ppx']Do końca marca jeszcze czas. ;D

o 4:30 najczęściej to dopiero kładę się spać :lol:

Domix - YEAH :loveu: ![/QUOTE]
xD
matko, czy tylko ja muszę spac min. 7 godzin żeby jakoś funkcjonowac ? xd


Ludzie, teraz się sprężcie ładnie, popotwierdzajcie mi obecność/powpłacajcie to szybciej dorezezrujemy kolejny domek. Bo już tylko jednego człowieka nam do tego brakuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ppx']Ja czasami to sobie w dzień pospać lubię. :P W nocy lepiej się uczy. ;)

No, a po marcu może bd coś z koszulkami kombinować ?[/QUOTE]
ja też czasem śpię w dzień ale tego nie liczę :D bo to taka krótka /czyt. ok 30-40min/ drzemka w celach ożywienia umysłu, a nie prawdziwy sen xdd

mam taki zamiar xd jak macie pomysły to możecie podawac już, acz ja na razie o tym nie myślę ^^

Anuś, wysyłałaś do wszystkich PW o zaliczki ? bo jak nie to trza im przypomnieć o wątku, im szybciej się zorientuję w sytuacji tym szybciej kolejny domek zamówię.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]na razie jeśli ktoś jest chętny bydzie zapisywany na lista rezerwowo bo dzwoniła kobitka do Iśki, że
jest duże zainteresowanie ośrodkiem i nie wiadomo czy bydą wolne miejsce. Jeśli sie okaże, że ktoś jak
koleżanka powyży zrezygnuje to automatycznie z listy rezerwowych osoba idzie na miejsce rezygnującego.

Iśka moja zaliczka dzisiej poszła;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mówi Anula, na razie koniec z zapisami nowych osób niestety.
Mamy zarezerwowane 3 domki, czyli 18osób, zakładając że każdy domek może wziąć jedną osobę na materac wychodzi 21 miejsc.
Jeśli na 100% się zdeklarują wszyscy którzy są na liście, że chcą jechać to mogę jeszcze próbować dzwonić o kolejny domek, ale nie ma zbyt dużych szans żeby znalazł sie jeszcze wolny, a z każdym dniuem szanse są mniejsze.
Przykro mi, ale to nie zależy ode mnie.
Resztę proszę o wysyłanie zaliczek i potwierdzania obecności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']no to szkoda, że są problemy z podbiciem frekwencji :<

Ja jak wyślę zaliczkę to wtedy możecie mnie dać, jako potwierdzony. xd
Tylko, że w następnym tygodniu puszczę, ok? ;)[/QUOTE]
mogę Cię potwierdzic już, jeśli jesteś pewna :)

Link to comment
Share on other sites

Oo nie za fajnie, może ta kobita tak powiedziała, bo chciała, żebyśmy się szybciej decydowali? ^^ teraz pytanie dla kogo nie wystarczy miejsca...:lol: Ale nie łamać się, w zeszłym roku na zlot ostatecznie zdecydowałam się przed wakacjami. Naprawiłam materac a potem i tak ktoś nie pomyślał, że on jest mój prywatny i spałam na dostawce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Oo nie za fajnie, może ta kobita tak powiedziała, bo chciała, żebyśmy się szybciej decydowali? ^^ teraz pytanie dla kogo nie wystarczy miejsca...:lol: Ale nie łamać się, w zeszłym roku na zlot ostatecznie zdecydowałam się przed wakacjami. Naprawiłam materac a potem i tak ktoś nie pomyślał, że on jest mój prywatny i spałam na dostawce :)[/QUOTE]
znając życie jeszcze kilka osób zdąży do zlotu zrezygnowac ^^
właśnie trochę irtyuje mnie fakt że mało kto się tym interesuje i nie daje znaku życia odkąd się zapisał na listę. i skąd ja mam wiedziec co z nimi zrobic ? xd

Btw, masz wgląd do konta przez internet ? bo z tego co wiem ze dwie osoby juz przesłały zaliczkę ;)

[QUOTE]Zazdroszczę Wam ;-)[/QUOTE]
to ma znaczyć że chciałabyś jechać ? na listę rezerwowych mogę Cie wciepac na razie :)

Link to comment
Share on other sites

wysłałam przelewem zaliczkę jak dojdzie mozna mnie pokolorować na niebiesko :)
my oczywiście nie możemy sie doczekać, urlop zaklepany i odliczamy dni do zlotu :)

[img]https://lh3.googleusercontent.com/_NWiH8oypruw/TWN3Uo_dK7I/AAAAAAAAEQY/rifC45VrBig/s640/IMG_7336.jpg[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/_NWiH8oypruw/TWyhEpnwY7I/AAAAAAAAEU0/Xn7JIooz2yo/s512/IMG_7467.jpg[/img]

[img]https://lh4.googleusercontent.com/_NWiH8oypruw/TWyjp3swxhI/AAAAAAAAEVg/TjiNeRZs3BA/s640/IMG_7504.jpg[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/_NWiH8oypruw/TWylNy93jJI/AAAAAAAAEYw/6aqIAlGB-WU/s640/IMG_7605.jpg[/img]

pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

no teraz po sterylce już nie powinna tak łysieć do zera i powinna być mniejwiecej podobnie puchata na zlocie, więc będzie co miziać :) a i tak z niej dwie wielkie reklamowy zeszły juz futra wiec wyobraź sobie jakie futro miala zimą, bo to zdjecie bylo robione pod koniec lutego, czyli juz po zgubieniu zimowego futra, teraz to futro wiosenne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...