Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bewarka']Hehe xD [B]O ile dobrze wiem[/B] Asia pomimo wieku ma bardzo długi staż, teraz po prostu zdecydowała że nie jedzie, ma dużo zaplanowane...[/QUOTE]
W moim przypadku tak, chociaż powiem, że plany mi się drastycznie pozmieniały i się zastanawiam nad zlotem, chociaż nie wiem...
Z tym stażem to prawda, jeździłam co roku na zlot dogomaniaków - zaczęłam w wieku 11.5 lat, a mam już (no, w sierpniu) 15. :)

Widzę, że ogromne zainteresowanie w tym roku zlotem.
Wpiszcie mnie na listę rezerwową, proszę... :)

A słuchajcie, gdyby zabrakło jednak miejsc (chociaż pewnie się wykruszy), gdybym materac dowiozła sobie, to bym była bardzo nielegalna? :evil_lol: Czy właściciele ośrodka wyrażają w ogóle na coś takiego zgodę?
Bo w poprzednim roku kogoś wcisnęliśmy... czy to nie byłam ja przypadkiem? :D Już tak dokładnie nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam 'na czarno' :diabloti: Ulv nieświadoma nie dość że poszła do nich o pościel się wykłócać to jeszcze nie pomyślała, że ten materac jest "czyjś". A mi na dostawce nawet lepiej było... :evil_lol:


Przepraszam was no ale jakoś się komplikuje w tym zrytym banku, dziś prawdopodobnie się wybiorę z tatą, bo dopiero znalazł czas a jak się okazało -wszystko trzeba robić razem :-? 'po znajomości' to do godziny 13:00 (czyli kiedy jestem w szkole)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']nie chce być uważana za tą co to się nie odzywa. :evil_lol: po prostu mało czasu na kompie spędzam i na dogo wchodze bardzo sporadycznie.
Czy moge ostatecznie się zdeklarować do 20? tylko wątpie, że od razu wyśle tą zaliczke bo torche wydatków teraz mi przylazło, ale chyba Iśka pisała, że jak ktoś juz na 100% się zdeklaruje to można poźniej zapłacić, tak?[/QUOTE]
no dobra, mogę Cię po znajomości uznac za odzywającą się :evil_lol:
tak, tak ;) jak sie zdeklaruje na sto procent to kilka osób może wysłać zaliczkę później. ale kilka, nie wszyscy xd

[quote name='AnKó93']Hejka:) Nazywam się Anka i lubię psy, lecz niestety nie mam.:( Jestem koleżanką Pauliny, Natalii i Ppx. Dopiszcie mnie na razie na listę rezerwową, bo nie wiem, czy pojadę. (widze, że też nie wiadomo jak z miejscami..)
Paulina i Natalia napiszą o zaliczkach jutro, albo w piątek.;)
Nie umiem na razie obsługiwać forum, więc jak coś to piszcie na gg:7625978. Moze w piątek ppx mi pomoze na technologii informatycznej. xD[/QUOTE]
Ok, dopisuję na rezerwową.
Myślę że pisanie na forum nie wymaga jakiegoś zaawansowania technologicznego xd

[quote name='Ppx']A można od razu całość wpłacić tj. 150 zł ?[/QUOTE]
tak :)

[quote name='Rahl']W moim przypadku tak, chociaż powiem, że plany mi się drastycznie pozmieniały i się zastanawiam nad zlotem, chociaż nie wiem...
Z tym stażem to prawda, jeździłam co roku na zlot dogomaniaków - zaczęłam w wieku 11.5 lat, a mam już (no, w sierpniu) 15. :)

Widzę, że ogromne zainteresowanie w tym roku zlotem.
Wpiszcie mnie na listę rezerwową, proszę... :)

A słuchajcie, gdyby zabrakło jednak miejsc (chociaż pewnie się wykruszy), gdybym materac dowiozła sobie, to bym była bardzo nielegalna? :evil_lol: Czy właściciele ośrodka wyrażają w ogóle na coś takiego zgodę?
Bo w poprzednim roku kogoś wcisnęliśmy... czy to nie byłam ja przypadkiem? :D Już tak dokładnie nie pamiętam.[/QUOTE]
Domki generalnie są 6cio osobowe. Patrząc na listę aktualną to już mamy po 7. Wiec jeśli nie uda mi się załatwić dodatkowych miejsc/ktoś się nie wykruszy to nie wiem jak to będzie..

dopisuję

[quote name='jolkablaszczyk']czy ktos sprawdza wplywy zaliczek ?:roll:;)[/QUOTE]
Dżasta ma problem ze sprawdzaniem, musi dopiero aktywować żeby mogła przez internet sprawdzac, ale dzisiaj mi pisała że sprawdzi ;) spokojnie, jak kasę wysłałaś to pewnie już jest i sobie czeka :)

[quote name='anka11']kurczę♦, 8 osób w jednym domku to naprawdę dużo, a jeszcze psy ;) dobrze by było jakby mieli jeszcze chociaż jeden wolny domek..[/QUOTE]
Raczej 8osób na domek nie wchodzi w grę..

Tzn ogólnie jak gadałam z właścicielką i się zapytałam czy weszłoby tam 6 osób (bo wcześniej umawiałam się na 5) to było coś w stylu: 'tak, tak, jak najbardziej, są dodatkowe materace na piętrze i miejsce'
więc nie wiem czy to miało oznaczać że ogólnie jest dużo miejsca, czy co..
Zadzwonię to się dowiem. Ale na razie czekam do 20go żeby zobaczyc czy ktoś z aktualnej listy się nie wykruszy.

Link to comment
Share on other sites

No to jestem i mówię co następuje:
Nie mam konta w internecie i wątpię, że będę go mieć, ale w przyszłym tygodniu os. 'po znajomości' ma dyżur po 13 więc i tak będę mogła pójść i się popytać.
Doszły do mnie 4 wpłaty: [B]Tepes, Avaloth, jolkablaszczyk[/B] (+dopiszcie mnie :eviltong:) [B]zaliczki[/B] oraz osoba mi nieznana więc prawdopodobnie [B]Finnigan[/B] :) [B]całość[/B]. Razem 550zł mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finnigan']tak,tak to ja :D
ale było napisane imię psa i nick na dgm..[/QUOTE]
Gościówa mi powiedziała, że jest ucięte i pisze tyko "zlot 2011" a nie wiedziałam kto się tak nazywa. No ale już wszystko jasne. ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]i wiesz co Iśka jo mom tako myśl
osoby spoza dogo czyli Jubiler z laską koleżanki Ppx powinny iś na rezerowocyh po tak pacząc na to
zajmują miejsce dogomaniakom którzy chcą jechać...
ok i jak zapłacą to śpią na materacach sory[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]i wiesz co Iśka jo mom tako myśl
osoby spoza dogo czyli Jubiler z laską koleżanki Ppx powinny iś na rezerowocyh po tak pacząc na to
zajmują miejsce dogomaniakom którzy chcą jechać...
ok i jak zapłacą to śpią na materacach sory[/COLOR][/QUOTE]


jestem po 1000-kroć za !!! :multi::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']jestem po 1000-kroć za !!! :multi::razz:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]jo tyż:diabloti:
bo to jednak z jaki racji mają byc zabierane miejsca dogomaniakom...[/COLOR]


[quote name='Ppx']A i te pozostałe domki to są już zarezerwowane przez kogoś innego, czy po prostu chce mieć je wolne na sezon :> ?[/QUOTE]

[COLOR="blue"]jest bardzo duże zainteresowanie osrodkiem i tyle;) a czy sa już wszystkie pozajmowane to nie wiemy[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No w sumie tak. Ale nie chcę teraz sama decydować w takiej kwestii skoro ktoś się tam już głosił.
Głosowanie ? xdd

Ppx nie wiem jeszcze czy są zajęte, ale dzwoniła do mnie kobieta jakoś z dwa tygodnie temu że ma duże zainteresowanie ośrodkiem w lipcu i czy na pewno bierzemy te domki. Wywnioskowałam że po prostu ma chętnych i nie chce żeby ktoś jej zajmował miejsce jeśli nie pojedzie. Ale jak mówię, zadzwonię na początku następnego tygodnia to się dowiem jak jest na 100%. Acz nie sądzę żeby miejsca jeszcze były.

Pola rozumiem że mogę Cię pogrubić na pierwszej ? :D
Ma ktoś kontakt z Izą(maksową) ? bo coś się nie odzywa wcale..
I Anita z chłopakami też mieli jakoś wpłacać koło 20stego, a ich tu ani widu ani słychu xD

Link to comment
Share on other sites

Przapraszam bardzo za brak odzewu! niestety nadal nie wiem czy pojadę :evil_lol: ale wiecie co, żeby miejsca nie zajmować to możecie mnie wypisać, najwyżej jak jednak sie zdecyduje to jakos na własną rękę pozałatwiam no...Prawdopodobnie wyjezdzam do pracy, więc nie wiem jakie terminy mi sie ustalą...a niestety dowiem się dopiero w maju, więc no...Chciałabym jednak was nawiedzić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maksowa17']Przapraszam bardzo za brak odzewu! niestety nadal nie wiem czy pojadę :evil_lol: ale wiecie co, żeby miejsca nie zajmować to możecie mnie wypisać, najwyżej jak jednak sie zdecyduje to jakos na własną rękę pozałatwiam no...Prawdopodobnie wyjezdzam do pracy, więc nie wiem jakie terminy mi sie ustalą...a niestety dowiem się dopiero w maju, więc no...Chciałabym jednak was nawiedzić :diabloti:[/QUOTE]
to na rezerwową ją! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...