Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o jak miło, trzy osoby(razem ze mną) spod/z wroclawia :)

noo, już ustaliłam, że na sto procent mogę jechać, także jak tylko znajdzie się miejsce to od razu proszę mie wpisać na listę NORMALNYCH :diabloti: i wpłacam pieniądze.

Tylko mam pytanie - o tym czy pies jedzie ze mną mogę zdecydować za jakiś czas<maj/czerwiec>, nie ma za niego dod. opłat ani nic takiego?

Link to comment
Share on other sites

O opłacie za psy mi nic nie wiadomo, generalnie płacimy 150zł od domku i tyle ;)

Poniedziałek/wtorek dzwonię i się o wszystko dowiem (znaczy namioty i ewentualne wolne miejsca).
A jeśli nie byłoby wolnych, a byłaby możliwość zamiany jednego naszego domku na większy to brać ? czy nie chcecie aż tylo osobowych ?

I co z tymi osobami towarzyszącymi robimy..

Link to comment
Share on other sites

to dobrze, dobrze :)
ja myślę,że brać większy i tak tam się raczej będzie głównie spało, poza tym pewnie będzie większy, więc nie będzie takiego ścisku. ale to od Was głównie zależy, bo macie, że tak powiem, pierwszeństwo hihi.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o osoby towarzyszące - uważam, że skoro zadeklarowały się, że jadą, to nie powinniśmy wyrzucać ich z listy. Trudno, rezerwowi (w tym i ja) mogą poczekać.
Najwyżej można ustalić z nimi konkretny termin wpłacania zaliczki/całej sumy - brak wpłaty=wyrzucenie z listy/przeniesienie na rezerwową.
Wywalanie ich byłoby trochę nie fer, chociaż prawda, jest to zlot dogomaniaków - pamiętajmy, że jedziemy tam nie tylko, żeby się bawić i cały czas odpoczywać, ale również popracować trochę z psami - osoby niezbyt związane z psami mogą się chwilami dziwnie patrzyć....:evil_lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie wykazują zainteresowania psami i jadą tylko by się napić - to w takim przypadku uważam, że trochę nie fer wobec dogomaniaków lub osób, które rzeczywiście lubią psy i chciałyby pojechać - wtedy można by jednak dać szansę innym dogomaniakom.

A właśnie - co do os. tow... Mam chętną na zlot, zdolna finansowo do zapłaty, bardzo interesuje się psami i chciałaby jechać. Jechałaby z jednym psem, kundelkiem wielkości do kolana.
Prosiłabym o dopisanie do listy rezerwowej, jeżeli można oczywiście :)
Spanie na materacu nie robi najmniejszego problemu, jeżeli doszłoby do takiej sytuacji.
Będę wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

Może poczekajmy aż będzie wiadomo co z namiotami/ dodatkowymi domkami, jeśli chodzi o te osoby towarzyszące.

Patrząc z perspektywy uczestnika na rezerwowej zgadzam się z Rahl, że skoro sobie zarezerwowały wcześniej to mają prawo pojechać, a my czekamy.

Znowu, gdybym była już na liście 'głównej' wolałabym spotkać dogomaniaków, których znam/kojarzę z dogo niż same osoby towarzyszące, które też oczywiście chętnie poznam, ale jednak dogomaniacy to dogomaniacy :) oczywiście zwracając uwagę na to, że /jak bd miejsce/ pojadę pierwszy raz i osobiście jeszcze nikogo nie znam, a Wy w większości już tak.


Poza tym, chyba, powinny zdecydować te osoby, które chcą wziąc osoby towarzyszące i jakoś z nimi to ustalić. :)

Link to comment
Share on other sites

z mojej tak jakby trzy xD

Ale jednak mam nadzieję, że będzie możliwość namiatowania, donajęcia kolejnego domku - w tamtym roku w sumie też na początku było wiele chętnych osób, ale pouciekały, ale teraz mi się wydaje, że te co teraz są - są pewne. :) Zwłaszcza jak nie ma konkurencji- organizowanych innych psich zlotów.

Link to comment
Share on other sites

No i jak pisałam kiedyś, jak byłoby tyle zapsionych osób - to moglibyśmy wynająć jakiegoś szkoleniowca jednak? :>
Byoby taniej na pewno, bo rozłozyłoby się na więcej osób, a oczywiście składałyby się tylko osoby chętne na niego, czyli z psami, ale oczywiście nie każdy z psem musi chcieć, więc precyzując ~ chętne osoby z psami.
Nie jest powiedziane, że cały czas musimy być razem. :diabloti:
Inni mogliby w tym czasie coś innego robić, gdzieś pójść. ;)
Albo się patrzeć, jak wolą. :cool3:
Jeszcze ważna kwestia - kto w ogóle byłby chętny?
Poza tym, ciekawe ile to może kosztować - to w sumie najważniejsze. XD


Zaliczkę, a nawet całość mama mi puści w następnym tygodniu. xd
Dziewczyny też mają zamiar za niedługo wysłać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]no z moi strony są niby 2 osoby ale róbcie już jak chcecie[/QUOTE]
ale mimo wszystko jak możemy decydować o Waszych osobach towarzyszących? Jakbym ja brała moich znajomych, to sama bym zdecydowała, czy ich brać czy nie, a nie pytała innych. Moim zdaniem nawet nie wypada komukolwiek powiedzieć, że KTOŚ ma nie brać swoich os.tow. ;) No i kwestia dogadania, jak są to osoby zwarte i gotowe :cool3: na pewno jadą i wpłacą zaliczkę to wydaje mi się okej..
w ogóle widze, że mało kto się tu tym interere :(


Co do szkoleniowca, to zależy co konkretnie byśmy się uczyli[?]

EDIT
w ogóle spoko, że jestem na liście rezerwowej, a trochę się za bardzo chyba zaangażowałam hyh.

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że tych osób towarzyszących jest za dużo. Ja rozumiem z jedną, z dwoma - no ale trzy to już przesada. Co by było, gdyby każdy chciał wziąć tyle osób ze sobą?
Jutro wszystko ustalimy, bo się spotkamy razem i wam napiszemy ;) Ja bym ich zapisała na rezerwową, bo niedługo wyjdzie więcej osób towarzyszących niż dogomaniaków. I szczerze mówiąc wolę się na zlocie spotkać z Ulv na przykład, niż z czyjąś osobą towarzyszącą...

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma co brać żadnego szkoleniowca.
Po pierwsze jak się chce pracować to można jechać na obóz z psem/szkolenie.
Po drugie obawiam się,że psiaki może trochę przerosnąć to,że tutaj się teraz bawimy,szalejemy,a zaraz mają się skupić w tej całej grupie psów co gupkowały.
Z tego co mi się wydaje to na zlotach psiaki urzędują głównie bez smyczy i razem,a później może im być ciężko przestawić się na pracę.
Nie mówię,że na zlocie nie możemy się np. sami pobawić w jakieś zajęcia ale myślę,że tak na poważnie ze szkoleniowcem to nie opłaca się ;)
Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja opinia więc nie musicie się nią przejmować ;)
Myślałam po prostu,że będziemy wspólnie spędzać czas,wygłupiać się,rozmawiać,uczyć chaotycznie nasze psy nowych gupot i co jeszcze nam przyjdzie ;)
Tym bardziej,że tydzień ze szkoleniowcem to trochę mało by było :D
Hio Hio taka moja wyrywająca się przed szeregi opinia ;]

Link to comment
Share on other sites

Finningan, zgadzam się ;) Kto chce jechać na obóz szkoleniowy, to niech się zapisze na obóz szkoleniowy, a nie na zlot dogomaniaków...


Jeszcze co do osób towarzyszących - gdyby było mało chętnych na zlot, to czemu nie. Ale jak widać chętnych z dogomanii nie brakuje, a to przecież ma być docelowo zlot ludzi z dogomanii. Jeśli ktoś chce się spotkać ze swoimi znajomymi, to niech się z nimi umówi i niech sami załatwiają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']I szczerze mówiąc wolę się na zlocie spotkać z Ulv na przykład, niż z czyjąś osobą towarzyszącą...[/QUOTE]
Racja!
O wiele fajniej się spotkać z osobą, którą znasz z forum, a może nawet i z prawdziwego życia, niż z tysiącami osób towarzyszących, które do psów mają tyle co piernik do wiatraka - w końcu to zlot DOGOmaniaków. :)

Sama poprosiłam, by dopisać os. tow. ze mną, ale co innego jeżeli jedzie tam rzeczywiście spotkać się z prawdziwymi dogomaniakami, a co innego jeżeli, mówiąc wprost, chce się zwyczajnie nawalić na wakacjach... :)
Oczywiście jeżeli moja koleżanka, Patrycja, sprawi problem forumowym dogomaniakom, to nie będzie problemu z rezygnacją. Ale co ja w ogóle mówię, jeszcze na rezerwowej jestem - najpierw sama muszę się dostać na listę główną :).

Co do szkoleniowca, to nie ma sensu...
Wydaje mi się, że jeżeli wszyscy wymienimy się naszymi metodami szkoleniowymi, pomożemy sobie nawzajem, to możemy zdziałać podobne efekty, co szkoleniowiec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...