Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='Luzia']Dopytaj się proszę przy okazji jak będziesz dzwonić :)[/QUOTE]
ok :)
a wystarczy Ci koło 20 marca (wtedy będę dzwonić po konto na zaliczkę), czy wolałabyś wcześniej ?
a jeśli miejsce by się zwolniło to i tak wolisz namiot czy do domku ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Avaloth']
Btw, masz wgląd do konta przez internet ? bo z tego co wiem ze dwie osoby juz przesłały zaliczkę ;)
[/QUOTE]
Nie mam właśnie, spróbuje załatwić jak najszybciej. Albo sprawdzę w banku bezpośrednio :cool3:


Luzia bierz kundle i jedź, nawet jak masz tymczasy. W tamtym roku kto nie miał psa to się opiekował psami Ulv ;) Spróbujemy ew jakoś logicznie wszyskich w domkach poustawiać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']ok :)
a wystarczy Ci koło 20 marca (wtedy będę dzwonić po konto na zaliczkę), czy wolałabyś wcześniej ?
a jeśli miejsce by się zwolniło to i tak wolisz namiot czy do domku ?[/QUOTE]

Może być i kwiecień ;)
Po prostu namiot jest o tyle prostszy że jak mi coś nie wypali to nie będę zapychać miejsca w domku czy niepotrzebnie płacić zaliczki. Poza tym wolę spać w namiocie :lol:

[quote name='Bewarka']
Luzia bierz kundle i jedź, nawet jak masz tymczasy. W tamtym roku kto nie miał psa to się opiekował psami Ulv ;-) Spróbujemy ew jakoś logicznie wszyskich w domkach poustawiać :-D[/QUOTE]

Psy wezmę na pewno ( znaczy Pamira na 100 %, Funię trochę się boję bo ona nie lubi wszystkich suczek. Co prawda bez problemu nad tym panuję ale po co niepotrzebne tarcia ;) ). A z tymczasami to się zobaczy co wpadnie pod rękę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Bierz tymczasy, bierz, bierz, bierz! :loveu:
Chętnie się zaopiekuję, bo ja taki biedny żuczek bez psa :D[/QUOTE]

Jeśli jakieś będę mieć to na pewno wezmę :evil_lol: ale jak coś zawsze mogę pożyczyć Pamira :D

Link to comment
Share on other sites

Luzia, no wiesz, ale jednak "ukraść" komuś psa, który ma właściciela to nie to samo, co tymczasa :evil_lol: Z Daktylem ostatnio bardzo dobrze się dogadywałam :loveu: Nie to co z Moli na przykład, która chciała mnie zjeść :diabloti:

Agaton, szkoda, ale może jednak dałabyś radę? :) Jeśli to miejsce jest tak ładne, jak na zdjęciach, to myślę, że warto :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Luzia, no wiesz, ale jednak "ukraść" komuś psa, który ma właściciela to nie to samo, co tymczasa :evil_lol: Z Daktylem ostatnio bardzo dobrze się dogadywałam :loveu: [B]Nie to co z Moli na przykład, która chciała mnie zjeść :diabloti:[/B]
[/QUOTE]

nie bez powodu :diabloti:

nie wiesz że Patrycje uważa się za osobę świętą :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Luzia, no wiesz, ale jednak "ukraść" komuś psa, który ma właściciela to nie to samo, co tymczasa :evil_lol: Z Daktylem ostatnio bardzo dobrze się dogadywałam :loveu: Nie to co z Moli na przykład, która chciała mnie zjeść :diabloti:

Agaton, szkoda, ale może jednak dałabyś radę? :) Jeśli to miejsce jest tak ładne, jak na zdjęciach, to myślę, że warto :)[/QUOTE]

Ale Pamir bardzo chętnie da się ukraść :evil_lol: A co do zjadania to ludzi on nie preferuje, zdecydowanie woli wołowinę :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

No są różne cele listy. Np. kiedy ktoś jednak nie będzie się mógł zjawić to może się zmówić i ktoś oddaje mu kasiorke wskakując na jego miejsce. A jak będzie taka możliwość i odpowiednia liczba osób to najprawdopodobniej domówi się następny domek. Poza tym to nie wiem, może osoby nie dające znaku życia, które zapisały się długi czas temu nie są brane pod uwagę za bardzo?

Link to comment
Share on other sites

Troszkę z ich strony chamsko, że się nie odzywaja :P No cóż ja się jeszcze pozastanawiam, chociaż czasu mało. Ale jakby co to mogłabym pojechać bez psa? :)

a tak btw, Justyna, w tamtym roku Ty byłaś najmłodsza z całej ekipy zlotowej?

Link to comment
Share on other sites

Nie, były 2 dziewczyny czternastoletnie. Obie już nie jadą :evil_lol: Reszta 17+, bo się wypytywałam :eviltong:
A jedź bez psa jak chcesz...Dużo takich było w tamtym roku :) Chyba nawet więcej osób bez psów niż z, ale niektórzy brali kilka sztuk ^^

Link to comment
Share on other sites

Proponuję Iśka w ogóle wyszczególnić tych do domków, i tych z rezerwowej na pierwszej stronie. No i ci co nie dają znaku życia no to powiedzmy do tego 20 mają czas, a jak nie, to ich kasujemy i dajemy osoby z rezerwowej. Taka moja propozycja.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie, były 2 dziewczyny czternastoletnie. Obie już nie jadą[/QUOTE]
co żeście im zrobiły? :diabloti:

[QUOTE]eee tam kilkanaście godzin[/QUOTE]
Patrzyłam na pociąg już :evil_lol: jakbyśmy jechały razem<mm te, pewnie, niedoszłe plany> z wrocławia to najkrócej ok.8 godz jedzie do nowego targu z jedną przesiadką.

noo...ja też bym się wpisała, ale nie wiem czy nie poszczujecie nas Waszymi psami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jasne, że poszczujemy, tym bardziej ja, moim wyimaginowanym psem [/QUOTE]
wiedziałam :placz:
jeszcze zobaczę jak to będzie z Weną, bo być może ją wezmę<o ile znajdzie się to miejsce>
jeszcze muszę się rodziców tak ostatecznie dopytać i wtedy poproszę o dopisanie.
Tutaj to są luksusy - można jechać samemu, bez psa, nie będąc przy tym osobą towarzyszącą<jak na obozach>, a przy okazji wypieścić wszystkie obecne na zlocie naraz, bez zbędnych zazdrośników :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...