Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, dopisuje Was.
20 będę dzwonic o nr konta na zaliczkę więc zapytam o ewentualne wolne domki i jak z namiotami. I ile osobowe maksymalnie są te domki, albo czy nie dało by się zamienic któregoś na większy.
Do jutra Angi ma mi dac znac co z nią, teraz nie wiem jak Maksowa, Dogomanka, Anita z chopami i Ppx z koleżankami.

I jak mówi Ewa, jak do 20 mi ludzie znać nie dadzą to wylatują..

Justynko wysłałam zaliczkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DomixX']Szkoda, że nie ma zdjęć jak jest w domkach..;p Ale pewnie podobnie jak w Siewierzu bo to taki sam projekt domków..[/QUOTE]
Właśnie też mnie to zdziwiło. Ale myślę że nie ma to większego znaczenia, luksusów chyba nikt nie oczekuje, a ja mam nadzieję jak najmniej czasu spędzac w domkach :)

Dżasta słońce moje :D powiedz mi proszę kiedy mogłabyś dać znać ile kasy od ilu osób do Ciebie doszło ? Bo jeśli już mamy z 600zł to mogę wcześniej zadzwonić o wszystko dopytać i wcześniej sprawa z miejscami by była jasna.

Jesteście świadomi że jeśli pojadą wszyscy z listy a mi się nie uda załatwic dodatkowych miejsc to będzie w domkach ciut tłoczno ?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']co żeście im zrobiły? :diabloti:
[/QUOTE]
Hehe xD [B]O ile dobrze wiem[/B] Asia pomimo wieku ma bardzo długi staż, teraz po prostu zdecydowała że nie jedzie, ma dużo zaplanowane...Oli pies przeszedł za TM niedawno i zastanawiała się ponoć, czy w ogóle gdzieś się wakacje ruszy a co dopiero na zlot. A z tych pewniaków to teraz Finnigan jest najmłodsza, hę? Ja jestem druga :)
[quote name='anka11']
Tutaj to są luksusy - można jechać samemu, bez psa, nie będąc przy tym osobą towarzyszącą<jak na obozach>, a przy okazji wypieścić wszystkie obecne na zlocie naraz, bez zbędnych zazdrośników :evil_lol:[/QUOTE]No właśnie wszyscy tak myślą :placz: Kiedy się pojawiłam co było? "Oo Bewarka przyjechała" a za chwile "Misiaaaaaaaa!" :razz: Na szczęście mój pies jest dzikusem i nie lubi miziania, dziwak :diabloti:
[quote name='Avaloth']
Do jutra Angi ma mi dac znac co z nią, teraz nie wiem jak Maksowa, Dogomanka, Anita z chopami i Ppx z koleżankami.

I jak mówi Ewa, jak do 20 mi ludzie znać nie dadzą to wylatują..

Justynko wysłałam zaliczkę ;)[/QUOTE]Ja myślę, że Paulina będzie na 99%. I koleżanki też zdecydowane, ale nie wiem jak bardzo ;)

Ok. Brata wysłałam na wakacje zapłacić a przy okazji to mu k*$^# powiedzieć nic nie chcieli, że niby mam z tatą lecieć, żeby się cokolwiek dowiedzieć tzn. jak z tym kontem w internecie. Co za ludzie :cool3:

EDIT:A no Ppx pokazała się. :lol:
Co do pytania to się pogmatwało, bo jak widać mojemu bratu nawet nie chcieli udzielić informacji czy jest taka możliwość, więc nie wiem jak z nimi mi pójdzie współpraca. Najwcześniej w środę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Hehe xD [B]O ile dobrze wiem[/B] Asia pomimo wieku ma bardzo długi staż, teraz po prostu zdecydowała że nie jedzie, ma dużo zaplanowane...Oli pies przeszedł za TM niedawno i zastanawiała się ponoć, czy w ogóle gdzieś się wakacje ruszy a co dopiero na zlot. A z tych pewniaków to teraz Finnigan jest najmłodsza, hę? Ja jestem druga :)[/QUOTE]

tzn? :diabloti: bo ja tam 15-stka to nie wiem czy nie najmłodsza :D:D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]20 będę dzwonic o nr konta na zaliczkę więc zapytam o ewentualne wolne domki i jak z namiotami. I ile osobowe maksymalnie są te domki, albo czy nie dało by się zamienic któregoś na większy.[/QUOTE]
dziękujemy! :loveu:

[QUOTE]Hehe xD O ile dobrze wiem Asia pomimo wieku ma bardzo długi staż, teraz po prostu zdecydowała że nie jedzie, ma dużo zaplanowane...Oli pies przeszedł za TM niedawno i zastanawiała się ponoć, czy w ogóle gdzieś się wakacje ruszy a co dopiero na zlot. A z tych pewniaków to teraz Finnigan jest najmłodsza, hę? Ja jestem druga[/QUOTE]
aaa! rozumiem :) to ja będę razem z Tobą drugą hahah

[QUOTE]No właśnie wszyscy tak myślą Kiedy się pojawiłam co było? "Oo Bewarka przyjechała" a za chwile "M
isiaaaaaaaa!" Na szczęście mój pies jest dzikusem i nie lubi miziania, dziwak[/QUOTE]
haha! jaki dziwak, przecież normalna ;)
szczerze bardzo bym chciała, żeby Wena mogła ze mną pojechać, by miała tyle frajdy. Zobaczymy czy uda się u niej zlikwidować przez te 3 miesiące pewne nieporządane cechy. Jak nie to za rok się wybierzemy razem, a w tym osobno hyhy.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jesteście świadomi że jeśli pojadą wszyscy z listy a mi się nie uda załatwic dodatkowych miejsc to będzie w domkach ciut tłoczno ?[/QUOTE]
hhahaa, zrobił się tutaj niezły ruch :) za mało się przygotowałyście :diabloti:

dla jasności ja też 16, a niedawno jeszcze 11 :( co to będzie za kilka lat..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Ja mam 16 ;)

EDIT: Dziś mój zapłon jest opóźniony :eviltong:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]ymm ciekawe czemu:evil_lol:

uuu Bon bydzie na zlocie bezkulkowiec jak mi przykro:evil_lol:

[SIZE="1"]kobieto niedowno jo miałach 7 a już mom 19 staro dupa już[/SIZE]:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

niedawno to ja się urodziłam [COLOR=blue]:diabloti:
[/COLOR]a teraz już ostatni rok dzieciństwa za mną.. nic tylko siąść i czekać na zmarszczki :D:D

Dżasta ok, spoko, jakbyś dała radę do końca tygodnia byłabym Ci bardzo wdzięczna :)

Finnigan też ma chyba 15 ;)

Link to comment
Share on other sites

Aniu kochana nigdy nie pomyślałam, że kiedykolwiek Cię spotkam... Toż to jest takie wzruszające...:sad: I ten nick, anka11 :cry: ja nawet pamiętam jak wstawiłaś fotke złamanej nogi. i kiedy miałaś szlaban na kompa i przy twoim słoneczku na gg wciąż było ciemno:shake: i myślałam, że już nie wrócisz, a ty tak nagle...:razz: dobra koniec:lol:


Anula ejj, co masz na myśli :eviltong: dobra nie odpowiadaj lepiej, ale nie ^^

Link to comment
Share on other sites

no właśnie o to mi chodziło - w sensie negatywnym ;) kiedyś jak, np. czytałam dgm to zazdrościłam tym dziewczynom co miały 16 lat, mogły wszędzie jeździć i takie tam. teraz jakoś dalej się czuję, no może na 13 :evil_lol:

EDIT

[QUOTE]Aniu kochana nigdy nie pomyślałam, że kiedykolwiek Cię spotkam... Toż to jest takie wzruszające... I ten nick, anka11 ja nawet pamiętam jak wstawiłaś fotke złamanej nogi. i kiedy miałaś szlaban na kompa i przy twoim słoneczku na gg wciąż było ciemno i myślałam, że już nie wrócisz, a ty tak nagle... dobra koniec[/QUOTE]
ojej! aż się wzruszyłam :placz::placz::placz: a ja tak mało pamiętam z tych czasów... swoją drogą ciekawe za co miałam szlaban, przecież grzeczna byłam...:???:
Ja Twoje gg straciłam jakoś dwa lata temu, bo lista mi się w końcu usunęła..

Link to comment
Share on other sites

Wy to już imieniny powinnyście obchodzić, a nie urodziny. :lol:

xD

Czy ja wiem, czy tłoczno, mniej psów bd. ;)
My w domku z 7 psami dałyśmy radę. ^^

No i będzie motywacja żeby cały czas w domku nie siedzieć. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11'] kiedyś jak, np. czytałam dgm to zazdrościłam tym dziewczynom co miały 16 lat, mogły wszędzie jeździć i takie tam. teraz jakoś dalej się czuję, no może na 13 :evil_lol:

EDIT


ojej! aż się wzruszyłam :placz::placz::placz: a ja tak mało pamiętam z tych czasów... swoją drogą ciekawe za co miałam szlaban, przecież grzeczna byłam...:???:
Ja Twoje gg straciłam jakoś dwa lata temu, bo lista mi się w końcu usunęła..[/QUOTE]Ja to sobie inaczej wyobrażałam 16 lat, wydawało mi się, że w ogóle nie będę miała czasu na dgm, a tu prosze...:diabloti: Od takiej np 14tki nic się nie różni, no ja może troche zmądrzałam i łatwiej mi z czegoś zrezygnować :cool3: Rodzice to zawsze tacy sami, niedawno mama zabroniła mi wychodzić po 18:00 :evil_lol: A tata pozwalał pić i nadal pozwala jeśli tylko jest pewny gdzie jestem, bo już wie, że i tak nie piję xD


Widzę właśnie. J to też pamiętam, napisałaś o rodzinie, że nie podoba im się jak tak dużo czasu spędzasz przed komputerem :D
GG własnoręcznie usunęłam, chyba ze 2 lata minęło i już nie widziałam sensu czytać twoich opisów, a jak nie wracałaś na dogo to wydawało mi się, że nie mamy o czym pisać ^^

[quote name='Ppx']

Czy ja wiem, czy tłoczno, mniej psów bd. ;)
My w domku z 7 psami dałyśmy radę. ^^

No i będzie motywacja żeby cały czas w domku nie siedzieć. :P[/QUOTE]
Zważywszy na to, że tylko twoja była na górze a reszta na jednym piętrze:eviltong: No i ja Daktyla nie wliczałabym xD

Oo właśnie :) No przed domkiem to się nie liczy, ja teraz chcę więcej aktywności, bo sobie ćwiczę wieczorami a na zlocie to siara tak sie gimnastykować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja myślałam, że jak będę miała szesnastkę to będę się czuć 'dorosło' :lol:

[QUOTE]Rodzice to zawsze tacy sami, niedawno mama zabroniła mi wychodzić po 18:00[/QUOTE]
to prawda, chociaż jak z nimi chwilę podyskutuję to przypomina im się, że jestem troszkę starsza.
Haha dużo czasu przed komputerem, fajnie :-o ja w ogóle chyba zawsze marudziłam na moich rodziców, np. jacy byli w stosunku do Soni, z tego co pamiętam, a teraz....są suuuper
w każdym razie może nie 'śmiećmy' tutaj takimi postami hihi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Bewarka podobno bierzesz hopki ;d ?[/QUOTE]
Mam zamiar coś skombinować, ale jeszcze to zależy na ile będzie mnie stać (finansowo i chęciowo ^^). Nic nie obiecuje,[SIZE=1] ale jak się uda to nie tyle stacjonaty co może kółko, tunel długości metra i coś co do hopki [B]może[/B] być podobne -czyli raczej przeszkody dla mniejszych psów. No i jeszcze pytanie jak jadę, jak coś to się będziecie składać :diabloti: to ramach org. rozrywki hie hie. Tylko sobie uświadomiłam właśnie, że czasu coraz mniej, a w wakacje przed zlotem będę tylko tydzień w domu, bo znów do Włoch jade. Może pomyślę o tym kiedy będzie mniej nauki.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

nie chce być uważana za tą co to się nie odzywa. :evil_lol: po prostu mało czasu na kompie spędzam i na dogo wchodze bardzo sporadycznie.
Czy moge ostatecznie się zdeklarować do 20? tylko wątpie, że od razu wyśle tą zaliczke bo torche wydatków teraz mi przylazło, ale chyba Iśka pisała, że jak ktoś juz na 100% się zdeklaruje to można poźniej zapłacić, tak?

Link to comment
Share on other sites

Dobra dobra Polka, nie tłumacz się :diabloti:
No, ew możesz wpłacić później, 21 na przykład :diabloti:

Żartuję, ja się zupełnie nie orientuję w tym roku, postanowiłam, że się nie mieszam :D Ale chyba raczej można ;)
PS. będziesz może w Katosach? :D

Link to comment
Share on other sites

Hejka:) Nazywam się Anka i lubię psy, lecz niestety nie mam.:( Jestem koleżanką Pauliny, Natalii i Ppx. Dopiszcie mnie na razie na listę rezerwową, bo nie wiem, czy pojadę. (widze, że też nie wiadomo jak z miejscami..)
Paulina i Natalia napiszą o zaliczkach jutro, albo w piątek.;)
Nie umiem na razie obsługiwać forum, więc jak coś to piszcie na gg:7625978. Moze w piątek ppx mi pomoze na technologii informatycznej. xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...