Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

Jedziemy też! Prosze nas zanotować ;).

Co do osób towarzyszacych - ja mam co roku problemy z takimi osobami. Najchętniej wykluczyłabym możliwość zabierania osoby, która nie jest dogomaniakiem. Nie trudno sie zarejestrować i napisać pare postów, poznać się - jeśli ktoś z owych "os. tow" jednak interesuje sie tym tematem (oczywiście małżonkowie i TŻ to inna bajka!)


[quote name='ulvhedinn']Niewykluczone, że w tym roku nareszcie będę jechać autem ;)[/QUOTE]

Hahahahha! Padam!
Trzeba datę i godzine + trasę opublikować we wszystkich, miejscowych gazetach! Toż to niebezpieczeństwo dla świata i normalnych obywateli państwa!
[COLOR=white]
PS: Ja jestem przed egzaminem. WRESZCIE sie za to zabrałam ..;). Teraz tylko jakiś szerszeń na 4 kołach bedzie potrzebny i heja. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anka11']ale mimo wszystko jak możemy decydować o Waszych osobach towarzyszących? Jakbym ja brała moich znajomych, to sama bym zdecydowała, czy ich brać czy nie, a nie pytała innych. Moim zdaniem nawet nie wypada komukolwiek powiedzieć, że KTOŚ ma nie brać swoich os.tow. ;) No i kwestia dogadania, jak są to osoby zwarte i gotowe :cool3: na pewno jadą i wpłacą zaliczkę to wydaje mi się okej..
w ogóle widze, że mało kto się tu tym interere :(


Co do szkoleniowca, to zależy co konkretnie byśmy się uczyli[?]

EDIT
w ogóle spoko, że jestem na liście rezerwowej, a trochę się za bardzo chyba zaangażowałam hyh.[/QUOTE]
[COLOR=blue]co do tych osób towarzyszących to i tak jo wyszłach na początku z tą propozycją żeby osoby tow ustąpiły miejsca dogomaniakom a niektórzy twierdzili, że jak już są zapisani to już po co tam więc powiedziałach że se mozęcie robić już jak chcecie[/COLOR]

[quote name='Ppx']No i jak pisałam kiedyś, jak byłoby tyle zapsionych osób - to moglibyśmy wynająć jakiegoś szkoleniowca jednak? :>
Byoby taniej na pewno, bo rozłozyłoby się na więcej osób, a oczywiście składałyby się tylko osoby chętne na niego, czyli z psami, ale oczywiście nie każdy z psem musi chcieć, więc precyzując ~ chętne osoby z psami.
Nie jest powiedziane, że cały czas musimy być razem. :diabloti:
Inni mogliby w tym czasie coś innego robić, gdzieś pójść. ;)
Albo się patrzeć, jak wolą. :cool3:
Jeszcze ważna kwestia - kto w ogóle byłby chętny?
Poza tym, ciekawe ile to może kosztować - to w sumie najważniejsze. XD


Zaliczkę, a nawet całość mama mi puści w następnym tygodniu. xd
Dziewczyny też mają zamiar za niedługo wysłać. ;)[/QUOTE]
[COLOR=blue]jak za to zapłacisz to czemu nie;)
jo nie mom ochoty płacić za szkoleniowca i już wcześni nikt nie był chętny[/COLOR]

[quote name='dogomanka_']Iś, to ja bym była chętna na to miejsce wskoczyć. :diabloti:

Kiedy będziemy rozdzielać kto z kim w domku jest? :evil_lol: ej jakoś strasznie się napaliłam na ten zlot. :D[/QUOTE]
[COLOR=blue] na to jeszcze czasu jak marasu:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE="3"][COLOR="#8b0000"]
Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich na bazarek, którego celem jest wybór imienia tej pięknej suczce:

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/ABCD0014.jpg[/IMG]
Z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204237-Cudowna-maleńka-sunia-na-ulicy-!!-Pilnie-DT-prosimy-o-pomoc-!-([/url]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204503-Piękna-zagubiona-maleńka-czeka-na-swoje-imie-i-swojego-człowieka-DO-30.03.-22-00?p=16532947#post16532947"]LINK DO BAZARKU![/URL]

Sunia jest w bardzo kiepskiej sytuacji bo nie mamy dla niej żadnego miejsca :placz:

[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ok, no to kto się podejmuje organizacji domowych posiłków? :evil_lol:

PS:Miałam lecieć jutro do banku, ale się wstrzymam, bo i tak nie płacicie, więc poczekam do końca tyg. Do piątku jest ta kobita 'po znajomości' więc nie będę mieć nieprzyjemności...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Sklep jest w miasteczku, 1.5km od ośrodka ok. W ośrodku jest coś z jedzeniem ale nie wiem jakie ceny mają. Acz na zlotach do tej pory zazwyczaj królują zupki chińskie i inne takie :evil_lol:

Ola widzę że przez weekend odgrywałaś grzeczną córkę :D:D

A domki możemy zacząć rozdzielać pod koniec tego tygodnia jak będzie jasna sprawa z ilością miejsc. Jutro będę dzwonić.

Dżasta to skoro tak to może byś od razu zapłaciła zaliczkę w piątek ? bo na razie wystarczy 600zł, a skoro Ola wysyła, Ewa też jakoś ma w tym tygodniu to wystarczy. A nie będziesz musiała latać dwa razy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Ok, no to kto się podejmuje organizacji domowych posiłków? :evil_lol:

PS:Miałam lecieć jutro do banku, ale się wstrzymam, bo i tak nie płacicie, więc poczekam do końca tyg. Do piątku jest ta kobita 'po znajomości' więc nie będę mieć nieprzyjemności...:eviltong:[/QUOTE]

kurcze blade, w tym roku nie będzie Baśki, która dwa lata temu się tym zajęła i karmiła praktycznie wszystkich zlotowiczów. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]co do tych osób towarzyszących to i tak jo wyszłach na początku z tą propozycją żeby osoby tow ustąpiły miejsca dogomaniakom a niektórzy twierdzili, że jak już są zapisani to już po co tam więc powiedziałach że se mozęcie robić już jak chcecie[/QUOTE]
wiem, wiem, ale bardziej chodziło mi o Ppx, bo ona się nie odzywała zbytnio :)

hmm, ja jestem przygotowana do żarcia właśnie zupek chińskich :) poza tym widziałam na fotkach, że tam jest jakiś 'bar', nie?

I też myślę, że można się już rodzielać po domkach - jak będzie wiadomo ile ich będzie. Jestem super nakręcona na ten zlot, więc chętnie poplanuję hihi. <tak jak z pociągami ahaha>

Link to comment
Share on other sites

A kiedy będziecie dzwonić tam?
I wgl osoby towarzyszące na rezerwowej mają wstrzymać się z wysyłaniem kasy na razie?

Do agility to tylko hopki są planowane? Może drukniemy z neta instrukcję i części tylko weźmiemy, na miejscu będziemy składać wszystko. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Uważaj, bo jeszcze uwierzę ^^[/QUOTE]
:eviltong:
[quote name='dogomanka_']kurcze blade, w tym roku nie będzie Baśki, która dwa lata temu się tym zajęła i karmiła praktycznie wszystkich zlotowiczów. :evil_lol:[/QUOTE]
W tamtym roku nie uczestniczyła, a kiedy nas odwiedziła to jedynie [B]słyszałam[/B] iż jakieś naleśniki były, więc w tym też sobie poradzę. Nawet zupki polubiłam jak wcześniej mnie obrzydzały takie z proszku :lol:
[quote name='Ppx']A kiedy będziecie dzwonić tam?

Do agility to tylko hopki są planowane? Może drukniemy z neta instrukcję i części tylko weźmiemy, na miejscu będziemy składać wszystko. :P[/QUOTE]
W tym tygodniu Iśka dzwoni, dziś/jutro.

Wspominałam kilka razy co nieco więc teraz dokładnie i w jednym miejscu: tak, ja planuję się postarać o jakąś aktywność na zlocie, lukam na tunele z alledrogo, kupiłam mniejsze niż standardowe hulahop :eviltong: tata ma dużo rurek PCV, ale niestety nie białe tylko szare (w sumie tylko estetyka) ale nie mam nic do nich żeby to jakoś sklecić razem. Te hopki co kiedyś na zdjęciach pokazywałam rozwaliłam z przyjaciółką w cieplejszy jesienny dzień, jej głupie pomysły...:roll: ^^ Zostały mi rury z tego, ale niektóre są połamane, musiałabym sprawdzić. Nie obiecuję za dużo i mam świadomość, że jak tego nie zabiore ze sobą to nikt nie weźmie... :cool3: A i jeszcze jak mówiłam ten 'torek' będzie raczej dla małych psów/szczeniaków większych ras. Jednym słowem- co wykombinuję to będzie. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...