Jump to content
Dogomania

odeszła cichutko w domu na rękach Pana-odpoczywa w swoim ogrodzie


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sachma']spoko, jak widzę ma mało sierści, więc kąpiel to będzie sama przyjemność dla mnie :P Lenny na grzywie ma 15cm włos.. więc kąpiel i suszenie to katorga, dla mnie oczywiście, bo on sobie śpi.. mam maszynkę więc i podciąć ją mogę wg życzenia.. kosmetyki myślę, że mam niezłe, więc sunia do DT pójdzie pachnąca i czyściutka ;)

ja chętnie bym ją zabrała już jutro - niestety moja rodzicielka ma małego bzika na pkt sprowadzania przeze mnie zwierząt.. 5 szczurów w różnym czasie też do nas trafiło niby na tymczas.. niby miałam zawieźć/wysłać.. a zostały :P więc boi się kiedy jakieś zwierzę do domu znoszę :P[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol:No ciotka kap, tnij zrob z niej wystawowa...:cool3::cool3:ja z moimi Tcup poodles from Mexico , Pako chodze do fryzjera raz na 3-4 tygodni...:shake::shake:nie mam cierpliwosci, nie umiem ciac, no i 3 sztuki.

:placz::placz:Wspominasz, ze ma malo wlosow pewnie tarczyca, i zaniedbana...:-(:-(no nic przebadamy u dr, Justyny (moja wetka jak jestem w Toruniu)...czy ona sterelizowana ale pewnie nie.

Zapomnialam ze juz ma imie Dudzia, dodajcie do tytulu ...dzieki za pomoc...zrobcie zdjecia i na watek, trzeba ciotkom z calej Polski, Europy, Canady, US etc...reklamowac.

:crazyeye::crazyeye:Rodzicielce sie nie dziwie....moj maz taki sam nie wie co przywioze...mamy 3 psy i dwa koty, mozecie zobaczyc caly zwierzyniec na watku Pakusia w moim podpisie...

:loveu::loveu:Oj Lenny przepiekny ....ale duzy:razz::razz:moje Tcups po 2 kg, Pakus 5kg

Link to comment
Share on other sites

no Lenny waży 9kg i 41cm w kłębie ;) a ma 11 miesięcy, więc myślę że jeszcze dobierze ;)

Mam nadzieję że krótka sierść to jednak z dlatego że ktoś ją ciachnął - zobaczymy jak przyjedzie, mała ma też obiecane fotki od TŻ, więc mam nadzieję, że w piątek wieczorem dostaniecie ładne zdjęcia już wykąpanej suni do ogłoszeń ;)

wiesz, ja nigdy nie mogłam przejść obojętnie.. dlatego znosiłam - rozdawałam po kilku dniach i znów jakaś bida mnie znajdowała.. kiedyś nawet myszkę wyciągnęłam z psyka mojego kaukaza - na szczęście nie ruszona - odchowałam i wypuściłam, ale ile krzyków było :P rodzicielka boi się gryzoni (a jej córeczka w domu ma 8 wielkich szczurów :D ) ale za dwa lata pewnie nie będę musiała się martwić, bo TŻ podobny do mnie - no jak można zostawić na dworze? przecież trzeba przygarnąć i pomóc a nie odwrócić głowę i odejść ;)

Link to comment
Share on other sites

sachma post mi przeskoczył.. więc zapytuję, czy jedziecie na wystawę wszyscy w sobotę z TZtem? A jeśli nie to czy masz miejsce w aucie? A jeśli tak to...hm...wracasz w sobotę? Wyjeżdżasz z Pruszcza? Pytam, bo gdyby się przypadkiem okazało, że masz miejscówkę i wracasz, to chętnie zabrałabym się z Tobą;)

Link to comment
Share on other sites

Jadę z TŻ, wracamy w sobotę - nie zostajemy na nocnej - tylko ostrzegam, że jeśli Lenny załapie się do BISów to będziemy na nie czekać - dla nas każde doświadczenie się liczy ;) Mam wolną miejscówkę o ile wytrzymasz z psami z tyłu, mam małe autko - toyota aygo - więc może być ciasnawo. :P ale wyjeżdżamy z kłodawy - to koło Pruszcza, praktycznie przy autostradzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Dodajcie imie do tytulu bo juz pokrecilam Dudzie z Jokim z Bialegostoku ,nie to ulatwia mam kupe psow...czy Dudzia juz w nowej fryzurze?[/QUOTE]

Przecież imię już od dawna jest w tytule...:roll:

Trzy zaległe zdjęcia:
[IMG]http://i1178.photobucket.com/albums/x373/pundel/dudzia/3.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1178.photobucket.com/albums/x373/pundel/dudzia/2.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1178.photobucket.com/albums/x373/pundel/dudzia/1.jpg[/IMG]

W nowej fryzurze nie jest bo do sachmy jedzie jutro...

edit:

Arktyka mam nadzieję, że samochód działa xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']w piątek wieczorem dostaniecie ładne zdjęcia już wykąpanej suni do ogłoszeń;)[/QUOTE]
[B]coronaaj[/B] , to ja czekam na nowe fotki suni (wykąpanej, cud, miód i wgl.) . Coś czuję, że po zmianie wyglądu i fajnych fotach, telefony będą się po sunię urywały :) Dziś juz nie zdążę zrobić jej ogłoszeń...:-( Postaram się w weekend :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to mamy placek babki...albo szukać kogoś z dogo z Bydzi kto by odebrał i przewiózł psa, albo zabieram ją pociągiem za tydzień? Dziś będę negocjować, czy właściciele chaty pozwolą mi ją zabrać na ten czas do siebie... wiem, że gdybym facetowi zapłaciła, wychodziłby pod moją nieobecność z nią na dwór... tylko że mała nie może się załatwiać w domu ani wyć... a tego nie da sie niestety sprawdzic w schronisku:(
Ostatnio miałąm 2 dni tymczasika staruteńkiego i całe szczęście że akurat chorowałam,bo inaczej musiałąbym brać urlop w pracy:( Siku było co 2 h:( a inaczej leje i koopka gdzie popadnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']cioteczki nic z tego nie wyjdzie...moj grechot padl na amen....wiec jutro nie mam jak odebrac suni...[/QUOTE]

Ojej, to pech.
Ale może ktoś inny by mógł przewieźć sunię??? Z Bydgoszczy do Torunia już tak blisko...
Szkoda, żeby Dusia jeszcze tydzień siedziała. Idą mrozy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...