Jump to content
Dogomania

Utyta boksia - Lisie Jamy!!! Zostaję tu na zawsze! - Dziękujemy wszystkim!!!


Viris

Recommended Posts

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chętnie zaopiekuję się ta chudziną. Sa 2 warunki z mojej strony-musi się dogadac z 4 letnim dzieckiem i 15 miesięcznym wilczakiem. Mieszkam w Lubaczowie(podkarpacie, 190 km od Ostrowca), w domu z ogrodem i nieograniczonym dostępem do lasów, pól i łąk. Wilczak ma budę i kojec, ale mieszka z nami w domu-ma swój pokój i zero ograniczeń na inne pomieszczenia. Mąż pracuje na tym samym podwórku, więc własciwie pies nie zostaje sam, ja pracuję 4 godz dziennie.
Proszę o jakiś kontakt do obecnie zajmujących się sunią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onga']Chętnie zaopiekuję się ta chudziną. Sa 2 warunki z mojej strony-musi się dogadac z 4 letnim dzieckiem i 15 miesięcznym wilczakiem. Mieszkam w Lubaczowie(podkarpacie, 190 km od Ostrowca), w domu z ogrodem i nieograniczonym dostępem do lasów, pól i łąk. Wilczak ma budę i kojec, ale mieszka z nami w domu-ma swój pokój i zero ograniczeń na inne pomieszczenia. Mąż pracuje na tym samym podwórku, więc własciwie pies nie zostaje sam, ja pracuję 4 godz dziennie.
Proszę o jakiś kontakt do obecnie zajmujących się sunią.[/QUOTE]
Onga tutaj masz kontakt do osoby zajmującej się sunią
[COLOR=red]Kontakt w sprawie adopcji[/COLOR]: 608339230
- sunia pod łączoną opieką TOZ Ostrowiec i OSPZ Animals.

Link to comment
Share on other sites

Ta Pani już do mnie dzwoniła, ale powiedziałam że opiekę nad sunią przejmie fundacja. Nie mamy możliwości sprawdzić tu na miejscu tego czego oczekuje onga. Ani stosunku do dzieci ani do innych psów.


Czy ten transport na jutro dalej aktualny? Może bym założyła te pozostałe złotówki i zrobiła zbiórkę na bazarku. Tylko proszę mi dać znać co mam robić - bo jeśli jutro mam odbierać tę sunię to też muszę wiedzieć to dzisiaj (żeby się umówić z gościem, z Jolą itp).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Nie wiemy nic na temat zachować tej suni.


Okej to ja założę te 100 zł i zrobię bazarek w wolnej chwili. Kasę Clio (10zł) da mi osobiście - więc zostanie 90zł do uzbierania.[/QUOTE]
Viris ,daj numer konta wplace -30zł ma malutka


kto jeszcze sypnie groszem?

Link to comment
Share on other sites

Gisellko bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
Boksia wyrusza jutro w południe po nowe życie, myślę że w Warszawie będzie około 16-17.00 Trzymajcie kciuki oby wszystko się udało :-):-):-)

Onga możesz teraz już starać się o adopcję boksi poprzez Fundację SOS Bokserom;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Mam domek dla mlodej boksi po sterylizacji. Czy ta niunia lubi dzieci? do w domku są nieletnie dzieciaki.[/QUOTE]

Malagos, będziemy to wiedzieć jak boksia przyjedzie do Warszawy. Bardzo rzadko się zdarza, żeby boksery dzieci nie lubiły, ale sprawdzić należy i zrobimy to juz na miejscu w DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...