Jump to content
Dogomania

Clio

Members
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Clio

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Ostrowiec Św
 1. Ciesze się , że mogłam pomóc malej . Masz być grzeczna diabełku :)
 2. Ciężko by było tak pośredniczyć , bo do schronu nie wpuszczają wolontariuszy. Myślałam ze stowarzyszenie/ fundacja mogło by wyrwać psa w typie. Tym bardziej ze Chow Chowa dziewczyny wyrwały. Uważają , że jak ktoś chce psa to przyjdzie po niego , a opisów do ogłoszeń nie trzeba strasznych jakichś bo mogą ludzie zadzwonić, zapytać o psa osobiście i się dowiedzieć jaki jest. Jak chce ich zjeść to agresor, a jak nie zjada ludzi to znaczy ze jest mega przytulak miziasty . Jeszcze dziś się dowiedziałam ze pierwsze przypadki nosówki zaczęły się tam właśnie.
 3. Dziewczyny ja mam pytanie poza konkursem. Czy jest jakaś fundacja albo stowarzyszenie pomagające foksiom ? U nas w niedawno otwartym schronie jest foksio podobny piesek . W zeszły piątek dziewczyny od Chow Chow po moim donosie zabrały dziewczynę ze schronu , wiec myślałam ,ze może i foksiowi by się poszczęściło .
 4. To szybko przyjadą :) Wydaje mi się ze będzie dobrze :) Dowiedziałam się nawet , ze jeśli zaszła by okoliczność ze Pan będzie w pracy a Pani musiała by iść do lekarza np. to pieskiem w tym czasie będzie miał się kto zając na czas nieobecności Pani :)
 5. Pewnie będą jakieś zdjęcia , trzeba będzie im wspomnieć podczas adopcji suczydła .:)
 6. Pan się przyznał że przy pierwszym psie zrobił dużo błędów wychowawczych. Pies był karcony ale nigdy nie były to kary cielesne.Miałam wrażenie ze o poprzednim piesku , Smyku , mógł opowiadać godzinami , na przemian z Panią ,albo jedno przez drugie :D Ogólnie strasznie mili ludzie i kochający wszystkie zwierzęta nie tylko takie diabełki .
 7. wrażenia super a nawet więcej:) Obejrzałam zdjęcia poprzednich psiaków i z telefonu i albumu. Pogadaliśmy o wszystkim i o niczym, psach ,kotach samochodach. Jestem zaskoczona świadomością posiadania psa , jak uczyć i jaki to obowiązek. Nie często mam okazje posłuchać jak ludzie mądrze uczą psa właściwego zachowania :) Jak dla mnie okej , po za tym państwo znają rasę i wiedza co to za małe diabły. No i już sie nie moga doczekac spacerow , wyjazdow z psem, samej obecnosci psa w domu :)
 8. Też mam nadzieje , że to będzie właśnie ten dom, najlepszy z najlepszych :)
 9. Cześć . Umówiłam się na wizytę PA na jutro w godzinach wieczornych koło 18 :)
 10. Popieram , jutro ma sukę wet zobaczyć wiec dowiemy się czegoś więcej może . Jeśli jakaś fundacja/stowarzyszenie weżmie pod swoje skrzydla suczydlo to po sterylce dorzuce pare groszy.
 11. Clio

  kara za porzucenie psa

  A ja mam takie pytanie . Baba porzuciła dwa psy na swojej posesji, wyjechała i zostawiła je same sobie, sąsiedzi dokarmiają. Psy te wcześniej adoptowała.Czy można to podciągnąć pod art.35 ust.1 w zw.z art.6 ust.2 ptk.11? Czy to jest wykroczenie czy przestępstwo? Ps . przepraszam ze podpięłam się pod ten watek.
 12. [url]https://www.facebook.com/stozzwierzak.starachowice[/url] [B][URL="https://www.facebook.com/stozzwierzak.starachowice/posts/152866508198113"]Śtoz Zwierzak Starachowice[/URL] szuka kogoś do wizyty PA w Nidzicy [/B]
 13. Fro skaczemy sobie w górę i jak najszybciej do domku.
×