Jump to content
Dogomania

Ż-d nadal głodują i Mordowane są psy!OCALONE i Walczymy.Prosimy o DT dla BOLSA i ogło


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='terierfanka'][url]http://www.dogomania.pl/threads/7094-Czy-takie-cz%C4%99ste-sikanie-jest-normalne[/url]
tu niby piszą, że taki mały może nawet co 5 min. sikać... a jak u Bezy z sikaniem?[/QUOTE]
Beza, 4 razy dziennie ma zmieniana gazetę. Trochę sama siedzi, to dokładnie nie wiem. Beza sika niemal zaraz jak się napije. Niestety Beza jeszcze robalem zwymiotowała, bo dostała kolejne odrobaczenie:(
Delikatniutka jakaś. Pewnie by już nie żyła, gdyby nie została zabrana:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']A ta pani co chciała Bezę już się nie odezwała?[/QUOTE]
Odezwała. Pani jest jeszcze tydzień. Musze zapytac wet o rady. Pani przyjeżdza ze swoim psem do Polski na leczenie, sterylke. Obawiam się że Beza moze zostać bez opieki weterynaryjnej tam. No i beza nie dla Pani tylko koleżanki. Nie podjęłam jeszcze decyzji, jest bardzo trudna.

Link to comment
Share on other sites

Byłam jednak u weta, dostała jakiś przeciwzapalny zastrzyk profilaktycznie, bo Pani wet też powiedziała, żeby jeszcze nie panikować... podejrzała jej pęcherz na usg, powiedziała że jest ok.Dostałam pojemnik, może mi się uda złapać trochę siuśków to zawiozę jutro. Mała ma trochę krzywicę, no ale nie ma się co dziwić :shake:
Generalnie jest wesoła i żywiołowa, nie sprawia wrażenia chorej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']Byłam jednak u weta, dostała jakiś przeciwzapalny zastrzyk profilaktycznie, bo Pani wet też powiedziała, żeby jeszcze nie panikować... podejrzała jej pęcherz na usg, powiedziała że jest ok.Dostałam pojemnik, może mi się uda złapać trochę siuśków to zawiozę jutro. Mała ma trochę krzywicę, no ale nie ma się co dziwić :shake:
Generalnie jest wesoła i żywiołowa, nie sprawia wrażenia chorej :evil_lol:[/QUOTE]

Jestem już w domku. Dziekuję za troskliwą opiekę nad Tosią:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Edi, trzymam kciuki nieustannie, ale ja już wiem, że Tosieńka ma domek :)
Nawet już ogłoszenia wyedytowałam wczoraj i ją oraz Asterka usunęłam bezczelnie ;)
Edi, piszę priv w sprawie umowy adopcyjnej w Luboniu.[/QUOTE]
Prorokujesz:)
Potrzebujesz moje dane? Juz pisze na pw:)
Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Możemy jakoś pomóć ??????[/QUOTE]

Dziękuję, ze pytasz ale niestety nie:(
Ciągle mam pod górkę, czasem bardzo mocno. Wiem że mi źle życzą i moze ktoś na mnie ( tfu tfu) jakiś zły urok...
Dzisiejszy dzień pokaże co dalej:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Dziękuję, ze pytasz ale niestety nie:(
Ciągle mam pod górkę, czasem bardzo mocno. Wiem że mi źle życzą i moze ktoś na mnie ( tfu tfu) jakiś zły urok...
Dzisiejszy dzień pokaże co dalej:([/QUOTE]

Też przytulam :) I nie wierz w złe uroki bo nie istnieją !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...