Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='fanta33']od dziś wklejam TYLKO i WYŁĄCZNIE informacje o Kubie NIE o Fundacji jej przeszłości i przyszłości i innych jej podopiecznych

będę wklejać z Martą i resztą KUBUSIOMANIAKÓW wszystko co go dotyczy: etapy leczenia i fotki
ponadto wkleję jeszcze wiadomości o psie zastępczym i jego fotki i o jego losach (dalszych)

nie wdaję się w potyczki słowne a wszystkich poinformowałam
ROZLICZENIA FUNDACJI BĘDĄ WTEDY KIEDY FUNDACJA JE UMIEŚCI NA STRONIE
WCZEŚNIEJ ICH NIE BĘDZIE

życzę spokojnej nocy i zapraszam jutro na wątek Kubulka[/QUOTE]
Fanto, piszesz, że będziesz wklejać informacje i fotki o Kubie, a skąd je będziesz mieć?Od wielu tygodni o to, toczy się awantura.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']od dziś wklejam TYLKO i WYŁĄCZNIE informacje o Kubie NIE o Fundacji jej przeszłości i przyszłości i innych jej podopiecznych

będę wklejać z Martą i resztą KUBUSIOMANIAKÓW wszystko co go dotyczy: etapy leczenia i fotki
ponadto wkleję jeszcze wiadomości o psie zastępczym i jego fotki i o jego losach (dalszych)

nie wdaję się w potyczki słowne a wszystkich poinformowałam
ROZLICZENIA FUNDACJI BĘDĄ WTEDY KIEDY FUNDACJA JE UMIEŚCI NA STRONIE
WCZEŚNIEJ ICH NIE BĘDZIE

życzę spokojnej nocy i zapraszam jutro na wątek Kubulka[/QUOTE]Fajnie!Mam jeszcze tylko prośbę, żeby już było czysto do końca. Proszę o umieszczenie na pierwszej stronie, pod lub nad apelem o pomoc, bardzo ważnej i istotnej wg. mnie informacji, że na koncie Fundacji Mrunio zebrane było 120 tys a obecnie, po opłaceniu wstępnego leczenie w kwocie 30 tys, Fundacja dysponuje kwotą ok 90 tys złotych. Będę wdzięczna, bo uważam,że tak będzie uczciwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik132']

Jeszcze na to odpowiem. To zdanie chyba jest nieporozumieniem. Kuba jest we Wrocławiu w klinice, podobno! A Fundacja jest w Kłodzku. Aby złożyć donos, należałoby jechać do Kłodzka. Myslę,że na to jest za wcześnie. Odwagi to mi nie brakuje, chęci też. Bardziej kasy;)Nie chodzi chyba tu nikomu o donosy ale o zaufanie.Albo o wzbudzenie zaufania.[/QUOTE]

[COLOR=green][B]Co jest nieporozumieniem ?
To że Kuba jest w klinice we Wrocławiu ? Czy że podobno ? To jest czy nie jest ten pies w tej klinice we Wrocławiu - Kuba132 ? Jak masz watpliwosci to pojedz i sprawdz. Nie bedziesz miała watpliwości. I nie bedziesz musiała pisac "podobno".

A jakie znaczenie ma to że Fundacja jest w Kłodzku ?

A może bulwersuje Cię użycie przeze mnie słowa "donos" ? Masz watpliwości co do wiarygodności Fundacji jeżeli chodzi o kwotę zebranych środów i "celowosc" ich wydawania to zgłaszaj to odpowiednim i uprawnionym do sprawdzania władzom. No tylko jak podważasz czyjąś uczciwosc to musisz o tym donieśc. Więc nazwijmy rzeczy po imieniu a nie "przepychajmy się pustymi słowami" - złóż donos. [/B][B]Inaczej tego nie można nazwac.
[/B][/COLOR]

[quote name='anita_happy'] [B]trochę daleko do Wrocławia...
[/quote]

[COLOR=green]Jedni mają daleko ale inni całkiem blisko. Więc w czym problem ?


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja dobrze pamiętam że Kuba jest we Wrocławiu u Niedzielskich? Jeśli tak to na wątku Tinki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196448-1-5kg-z-%C5%82a%C5%84cucha-JUZ-PO-OPERACJI-M%C3%93ZGU-komplikacje-([/url], która jest też w tej klinice ktoś proponował odwiedzanie Tinki bo mieszka niedaleko.... Opiekunowie Tinki też jadą tam chyba jutro po odbiór psiaka to może w naszym imieniu podpytają co u psiaka bezpośrednio lekarzy - bez pośredników??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=green][B]Co jest nieporozumieniem ?
To że Kuba jest w klinice we Wrocławiu ? Czy że podobno ? To jest czy nie jest ten pies w tej klinice we Wrocławiu - Kuba132 ? Jak masz watpliwosci to pojedz i sprawdz. Nie bedziesz miała watpliwości. I nie bedziesz musiała pisac "podobno".

A jakie znaczenie ma to że Fundacja jest w Kłodzku ?

A może bulwersuje Cię użycie przeze mnie słowa "donos" ? Masz watpliwości co do wiarygodności Fundacji jeżeli chodzi o kwotę zebranych środów i "celowosc" ich wydawania to zgłaszaj to odpowiednim i uprawnionym do sprawdzania władzom. No tylko jak podważasz czyjąś uczciwosc to musisz o tym donieśc. Więc nazwijmy rzeczy po imieniu a nie "przepychajmy się pustymi słowami" - złóż donos. [/B][B]Inaczej tego nie można nazwac.
[/B][/COLOR]



[COLOR=green]Jedni mają daleko ale inni całkiem blisko. Więc w czym problem ?


[/COLOR][/B][/QUOTE]Z całym szacunkiem Maupo! Nie widze sensu w tym co napisałaś!Ja użyłam słowa podobno, bo taka jest informacja na watku. Tu nic nie jest pewne. A mnie nie zależy na tym,żeby to sprawdzać. Nigdzie tego nie napisałam.
Pisząc o uczciwości, też chyba nie rozumiesz sensu. Nieuczciwym wg mnie jest zbierac pieniądze na Kubę, kiedy Kuba pieniądze ma. Poza tym, jesli czytasz dokładnie watek, a myśle,ze tak jest, to zauważyłas, że nie zarzucam fundacji na tym wątku nieuczciwości, ale bardziej mam żal do Fanty,że mimo tego, co usłyszała od pani Prezes i co ja usłyszałam i przekazałam, że Kuba jest obecnie zabezpieczony finansowo, pisze,że akcja zbierania NA KUBĘ TRWA! Po co? Dlaczego?A, no bo może akurat 90 tys nie wystarczy!To jest wg mnie nieuczciwość. Mam o tym donieść? Gdzie? Mylisz chyba jednak nasze intencje i chyba nie do konca rozumiesz sens naszych tutaj wypowiedzi. Bo ja nie wypowiadam się tu sama. W tym samym tonie, co ja, wypowiada się tu mnóstwo osób.
I jeszcze raz. Problem, nie problem. jest wyrażny zakaz Pani Prezes dotyczący odwiedzin Kuby. Może jest ktoś chetny z Wrocławia aalbo okolic, kto pójdzie się kłocic z wetami? Zrobi się awanturkę i może wpuszczą? Pytanie. Po co?Ja nie wiem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Czy ja dobrze pamiętam że Kuba jest we Wrocławiu u Niedzielskich? Jeśli tak to na wątku Tinki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196448-1-5kg-z-%C5%82a%C5%84cucha-JUZ-PO-OPERACJI-M%C3%93ZGU-komplikacje-([/url], która jest też w tej klinice ktoś proponował odwiedzanie Tinki bo mieszka niedaleko.... Opiekunowie Tinki też jadą tam chyba jutro po odbiór psiaka to może w naszym imieniu podpytają co u psiaka bezpośrednio lekarzy - bez pośredników??[/QUOTE]Wiadomości lekarze podobno mogą udzielać, ale tylko wiadomości, bo Kuba nie lubi ludzi a juz na pewno obcych. Poza tym Pani Prezes powiedziała, że mało prawdopodobne jest, że uda nam się złapac lekarza, ale jeśli się uda, to może udzielić odp na zadane pytania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik132']Wybacz Maupo, ale [B]nie stać mnie na jaze ponad 500 km[/B] po to tylko, aby pocałować klamkę. Pani Prezes wyrażnie i bardzo zdecydowanie zastrzegła, że odwiedziny nie sa możliwe i nikt obcy do Kubusia nie zostanie wpuszczony. Chociaż próbowałam z Nią się targować.Ty naprawdę wierzysz, że ktoś kto usłyszałby takie słowa, jechałby cały dzień, żeby wrócić z kwitkiem? Naprawdę to jest wydatek rzedu 300 zł a taką kwotę jeśli będę miała w zapasie, chętnie przekaże jakimś pieskom, zamiast robić sobie przejażdżkę 1000km.[/quote]

[COLOR=green][B]To po co robisz "jazdę" ?
Mi jak zależało na psie to jechałam "w ciemno" i 300 kilometrów. I też z nie wiedziałam czy "wrócę z kwitkiem". Ale jakbym nie pojechała to do dziś bym nie wiedziała czy "wracam z kwitkiem" czy "bez kwitka". Wracałam z tym co chciałam - wystarczyło tylko chciec.

A co do kosztów to proszę nie pouczaj mnie co ile kosztuje. Akurat ja mam "niejakie" pojęcie o kosztach.
Zwłaszcza kosztach leczenia różnych i to raczej "skrajnych przypadków chorobowych". I nie mam tu na mysli wyłącznie kosztów ... finansowych.

[/B][/COLOR]
[quote name='kazik132']
Nie dziwię sie,ze gdy Twoj pies był chory, spędziłas w klinice tydzień. Gdyby Kubuś był moim psem, tez zapewne bym siedziała przy nim dzień i noc.
Tyle,że tu chyba nikt nie ma watpliwości,że ktos oszukuje , jaki jest faktycznie stan Kubusia i ,ze trzebaby to sprawdzić. Nie widziałam takich wpisów w każdym razie.[/QUOTE]


[COLOR=green][B]I[/B][B] znowu nie zrozumiałaś kazik132 - mój pies jest nadal chory. I będzie chory aż do samego końca swojego - mam nadzieję że jeszcze długiego - życia.

Ale własciwie to chodziło mi o cos zupełnie innego. Jak sie chce to się jeździ a jak się nie chce to się rozmawia przez telefon. Bez wzgledu na to czy to mój pies czy nie mój pies.
I tak jest ze wszystkim - jak się chce to się robi a jak się nie chce to się tylko ... gada.

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Panie jak już ;) I źle odczytałaś regulamin.

"b.gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki [B]wklejanie rozliczeń jest koniecznie[/B]. [B]Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy[/B]. " <- to oznacza, że po skończonej akcji gdy pieniądze nie są potrzebne fundacja może sama zadecydować na co je przeznaczyć. [B]Rozliczenia są potrzebne w trakcie.[/B]

My przecież nic nie zarzucamy. Ale rozliczenia czy wklejenie faktur potwierdzą Wasze wydatki i rozwieją wszelkie wątpliwości tym samym przyczyniając się do tego, że ludzie Wam zaufają. A tak możecie wzbudzić tylko brak zaufania, a chyba nie tego chcecie?[/QUOTE]

Ja tylko w kwestii formalnej. Skoro takie są wymagania regulaminowe, a założycielka wątku [B]odmawia[/B] umieszczania rozliczeń na bierząco, dlaczego jest to tolerowane przez moderatorów? Regulamin WYRAŹNIE określa postepowanie w takim przypadku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=green][B]To po co robisz "jazdę" ?
Mi jak zależało na psie to jechałam "w ciemno" i 300 kilometrów. I też z nie wiedziałam czy "wrócę z kwitkiem". Ale jakbym nie pojechała to do dziś bym nie wiedziała czy "wracam z kwitkiem" czy "bez kwitka". Wracałam z tym co chciałam - wystarczyło tylko chciec.

A co do kosztów to proszę nie pouczaj mnie co ile kosztuje. Akurat ja mam "niejakie" pojęcie o kosztach.
Zwłaszcza kosztach leczenia różnych i to raczej "skrajnych przypadków chorobowych". I nie mam tu na mysli wyłącznie kosztów ... finansowych.

[/B][/COLOR]



[COLOR=green][B]I[/B][B] znowu nie zrozumiałaś kazik132 - mój pies jest nadal chory. I będzie chory aż do samego końca swojego - mam nadzieję że jeszcze długiego - życia.

Ale własciwie to chodziło mi o cos zupełnie innego. Jak sie chce to się jeździ a jak się nie chce to się rozmawia przez telefon. Bez wzgledu na to czy to mój pies czy nie mój pies.
I tak jest ze wszystkim - jak się chce to się robi a jak się nie chce to się tylko ... gada.

[/B][/COLOR][/QUOTE]No teraz to mnie zadziwiłaś Maupo! Mylisz się bardzo pisząc, że tylko gadam! Robię bardzo dużo dla zwierząt. Nie tylko na tym Forum.Dla Kuby zrobiłam też to, co mogłam.
Gdzie ja Cię pouczam? To chyba przesada!Grzecznie odpowiadam na zadane pytania, czyż nie? No i jaka ja robię jazdę? Pokaż mi proszę! Czy przeczytałaś o co mi chodziło kiedy odezwałam sie smielej tutaj pierwszy raz wczoraj? Napisz, po co mam jechac do Kubusia?Co ja tym osiągnę? Bo ja ciągle nie rozumiem, albo Ty nie rozumiesz o co chodzi na tym wątku!Przypomnę, bo widze totalny brak zrozumienia.
Wpłacałam na Kubusia kilka razy. Mała kwota, duża, nieważne. Dla mnie duża. Wpłacając dla Kubusia nie wpłacałam dla innych psów, uznając,że moga poczekać, a Kuba nie może!Wczoraj czy przedwczoraj dowiedziałam sie,że moje pieniądze wcale nie sa już od dwóch tygodni Kubusiowi prawdopodobnie potrzebne!Ktoś tu napisał o plotce rzedu 100tys, ja przeczytała, zapytałam jak to jest z ta kwota. Kazano mi dzwonić.Uważasz,że po tym, co tu przeczytałam miałam jechac do Kłodzka w celu sprawdzenia informacji? Naprawdę?Zreszta nawet gdybym pojechala, takie informacje nie zostalyby mi udzielone,tzn uslyszalabym to samo ewentualnie, co uslyszalam telefonicznie. Nie ma możliwisci dostepu do danych konta Fundacji, osobom postronnym. Pisalam, ze Pani Prezes nawet nie chciala mi przeslac skanów faktur, abym je wkleila na watek.
Jaką ja robie jazdę?Naprawdę pytania o konkrety i o prawdę uważasz za jazdę?No, to przepraszam w takim razie. Nie napiszę przez grzecznośc i szacunek, co teraz myślę.
A nie uważasz przypadkiem,że jazdę zrobiła na wątku założycielka fanta?
Pytałam już, ale nie uzyskałam odp, czy wyzywanie i obrażanie jest dopuszczalne? A pytanie o swoje pieniądze nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']Ja tylko w kwestii formalnej. Skoro takie są wymagania regulaminowe, a założycielka wątku [B]odmawia[/B] umieszczania rozliczeń na bierząco, dlaczego jest to tolerowane przez moderatorów? Regulamin WYRAŹNIE określa postepowanie w takim przypadku![/QUOTE]


nawoływanie do BANA???? dyskusja na temat BANA?
Regulamin WYRAŹNIE określa postepowanie w takim przypadku!

a w regulaminie jest WYRAŹNIE napisane:.gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzakiwklejanie rozliczeń jest koniecznie.

[B]Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne,[/B]

a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy.

nie rozumiem co tu jest nie jasne dla was

będzie koniec akcji będą rozliczenia

to co zrobiłyście wczoraj czyli atak na fante w tyle osób robicie dziś na Panią Moderator

piszecie o obrażaniu wyzywając fante od najgorszych co można zauważyć na poprzednich stronach!!!!!

ona nie użyła ani jednego tak mocnego epitetu broniła się przed dziczą zbanowanych koleżanek

na taki atak i tak była łagodna!

jak się do was ma jakieś zarzuty to się bronicie bzdurnymi tłumaczeniami

i też naprawdę trudno siedzieć cicho

Kazik wydajesz mi się osobą która delikatnie mówiąc ma ostro niepokolei w klepkach

a z Pani Elżbiety Śmigielski zrobiłaś wycieraczkę do własnych nieprzemyślanych tekstów

proponuję się leczyć!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']nawoływanie do BANA???? dyskusja na temat BANA?
Regulamin WYRAŹNIE określa postepowanie w takim przypadku!

a w regulaminie jest WYRAŹNIE napisane:.gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzakiwklejanie rozliczeń jest koniecznie.

[B]Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne,[/B]

a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy.

nie rozumiem co tu jest nie jasne dla was

będzie koniec akcji będą rozliczenia[/QUOTE]

Oj , chyba używamy innego jezyka... Zresztą Anashar już to tłumaczył pani prawnik "z polskiego na nasze", że "[B]Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze już nie są[/B][B] potrzebne[/B][B] " [/B]jest tylko częścia zdania wyrwaną z kontekstu, a odnosi się do [B]pozostałej nadwyżki[/B] (a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy.), czyli nie do bierzących rozliczeń, ale pozostałych kwot po zakończeniu akcji...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, ale widzę,że dyskusja zaczyna się robić nerwowa. Nie po to tu jestem. Daleka byłam od nerwów, ale czuję,jakbym była prowokowana.Nie wiem jaki jest cel tego, bo będąc na tym forum, miałam inne oczekiwania od prowadzących czy też od nadzorujących wątek, ale może ja się nie znam, może się mylę.
Nie chcę jednak uczestniczyć w dyskusjach, które nie dotyczą poruszonego tematu. Dostałam już kilka maili, z ostrzeżeniem,że zaraz dostanę bana. Nie wiem za co i skąd? Ale nie znam dokładnie zwyczajów. Ja nic złego nie robię i nie poczuwam się do żadnej winy, ale myślę, że od tego wątku pora mi odpoczać naprawdę chociaż kilka dni. Inaczej stracę cały zapał i energię z którą tu weszłam, aby nieść pomoc potrzebującym zwierzętom. Niestety poczułam właśnie przed chwilą demotywację.A nie chcę jej czuć, bo chcę pomagać i ufać. Sama tu nic nie zrobię.Tylko razem możemy wiele. Nie ma na tym wątku jednak pojęcia razem.Bo widzę,że każdy kto myśli inaczej trochę niż standardowo na tym Forum, klepie w klawiaturę bez sensu, tylko gada, albo nawet jest Judaszem i katem. To nie dla mnie!Staram się być kulturalna, uczciwa, konsekwentna i sprawiedliwa i tego oczekuję od innych.Widocznie mam zbyt wielkie oczekiwania. Wycofuję się z watku, przynajmniej na jakiś czas, musze ochłonąć i odpoczać od tych negatywnych emocji.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że każda klinika mająca u siebie pacjenta za min.500pln/dzień, z perspektywą długiego leczenia,bo to pies fundacyjny i medialny udzielałaby z "pocałowaniem reki" lub bez, codziennie informacji na temat postępów w leczeniu.Nie bądźmy naiwni,Kuba dla Kliniki w tej chwili jest "kurą znoszącą Złote jajka".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']Oj , chyba używamy innego jezyka... Zresztą Anashar już to tłumaczył pani prawnik "z polskiego na nasze", że "[B]Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze już nie są[/B][B] potrzebne[/B][B] " [/B]jest tylko częścia zdania wyrwaną z kontekstu, a odnosi się do [B]pozostałej nadwyżki[/B] (a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy.), czyli nie do bierzących rozliczeń, ale pozostałych kwot po zakończeniu akcji...[/QUOTE]

moja droga, jak widać każdy widzi to co chce widzieć...
Wyjaśnijmy raz na zawsze:
może w punktach:

[B]puknt 1:[/B]

gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie.

[B]KONIEC PUNKTU JEDEN[/B]

[B]TERAZ punkt 2:[/B]

Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze już nie są potrzebne,a została nadwyżka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać resztę pieniędzy.

czy teraz to jasne???

aa i tak BTW, wskaż mi proszę masuimi33 posty w których jak piszesz:
[QUOTE]piszecie o obrażaniu wyzywając fante od najgorszych co można zauważyć na poprzednich stronach!!!!![/QUOTE],gdzie??, w którym miejscu ktokolwiek WYZWAŁ FANTĘ OD NAJGORSZYCH.. czy wszystkie osoby z nikiem z końcówką 33 mają taki sam ciężki tok myślenia :roll: ???
CZy wy macie jakąś obsesje w związku z banami?? bo nie kumam, od kilkunastu postów przewijają się jakieś głupie półsłówka o zbanowanych koleżaneczkach :roll:
Rozumiem, ze każdy kto ma mniej niż ileś tam postów jest podejrzany????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy'][B]Moja znajoma z Wrocławia podjedzie do Kuby w weekend - fanta - załatwisz jej widzenie z Kuba?[/B][/QUOTE]

hahahahahahaha nie trzymam moczu! [U]moja opinia na temat tekstu[/U]: prymitywny tekst do bólu!
i fanta załatwi również bilet na samolot do honolulu i piwo jak ktoś tu wcześniej pisał też!

[B]fanta dostała za wszystko od wszystkich

[/B]dobrze że was nie zaatakowali ci normalni którzy powstrzymują się od pisania bo są ludźmi z taktem

moja opinia:
[U]zachowujecie się jak [/U]dzicz odkąd padły słowa pieniędzy najchętniej zeżarłybyście spod siebie
a [U][B]Akcja Charytatywna polega na tym że wpłacasz i nic w zamian
nie oczekujesz[/B][/U] [U][B]rozliczeń również [/B][/U]

więcej pisać nie będę na wątku
trzymam mocno za MAUPE4!
wierzę że znowu zagości tutaj spokój jak poprzednio!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']

a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy.

nie rozumiem co tu jest nie jasne dla was

będzie koniec akcji będą rozliczenia

to co zrobiłyście wczoraj czyli atak na fante w tyle osób robicie dziś na Panią Moderator

piszecie o obrażaniu wyzywając fante od najgorszych co można zauważyć na poprzednich stronach!!!!!

ona nie użyła ani jednego tak mocnego epitetu broniła się przed dziczą zbanowanych koleżanek

na taki atak i tak była łagodna!

jak się do was ma jakieś zarzuty to się bronicie bzdurnymi tłumaczeniami

i też naprawdę trudno siedzieć cicho

[B]Kazik wydajesz mi się osobą która delikatnie mówiąc ma ostro niepokolei w klepkach

a z Pani Elżbiety Śmigielski zrobiłaś wycieraczkę do własnych nieprzemyślanych tekstów

proponuję się leczyć!!!! [/B][/QUOTE]
O przepraszam! tego tu wcześniej nie było! Proszę moderatora o inetrwencje!Nie życzę sobie takich tekstów!ja nikogo nie atakuję, nie obrażam na wątku tak, jak nigdzie ani ja ani nikt tutaj, fanty nie wyzywał ani nie używał w jej kierunku żadnych epitetów.Epitety wyraźne za to wyczytałam z postów fanty i obecnie masumi33!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']hahahahahahaha nie trzymam moczu! prymitywny tekst do bólu!

i bilet na samolot do honolulu i piwo jak ktoś tu wcześniej pisał też!

[B]fanta dostała za wszystko od wszystkich

[/B]dobrze że was nie zaatakowali ci normalni którzy powstrzymują się od pisania bo są ludźmi z taktem

zachowujecie się jak dzicz odkąd padły słowa pieniędzy najchętniej zeżarłybyście spod siebie a Akcja Charytatywna polega na tym że wpłacasz i nic w zamian nie oczekujesz

rozliczeń również więcej pisać nie będę na wątku

trzymam mocno za MAUPE4!wierzę że znowu zagości tutaj spokój jak poprzednio![/QUOTE]
Nie zapominaj, że Kuba żyje dzięki pieniądzom zebranym od darczyńców, a wy zachowujecie się tak, jakbyście same zapłaciły za leczenie Kuby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']hahahahahahaha nie trzymam moczu! prymitywny tekst do bólu![/QUOTE]

Mam namiary na dobrego urologa - już kilka osób z twoim schorzeniem skorzystało, i to z dobrym skutkiem...ale na dogo jakoś już nie chcą wchodzić ;-)

[B][QUOTE][/B]trzymam mocno za MAUPE4!wierzę że znowu zagości tutaj spokój jak poprzednio![/QUOTE]

... a ja ciągle trzymam ZA PRAWDĘ i przejrzystość działań (prawdziwa cnota, itp., itd.....)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']hahahahahahaha nie trzymam moczu! prymitywny tekst do bólu!

i bilet na samolot do honolulu i piwo jak ktoś tu wcześniej pisał też!

[B]fanta dostała za wszystko od wszystkich

[/B]dobrze że was nie zaatakowali ci normalni którzy powstrzymują się od pisania bo są ludźmi z taktem

zachowujecie się jak dzicz odkąd padły słowa pieniędzy najchętniej zeżarłybyście spod siebie a Akcja Charytatywna polega na tym że wpłacasz i nic w zamian nie oczekujesz

rozliczeń również więcej pisać nie będę na wątku

trzymam mocno za MAUPE4!wierzę że znowu zagości tutaj spokój jak poprzednio![/QUOTE]:o Chyba śnię! Co to w ogóle jest? Tego nie da się wytrzymać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33'](...) to co zrobiłyście wczoraj czyli [B]atak[/B] [B]na fante w tyle osób robicie dziś na Panią Moderator[/B]
[B]piszecie o obrażaniu[/B] (...) ona nie użyła ani jednego tak mocnego epitetu broniła się przed [B]dziczą zbanowanych koleżanek[/B] (...)
Kazik wydajesz mi się osobą która delikatnie mówiąc ma [B]ostro niepokolei w klepkach[/B] (...) [B]proponuję się leczyć[/B]!!!![/QUOTE]
Atak na Panią Moderator? Nie sądzę. Ja widzę normalną dyskusję, wymianę zdań z Panią Moderator.

W kwestii obrażania - [B][I]dzicz[/I][/B], użyta w kontekście Twojej wypowiedzi to chyba nie jest komplement?

[I][B]Ostro niepokolei [/B][/I](to się raczej oddzielnie pisze), propozycja leczenia się, to komplementy czy fachowe rozpoznanie?

[quote name='masuimi33']hahahahahahaha [B]nie trzymam moczu! prymitywny tekst do bólu![/B] (...) zachowujecie się jak [B]dzicz [/B]odkąd padły słowa pieniędzy najchętniej [B]zeżarłybyście spod siebie[/B] (...)

trzymam mocno za MAUPE4!wierzę że znowu zagości tutaj spokój jak poprzednio![/QUOTE]
Nie trzymania moczu współczuję, szczerze. Paskudna sprawa.

[I][B]Prymitywny[/B][/I]..., [I][B]dzicz[/B][/I], [I][B]zżeranie spod siebie[/B][/I]...

Ja też trzymam mocno za Maupę4, dodam, że kciuki ;) i po jednorazowym udzieleniu się wracam do dalszego, z żywym zainteresowaniem śledzenia wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy'][B]Moja znajoma z Wrocławia podjedzie do Kuby w weekend - fanta - załatwisz jej widzenie z Kuba?[/B][/QUOTE]

[quote name='masuimi33']hahahahahahaha nie trzymam moczu! prymitywny tekst do bólu!

i bilet na samolot do honolulu i piwo jak ktoś tu wcześniej pisał też!

[B]fanta dostała za wszystko od wszystkich

[/B]dobrze że was nie zaatakowali ci normalni którzy powstrzymują się od pisania bo są ludźmi z taktem

zachowujecie się jak dzicz odkąd padły słowa pieniędzy najchętniej zeżarłybyście spod siebie a Akcja Charytatywna polega na tym że wpłacasz i nic w zamian nie oczekujesz

rozliczeń również więcej pisać nie będę na wątku

trzymam mocno za MAUPE4!wierzę że znowu zagości tutaj spokój jak poprzednio![/QUOTE]

[SIZE=4][B]masuimi33 - obrażasz...[/B][/SIZE]

wpłaciłam na Kubę - moja rodzina też - znajoma, którą poprosiłam aby odwiedziła Kubę - też wpłaciła
w sumie te trzy podmioty wpłaciły ok 1000 zł - więc chyba może odwiedzić benificjenta swojej darowizny? co....

Akcja Charytatywna to działalność, która ma na celu pomaganie, a nie wyciąganie kasy na CEL - TO NIE ETYCZNE!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...