Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='yoko100']przeciez nawwt jesli zostanie cos z oszczednosci Kubusia to pojdzie to na innego potrzebującego psa[/QUOTE]

i dobrze, tylko może powinno się podać do wiadomości, że np. jest taka i taka Fundacja , a pieniążki przeznaczone są na pieski, które znajdują się pod jej opieka, czyli:.... A ludzie wpłacali na Kubusia i nie wiadomo ile wpłynęło, bo :
" ...OGÓLNY WPŁYW KWOT NIE TYLKO NA KUBĘ ALE NA CAŁĄ FUNDACJE MRUNIO
łącznie z 1% który od niedawna wpływa
kwot tych nie można rozdzielić...".
Więc, czy konkretnie Kuba ma oszczedności, to może o tej godzinie, ja nie jestem w stanie myśleć , a tym bardziej zrozumieć...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Zastanawiam się nad etyką działania Fundacji i Fanty. [B]W moim odczuciu, fundacja chce zebrać na wszystko i na przyszłość podpierając się nieszczęściem Kuby. A to jest nie fair, widząc ile nieszczęścia jest wokół i wykorzystując do tego psa, który jest zabezpieczony na jak można założyć, całe swoje życie. Jeśli fundacja chce zbierać na inne cele, to niech uczciwie zbiera na te właśnie cele a nie na Kubę. [/B]
Rozumiem nawet, że wpływy 120 tys, to pieniądze nie tylko na Kubę ale niestety głównie na Kubę, bo 1% to na razie niewiele wpływóww, bo czas rozliczeń dopiero się rozpoczął tak naprawdę a i urzad potrzebuje sporo czasu na ogarnięcie wszystkiego. Dla mnie takie postępowanie zaczyna budzić niesmak. To nie jest fair wobec innych cierpiących zwierząt. To moja ocena i moje zdanie. Dla mnie, to medialne wykorzystywanie cierpienia tego psa. A gdzie są inne? Kiedy skończy się akcja? Jak pies przejdzie za TM? Za lat 5? On jest zabezpiecznony. Zresztą, nawet jeśli tak by nie było, to główne leczenie i jeszcze wiele operacji ma zabezpieczonych i skoro ma znaleźć się pod czyjąś opieką, czyli jak rozumiem ma mieć właściciela, to chyba obowiązek utrzymania psa spoczywa na właścicielu a nie darczyńcach do końca życia.[/QUOTE]
Ujęłaś samo sedno!!!
Jakem od 20-tu lat księgowa - to się da oddzielić i nawet laik to zrobi jeśli tylko będzie chciał ........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']A co z wpłatami na konto udostępnione prze Chwila dla pupila na nagrodę za wskazanie sprawcy?Co z tymi pieniędzmi, skoro sprawcy nie znaleziono?[/QUOTE]

tak jak pisałam za trzesienie ziemi nie odpowiadam i nie ja jestem założycielką chwila dla pupila
abstrakcyjne pytania
ale oczywiście wiecie lepiej.....
proponuję jutro żebyś zadzwoniła w tej sprawie to się dowiemy
co ty na to???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Ujęłaś samo sedno!!!
Jakem od 20-tu lat księgowa - to się da oddzielić i nawet laik to zrobi jeśli tylko będzie chciał ........[/QUOTE]


to proponuję zadzwonić do P Eli i zaproponować pomoc jako wolontariuszka abysmy mieli jasność wszyscy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Ujęłaś samo sedno!!!
Jakem od 20-tu lat księgowa - to się da oddzielić i nawet laik to zrobi jeśli tylko będzie chciał ........[/QUOTE]


Czyli znowu jesteśmy w pozycji wyjściowej - ktoś coś kręci, albo zmienia fakty w zależności od osoby/pogody/nastroju?

Aż ręce opadają...naprawdę to już chyba sprawa tylko dla Sherlocka Holmsa... co z tym wszystkim będzie...

Jak napisała Charly - absurd goni absurd... a pieniądze lecą do fundacji... właśnie widziałam następną wpłatę na FB w wysokości 600 zł... to przynajmniej możemy być pewni, że Kubuś ma 600zł w dniu dzisiejszym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']tak jak pisałam za trzesienie ziemi nie odpowiadam i nie ja jestem założycielką chwila dla pupila
abstrakcyjne pytania
ale oczywiście wiecie lepiej.....
proponuję jutro żebyś zadzwoniła w tej sprawie to się dowiemy
co ty na to???[/QUOTE]

Ale dzwonienie nic przecież nie da - przecież pieniędzy na sprawę Kuby nie można oddzielić od konta fundacyjnego... to skąd będziemy wiedzieć czy i ile takich wpłat doszło ;-)... tego przecież nie da się sprawdzić nikomu...

Link to comment
Share on other sites

Jam też księgowa;) I mi rachunek wychodzi prosty. Skoro fundacja ma na koncie 120 tys a na samego Kubę jakieś 100, to trzeba korzystać z okazji i zbierać na Kubę na maxa:) W końcu pieniądze, jak to ujęła Fanta33 "mogą się nagle skończyć":) Do tej pory, na intensywne i najdroższe leczenie wydano jakieś 30-40 tys ze 100, więc rzeczywiście mogą się "nagle skończyć"
Dlaczego ktoś chce się w taki sposób zabezpieczyć na przyszłość albo nie wiem na co? Bo to są ogronme pieniądze. Na ładnych parę lat, noc chyba, że ktoś spodziewa się kolejnego Kuby...
Na mój gust, nieznana Fundacja chce wypłynąć i skorzystać z sytuacji.
[B]W takim razie zapytam jeszcze: ile zwierząt ma pod opieką Fundacja Mrunio i w jaki sposób zbiera pieniądze na pozostałe zwierzęta?[/B]
Moim zdaniem informacja o tym jaka kwota wpłynęła na Kubę powinna być już dawno podana, żeby ludzie mieli wybór, czy mają wpłacać na zabezpieczonego psa, który właściwie utzymuje całą Fundację, czy pomóc innym, o wiele bardziej potrzebującym pomocy finansowej na tę chwilę.
Czy ktoś się zastanowił ile psów odejdzie dlatego, że nie otrzymają pomocy finansowej, podczas, gdy ktoś wykorzystuje psa, który jest już bezpieczny? Myślałam, że trzeba pomóc jak najwiekszej liczbie potrzebujacych psów a nie utrzymywać fundację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']Niestety nie mogłam znaleźc na stronie fundacji rozliczen finansowych, a szkoda, bo to najlpeszy sposób porównania typowych rocznych dochodów z lat poprzednich i z tegorocznego (sprawa Kuby)... ale za to znalazłam taką ciekawostkę:

[B][B]"Dzięki formularzowi płatności internetowych, dostępnemu na stronie[/B][/B]

[B][B][URL="http://www.kuba.chwiladlapupila.pl/"]kuba.chwiladlapupila.pl[/URL] [/B][/B]

[B][B]macie możliwość przekazania darowizny, która w całości zostanie przeznaczona na leczenie Kuby."[/B][/B]


Łał - to znaczy, jeżeli przelewy są dodawane do wspólnego funduszu fundacji, to jakim sposobem te wpłaty można przeznaczyć w całości na Kubę (p. Ela przecież twierdzi, że nie można wpłat oddzielić)... Dlaczego w takim razie okłamuje się ludzi, że darowizna będzie w całości przeznaczona na leczenie psiaka?[/QUOTE]

[quote name='delfy2000']Niestety nie mogłam znaleźc na stronie fundacji rozliczen finansowych, a szkoda, bo to najlpeszy sposób porównania typowych rocznych dochodów z lat poprzednich i z tegorocznego (sprawa Kuby)... ale za to znalazłam taką ciekawostkę:

[B][B]"Dzięki formularzowi płatności internetowych, dostępnemu na stronie[/B][/B]

[B][B][URL="http://www.kuba.chwiladlapupila.pl/"]kuba.chwiladlapupila.pl[/URL] [/B][/B]


łał ale mi ciekawostka

Pani Ela oszukała....Ciebie? Was?
to już zarzut
zaraz usłyszymy gorsze słowa

ale i tak robimy dalej naszą akcję!!!!! mimo was tych JUdaszów którzy tylko czekali na ten moment
była cisza i spokój po zbanowaniu waszych koleżanek
rozumiem że tak na naszym wątku będzie co jakiś czas


My Mrunio się nie poddajemy
i wiecie co???
ci wierni są dalej z nami
a wam nie będę już nic tłumaczyć bo nie warto
czy Fundacja nie jestes sam robi oficjalne rozliczenia ???? na tv ?????
podaje sumy i darczyńcow???

czy jak na jakiegoś chorego dzieciaka np "Pawełka chorego na coś tam" wpływa dalej po wyleczeniu kwota to myślicie że ktoś to rozlicza i informuje????
że już nie potrzeba że jest za dużo?
i co wtedy wpłaty wracają do darczyńców?
ehh za mało wyobraźni
za mało realu
brak mi słów
na pewno teraz tym wszystkim dużo Kubie pomogliście
gdzie wasze sumienia?????????????????
jestescie werbalnymi katami
żałuję że nie mogę nic z tym zrobić ale jak ktoś mądry napisał NIE DAM SIĘ SPROWOKOWAĆ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Jam też księgowa;) I mi rachunek wychodzi prosty. Skoro fundacja ma na koncie 120 tys a na samego Kubę jakieś 100, to trzeba korzystać z okazji i zbierać na Kubę na maxa:) W końcu pieniądze, jak to ujęła Fanta33 "mogą się nagle skończyć":) Do tej pory, na intensywne i najdroższe leczenie wydano jakieś 30-40 tys ze 100, więc rzeczywiście mogą się "nagle skończyć"
Dlaczego ktoś chce się w taki sposób zabezpieczyć na przyszłość albo nie wiem na co? Bo to są ogronme pieniądze. Na ładnych parę lat, noc chyba, że ktoś spodziewa się kolejnego Kuby...
Na mój gust, nieznana Fundacja chce wypłynąć i skorzystać z sytuacji.
[B]W takim razie zapytam jeszcze: ile zwierząt ma pod opieką Fundacja Mrunio i w jaki sposób zbiera pieniądze na pozostałe zwierzęta?[/B]
Moim zdaniem informacja o tym jaka kwota wpłynęła na Kubę powinna być już dawno podana, żeby ludzie mieli wybór, czy mają wpłacać na zabezpieczonego psa, który właściwie utzymuje całą Fundację, czy pomóc innym, o wiele bardziej potrzebującym pomocy finansowej na tę chwilę.
Czy ktoś się zastanowił ile psów odejdzie dlatego, że nie otrzymają pomocy finansowej, podczas, gdy ktoś wykorzystuje psa, który jest już bezpieczny? Myślałam, że trzeba pomóc jak najwiekszej liczbie potrzebujacych psów a nie utrzymywać fundację.[/QUOTE]

Szukałam takiej informacji na stronie fundacji, ale widać to taka jej uroda, że zero konkretów, ale dużo za serce łapiących słów...

Link to comment
Share on other sites

tak pytania wszystkie kieruję do Was
chwila dla pupila moja wina
paypal moja wina
trzęsienie ziemi też
ile zwierząt ma fundacja ehh poczekaj niech sprawdze....
w kalendarzyku mam

żegnamy koleżanki Irenaki i reszty Judaszów
chcemy mieć taki spokój jak przed tym jak was tu nie było

a ROZLICZENIA BĘDĄ PO ZAKOŃCZENIU AKCJI NA KONCIE FUNDACJI
CZY ZROBICIE TU DYM I NIE ŁAD CZY NIE
CZY WAM SIE PODOBA TU CZY NIE
TAK BEDZIE I JUŻ

KONIEC;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33'][quote name='delfy2000']Niestety nie mogłam znaleźc na stronie fundacji rozliczen finansowych, a szkoda, bo to najlpeszy sposób porównania typowych rocznych dochodów z lat poprzednich i z tegorocznego (sprawa Kuby)... ale za to znalazłam taką ciekawostkę:

[B][B]"Dzięki formularzowi płatności internetowych, dostępnemu na stronie[/B][/B]

[B][B][URL="http://www.kuba.chwiladlapupila.pl/"]kuba.chwiladlapupila.pl[/URL] [/B][/B]


łał ale mi ciekawostka

Pani Ela oszukała....Ciebie? Was?
to już zarzut
zaraz usłyszymy gorsze słowa

ale i tak robimy dalej naszą akcję!!!!! mimo was tych JUdaszów którzy tylko czekali na ten moment
była cisza i spokój po zbanowaniu waszych koleżanek
rozumiem że tak na naszym wątku będzie co jakiś czas


My Mrunio się nie poddajemy
i wiecie co???
ci wierni są dalej z nami
a wam nie będę już nic tłumaczyć bo nie warto
czy Fundacja nie jestes sam robi oficjalne rozliczenia ???? na tv ?????
podaje sumy i darczyńcow???

czy jak na jakiegoś chorego dzieciaka np "Pawełka chorego na coś tam" wpływa dalej po wyleczeniu kwota to myślicie że ktoś to rozlicza i informuje????
że już nie potrzeba że jest za dużo?
i co wtedy wpłaty wracają do darczyńców?
ehh za mało wyobraźni
za mało realu
brak mi słów
na pewno teraz tym wszystkim dużo Kubie pomogliście
gdzie wasze sumienia?????????????????
jestescie werbalnymi katami
żałuję że nie mogę nic z tym zrobić ale jak ktoś mądry napisał NIE DAM SIĘ SPROWOKOWAĆ;D[/QUOTE]

Właśnie. Zbyt mało wyobraźni a zbyt wiele chciwości, bo inaczej nie da się chyba tego nazwać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']Szukałam takiej informacji na stronie fundacji, ale widać to taka jej uroda, że zero konkretów, ale dużo za serce łapiących słów...[/QUOTE]


wiesz co tobie za te oskarzenia i teksty to powinna P Ela sprawę założyc sugerujesz wyłudzenia???
już napisałas ŻE PANI ELA OSZUKUJE

BRAK MI SŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBA FUNDACJA TO NAPISZ MAILA ALBO POSKARŻ SIĘ KOMU TRZEBA TU KUBUSIOMANIAKOM TWOJA OSOBA JEST ZBĘDNA!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak mniemam, każdy kto wpłacał wrost na którekolwiek konto fundacji, dla Kubusia, podawał w tytule przelewu cel na który przeznaczał wpłacone pieniądze.
W załączeniu podaję link do mojej kopii przelewu. Więc nie bedzie trudno oddzielic wpłaty dla Kubusia od wpłat na "cele statutowe fundacji" - rozumiem dowolne.
[URL]http://azorki-mruczki.pl/dodatki/kopiaprzelewu.JPG[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33'][quote name='delfy2000']Niestety nie mogłam znaleźc na stronie fundacji rozliczen finansowych, a szkoda, bo to najlpeszy sposób porównania typowych rocznych dochodów z lat poprzednich i z tegorocznego (sprawa Kuby)... ale za to znalazłam taką ciekawostkę:

[B][B]"Dzięki formularzowi płatności internetowych, dostępnemu na stronie[/B][/B]

[B][B][URL="http://www.kuba.chwiladlapupila.pl/"]kuba.chwiladlapupila.pl[/URL] [/B][/B]


łał ale mi ciekawostka

Pani Ela oszukała....Ciebie? Was?
to już zarzut
zaraz usłyszymy gorsze słowa

ale i tak robimy dalej naszą akcję!!!!! mimo was tych JUdaszów którzy tylko czekali na ten moment
była cisza i spokój po zbanowaniu waszych koleżanek
rozumiem że tak na naszym wątku będzie co jakiś czas


My Mrunio się nie poddajemy
i wiecie co???
ci wierni są dalej z nami
a wam nie będę już nic tłumaczyć bo nie warto
czy Fundacja nie jestes sam robi oficjalne rozliczenia ???? na tv ?????
podaje sumy i darczyńcow???

czy jak na jakiegoś chorego dzieciaka np "Pawełka chorego na coś tam" wpływa dalej po wyleczeniu kwota to myślicie że ktoś to rozlicza i informuje????
że już nie potrzeba że jest za dużo?
i co wtedy wpłaty wracają do darczyńców?
ehh za mało wyobraźni
za mało realu
brak mi słów
na pewno teraz tym wszystkim dużo Kubie pomogliście
gdzie wasze sumienia?????????????????
jestescie werbalnymi katami
żałuję że nie mogę nic z tym zrobić ale jak ktoś mądry napisał NIE DAM SIĘ SPROWOKOWAĆ;D[/QUOTE]
Mocne słowa.Ale do czego nie dasz się sprowokować?

Link to comment
Share on other sites

Fanta, wyluzuj troszkę dziecko... bo zaczynasz pokazywać się w złym świetle :evil_lol: Naiwność nie jest jednak wielką cnotą :shake:

Przyznaje bez bicia, że nie jestem wyznawcą żadnej religii animistycznej, i w związku z tym nie jestem również wyznawcą Kuby, a tylko zyczliwą zwierzętom osobą...Dlatego mogę być i Judaszem w świetle animizmu :eviltong: ...

Jestem wyznawcą PRAWDY, i dlatego sumienie mam spokojne... i wierzę głęboko, że prawda o Kubie i fundacji ukarze się nam wszystkim...może już niedługo...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']Fanta, wyluzuj troszkę dziecko... bo zaczynasz pokazywać się w złym świetle :evil_lol: Naiwność nie jest jednak wielką cnotą :shake:

Przyznaje bez bicia, że nie jestem wyznawcą żadnej religii animistycznej, i w związku z tym nie jestem również wyznawcą Kuby, a tylko zyczliwą zwierzętom osobą...Dlatego mogę być i Judaszem w świetle animizmu :eviltong: ...

Jestem wyznawcą PRAWDY, i dlatego sumienie mam spokojne... i wierzę głęboko, że prawda o Kubie i fundacji ukarze się nam wszystkim...może już niedługo...:cool3:[/QUOTE]

bardzo zabawne
śmieszne do rozpuchu
proponuję zatrudnić się w kabarecie

dziecko??? heh
albo w cyrku
;(

łatwość do oskarżania o oszustwa i całą resztę łatwo ci przychodzi tacy ludzie nie mają tu miejsca bytu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Jesteś przerażąjąca, czy mówił ci to ktoś już?[/QUOTE]


tak
wiem że pozakładałyscie (niektóre z was) nowe profile żeby się odgryźć za zbanowanie
życzę powodzenia
Magdo M Irenako Karpusiu
witajcie od momentu zbanowania
tak trudno do tego dojść

a dziecko tak już któraś z was tak mnie wcześniej nazwała
brawo
;D

odczekałyście i zrobiłyście to samo co wtedy
czy tak bedzie co jakiś czas????
po prostu staje się to nudne!!!!
dobranoc

a i jakie to zaskakujące ze znowu z Krakowa;))))) no cóż
na szczęscie znam wiele prawdziwych serc z Krakowa nie zrażam się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Jesteś przerażąjąca, czy mówił ci to ktoś już?[/QUOTE]


Głosuję za 'beznadziejna' - jako brak nadziei na... wszystko chyba...

Ale cieszę się, że chociaż sarkazm złapałaś... bo tutaj śmiać się tak naprawdę nie można, i nie powinno - zbyt przerażające jest to wszystko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']tak
wiem że pozakładałyscie (niektóre z was) nowe profile żeby się odgryźć za zbanowanie
życzę powodzenia
Magdo M Irenako Karpusiu
witajcie od momentu zbanowania
tak trudno do tego dojść

a dziecko tak już któraś z was tak mnie wcześniej nazwała
brawo
;D

odczekałyście i zrobiłyście to samo co wtedy
czy tak bedzie co jakiś czas????
po prostu staje się to nudne!!!!
dobranoc

a i jakie to zaskakujące ze znowu z Krakowa;))))) no cóż
na szczęscie znam wiele prawdziwych serc z Krakowa nie zrażam się[/QUOTE]
Poproszę o podpowiedź, jak mam się wyrejestrować z tego Forum.To jakiś horror.

Link to comment
Share on other sites

nie ma takiej możliwości. Możesz najwyżej napisac do administratora i prosić o wyłączenie konta w tym sensie, że pod Twoim awatarem pojawi się wpis "uzytkownik nieaktywny" Ale w tym celu najpierw administrator musi Cię wysłuchać- a to nie takie proste. Możesz też dalej dawać się prowokować i pisac posty dotyczące osoby fanty (tak jak ona sama to robi), a wtedy prędzej czy pozniej dostaniesz bana i po klopocie;)

Link to comment
Share on other sites

co za różnica jak założysz nowy profil i znowu będziesz nas nękać;/

a tobie "nadziejna" już nie odpisuje bo potrafisz szkalować i obrażać wyzywać od oszustek dzieci i innych patologia więc nie będę się zniżać do twojego poziomu i dyskutować z tobą bo nie ma to sensu ani nic nie wnosi na wątek dobrego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']nie ma takiej możliwości. Możesz najwyżej napisac do administratora i prosić o wyłączenie konta w tym sensie, że pod Twoim awatarem pojawi się wpis "uzytkownik nieaktywny" Ale w tym celu najpierw administrator musi Cię wysłuchać- a to nie takie proste. Możesz też dalej dawać się prowokować i pisac posty dotyczące osoby fanty (tak jak ona sama to robi), a wtedy prędzej czy pozniej dostaniesz bana i po klopocie;)[/QUOTE]
To co mam zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...