Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

miałam nic nie pisać bo od jakiegoś czasu śledzę wątek (przyleciałam tu za facebookiem), no bo straszą banami ale się po prostu nie da... bo nóż się w kieszeni otwiera

[quote name='fanta33'][SIZE=5]
akcja i mój wątek trwa nadal
i nie zostanie zamknięta[/SIZE]
pieniążki będą nadal zbierane mimo tego że niektórzy uwazają że ma za dużo....
to są w błędzie!!!!

co do facebooka chyba zbytnio się pospieszyliście
[B]ale całe szczęscie że władzę tutaj mam ja i ja decyduję[/B] [B]o tym co będzie na 1 stronie[/B]
[/QUOTE]

że co proszę??? wydawało mi się (choć nie jestem aż tak długo na dogomanii), że o tym decydują administratorzy i zasady są jasne.. JEŚLI PIENIĄDZE SĄ ZBIERANE NA WĄTKU ( a są bo podane są nr kont), to trzeba sie rozliczać.. najpóźniej do miesiąca od zaczęcia zbiórki ;)

[quote name='fanta33']
słowa Pani Eli:
"ta" pani dzwoniła z zaskoczenia ja nie bardzo mogłam rozmawiać i podała dane bardzo ogólne
[B]ale kwota 120 tysięcy to OGÓLNY WPŁYW KWOT NIE TYLKO NA KUBĘ ALE NA CAŁĄ FUNDACJE MRUNIO
łącznie z 1% który od niedawna wpływa[/B][/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak to wpływa 1% ??? to jakaś nowość, normalnie 1% zaczyna wpływać około września, a tu już???? czy Ty próbujesz z nas wszystkich zrobić idiotów??????
:roll: ja nie wiem, ale ręce mi opadają coraz niżej włącznie ze szczęką

[quote name='fanta33'][B]kwot tych nie można rozdzielić[/B]
leczenie Kuby z faktur bez ostatniej operacji nogi to koszt dotychczas ponad 30 tysięcy dojda do tego operacje łap (czterech) więc nie wiadomo czy pieniędzy nie zabraknie także kwota 120 tysiecy to OGÓLNE PRZYCHODY FUNDACJI A NIE WPŁATY NA KUBĘ[/QUOTE]

boże kolejna nowość!!!!! wg mnie kiedy ktoś wpłaca na konto fundacji jakąś kwotę to zawsze w tytule może wpisać na kogo przeznacza daną darowiznę :roll:
czyżby dla fundacji Mrunio tak nie robili??? No błagam, nie ośmieszaj się dziewczyno....

[quote name='fanta33']Kuba miał poparzone 70% ciała i uległy poparzeniu organy wewnętrzne przed nim kilka[B] kilkadziesiat operacji[/B]
akcja na Kubę nadal trwa[/QUOTE]

:crazyeye: kilkadziesiąt operacji??? Boże.. aż włos się jeży na głowie....

[quote name='fanta33'][B]PROSBA JEJ : NIECH WPŁACAJĄ CI CO CHCĄ WPŁACAĆ I NIE OCZEKUJĄ ROZLICZEŃ
TYLKO NIECH WPŁACAJA CI CO CHCĄ Z DOBREGO SERDUCHA
MAM ZAZNACZYĆ TO NA 1 STRONIE[/B]
[/QUOTE]

nie no, ZEMDLAŁAM!!!!!!! ŻE CO??? przecież to podchodzi pod wyłudzanie pieniędzy.... niech wpłacają ci którzy nie chcą rozliczeń??? boze, co tu się wyrabia..... chyba jednak zmienię zdanie o tym portalu, skoro pozwala się tu na takie cuda!!!!!

[quote name='Merys']Odebralo mi mowe. Tego wymaga zwyczajna uczciwosc wobec innych.
Jutro sama zadzwonie.[/QUOTE]

nie tylko Tobie...
tylko, czy jest sens??? każdy kto dzwoni uzyskuje inną odpowiedź.. więc ktoś tu kręci. :shake:

[quote name='fanta33']Charly nie dam sie sprowokować twoim cynizmem
[B]operacji jest planowanych 3[/B] ale cały czas coś wychodzi;((( KUBA nie jest zdrowy!!!
pisz co chcesz[/QUOTE]
to po co wprowadzasz ludzi w błąd piszą o kilkudziesięciu operacjach???????????

[quote name='fanta33']to wszystko jest do czasu na szczęście już mam sygnały ze jesteście koleżankami Irenaki;(
przykre bardzo;(((( [/QUOTE]
OD RAZU PISZĘ, nie jestem koleżaneczką Irenaki i tych innych co je co chwile wymieniasz ( nie chce mi się przekopywać i szukać imion ich)

[quote name='fanta33']popatrz na Kubę Charly i powiedz szczerze chcesz zakończyć akcje?
jeśli pieniędzy na leczenie zabraknie Ty będziesz wpłacać resztę???
ehh brak mi słów[/QUOTE]

i to nie jest żerowanie na uczuciach innych?? I to jest fer wg Ciebie? takie teksty, w momencie gdy ty oburzałaś się na teksty o odjęciu sobie od ust?

[quote name='fanta33']dziekuję wszystkim tym którzy mimo tego czegoś bezdusznego powyżej zostaną z nami
[/QUOTE]

chyba niewielu ich tu zostanie, jeśli mają rozum.

[quote name='fanta33']
[B]tak Fundacja nie musi się rozliczać i informować o sumach takie mamy prawo
przykładem jest tu Fundacja TVN nie jesteś sam[/B]
myślicie że im ktoś robi takie jazdy o rozliczenia???
albo jak pieniedzy zostanie że idą na innego dzieciaka?
chyba nie
to właśnie też mówiła mi Pani Elunia ale już nie zdążyłam wcisnąć
[/QUOTE]

ŻE CO????? JAK TO NIE MA???? TAKIE SĄ ZASADY NA DOGO, czy ci się to podoba czy nie.. To chyba jeden z niewielu wątków na dogomanii, gdzie nie żąda się rozlioczeń... :roll:
ludzie czy wy to widzicie????
i jak możesz pisać o chorych dzieciach DZIECIAKI????? :roll:

[quote name='kazik132'][B]Pani prezes w rozmowie ze mną kilka razy mnie informowała,że jeśli mam jakiegoś psa w potrzebie pilnej , to żeby dać znać, ona pomoże, tzn Fundacja pomoże, bo od tego jest.[/B]
[/QUOTE]

to ja proponuje , żeby Pani śmigielski zajęła się partycypowaniem w kosztach za pobyt dziesięciu psów z Kamieńca ząbkowskiego które są na utrzymaniu KTOZ-u i za które KTOZ płaci hotelowi.
Jutro zadzwonię do krakowa i zapytam kierownika czy pani śmigielski się interesuje tymi psami i czy dokłada się do ich utrzymania...

bo tak pięknie piszą o nich na swoich stronach a słowem nie wspominają, ze psy są przejęte przez krakowski KTOZ :roll:

[url]http://www.fundacjamrunio.org/1/content/kamieniec-ząbkowicki-żywe-szkielety-psów-na-zamku[/url]


MNIE JESZCZE ZASTANAWIA INNA RZECZ:

na jakie inne psy zostaną przekazane pieniążki, skoro przez te kilka lat działania fundacji zostało wyadoptowanych przez nich 7 psów i 8 szczeniaków, o czym piszą na swojej stronie :

[url]http://www.fundacjamrunio.org/1/content/znalazły-dom[/url]

i jest informacja o jednym psie, który szuka domu.. Nigdzie nie można znaleźć info czy mają jakieś zwierzaki na utrzymaniu :roll:

coś tu jest chyba mocno nie tak....
widzę, ze moderator jest na wątku... dobrze, czy można wyegzekwować jakoś, żeby założycielka wątku się rozliczyła ze zbiórek, których ponoć nie robiła, a do których nawoływała i podawała wielokrotnie nr konta...???

Link to comment
Share on other sites

nie wiem tego dlatego proszę o kontakt w tej sprawie z Fundacją lub Panią Elą
Pani Ela sugerowała kontakt z Panią Dąbrowską ja nie znam tematu

dziś dzwoniła do mnie Pani Elunia i wyśle mi na maila foteczki NOWE KUbusia
jesli nie zdąże ich wkleić dziś na pewno zrobię to jutro rano
na dniach dostanę również fotki nowego pieska który zastąpił KUbę:(((
wkleję też nowe informacje o Kubusiowym zdrowiu
nie jestem odpowiedzialna za działania Fundacji w przeszłości i w przyszłosci
interesuje mnie TYLKO KUBA od samego początku
reszty nie zamierzam komentować następna noc
pomówienia co do rozliczeń już mnie nie interesują
z dziewczynami zbierałyśmy kasę i rozliczenie jest
a opiekunem naszym jest Maupa4 i wszystko jest zgodne z regulaminem jak zostaliście poinformowani na wątku wcześniej
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']A czemu Fanta ma tłumaczyć i brać odpowiedzialność za coś, na co wpływu nie ma i o czym w ogóle nie wie/nie wiedziała. Nie jest oficjalnym PR fundacji i sama p. Ela odcieła się w rozmowie z Kazikową od tego wątku i prowadzących.[/QUOTE]
A to dlatego, że się podjęła rozgłaszania tragedii Kuby.To tak, jak ja, poprosiłam przyjaciół o wpłaty i oni mnie pytają co z Kubą.
Czy coś trzeba więcej dodawać?To jest chyba naturalne i nic nie trzeba wyjaśniać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']
Powiem tylko tak - jak sie opinia publiczna dowie, ze na Kube juz wydano 40 tys., a zwbrał 2..3 x tyle...to DOPIERO się zacznie Jazda na psiowe profile..na psiowych pomagaczy...
bo to co zebrał Kuba to tyle - ile niektórym brakkuje do uratowania zycia/zdrowia dziecka...

wiem - darowizny...ale będzie sie działo - OBY nie![/QUOTE]

Powiem tyle: Polska to wolny kraj i każdy może pomagać komu chce i wpłacać na dowolnie wybrany cel. Nikt nikogo nie zmuszał i ci którzy wpłacili na Kubusia nie będą mieli pretensji, a reszta.........................no cóż, niech pokażą komu oni pomagają !!!
Ja pomagam psom i kotom i to jest moja decyzja, a jeśli ktoś chce pomagać komuś innemu ok, tylko niech to robi, a nie czepia się do innych.

Link to comment
Share on other sites

tak jak słusznie Felka zauważyłaś "o tragedii Kuby"
nic innego więcej nie napisze bo nie zamierzam odbiegać od tematu
jutro zapraszam na nowości o Kubie
nowe fotki nowe informacje
za nic poza Kubą nie będę brać odpowiedzialności
a wasze roszczenia i jakieś zaległe sprawy o których nie mam pojęcia i Kuby nie dotyczą proszę zgłaszać do Fundacji
ciekawe jaki szał ciał sie tu zrobi jak Fundacja zbierze pół miliona
wielu pogryzie monitor z zawiści
a ja się cieszę i chciałabym jak najlepiej dla Kubulka
pozdrawiam i życzę dobrej nocy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']tak jak słusznie Felka zauważyłaś "o tragedii Kuby"
nic innego więcej nie napisze bo nie zamierzam odbiegać od tematu
jutro zapraszam na nowości o Kubie
nowe fotki nowe informacje
za nic poza Kubą nie będę brać odpowiedzialności
a wasze roszczenia i jakieś zaległe sprawy o których nie mam pojęcia i Kuby nie dotyczą proszę zgłaszać do Fundacji
ciekawe jaki szał ciał sie tu zrobi jak Fundacja zbierze pół miliona
wielu pogryzie monitor z zawiści
a ja się cieszę i chciałabym jak najlepiej dla Kubulka
pozdrawiam i życzę dobrej nocy[/QUOTE]
To już zebrali tyle,pół miliona?Świetnie,jestem dumna z Narodu.

Link to comment
Share on other sites

[B]fanto[/B] - wg. tego co masz wpisane w swoim profilu (zawód: prawnik) powinnaś wiedzieć, że przy zbiórkach publicznych ludzie mają prawo oczekiwać rozliczeń i wiedzieć na co są wydawane ich pieniądze. Uważam, że nie ma nic złego w tym, żeby fundacja Mrunio się rozliczyła, ponieważ to obowiązuje każdego kto przeprowadza zbiórkę na forum:

"13. W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego.
a. gdy fundusze zbierane są na konto fundacji/ schroniska na ogólne potrzeby rozliczenia nie sa potrzebne
b. [B]gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie[/B]. Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy. Fundacja/schronisko infromuje o tym ile zostało pieniędzy i że wykorzystuje je na inne potrzeby.
c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia, a po skończonej akcji zapytać userów na co chca przekazać reszte pieniędzy.
[B]d. W WYPADKU GDY ROZLICZEŃ NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE W 1 POŚCIE WATKI BĘDĄ USUWANE, A OSOBY ZBIERAJĄCE PIENIADZE BĘDĄ BANOWANE[/B]"

Nie ma wyjątków. Jeżeli nie macie pełnych rozliczeń i dostępu do konta przecież możecie wkleić skany faktur za leczenie. Fundacja musi mieć faktury na każdy wydatek, bo to jest potrzebne do corocznego rozliczania się więc ich zeskanowanie nie powinno być problemem. Dlatego też załatw skany tych faktur z lecznicy na te kwoty o których piszesz (ponad 30 tys. zł) i wtedy nie będzie żadnych wątpliwości, prawda? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']A czemu Fanta ma tłumaczyć i brać odpowiedzialność za coś, na co wpływu nie ma i o czym w ogóle nie wie/nie wiedziała. Nie jest oficjalnym PR fundacji i sama p. Ela odcieła się w rozmowie z Kazikową od tego wątku i prowadzących.[/QUOTE]
Charly! A dlatego chociażby!


[quote name='fanta33'][quote name='delfy2000']Niestety nie mogłam znaleźc na stronie fundacji rozliczen finansowych, a szkoda, bo to najlpeszy sposób porównania typowych rocznych dochodów z lat poprzednich i z tegorocznego (sprawa Kuby)... ale za to znalazłam taką ciekawostkę:

[B][B]"Dzięki formularzowi płatności internetowych, dostępnemu na stronie[/B][/B]

[B][B][URL="http://www.kuba.chwiladlapupila.pl/"]kuba.chwiladlapupila.pl[/URL] [/B][/B]


łał ale mi ciekawostka

Pani Ela oszukała....Ciebie? Was?
to już zarzut
zaraz usłyszymy gorsze słowa

[B]ale i tak robimy dalej naszą akcję!!!!! mimo was tych JUdaszów którzy tylko czekali na ten moment
była cisza i spokój po zbanowaniu waszych koleżanek
rozumiem że tak na naszym wątku będzie co jakiś czas


[COLOR=red][U]My Mrunio się nie poddajemy
i wiecie co???
ci wierni są dalej z nami
a wam nie będę już nic tłumaczyć bo nie warto[/U][/COLOR]
czy Fundacja nie jestes sam robi oficjalne rozliczenia ???? na tv ?????
podaje sumy i darczyńcow???

czy jak na jakiegoś chorego dzieciaka np "Pawełka chorego na coś tam" wpływa dalej po wyleczeniu kwota to myślicie że ktoś to rozlicza i informuje????
że już nie potrzeba że jest za dużo?
i co wtedy wpłaty wracają do darczyńców?
ehh za mało wyobraźni
za mało realu
brak mi słów
na pewno teraz tym wszystkim dużo Kubie pomogliście
gdzie wasze sumienia?????????????????
jestescie werbalnymi katami
żałuję że nie mogę nic z tym zrobić ale jak ktoś mądry napisał NIE DAM SIĘ SPROWOKOWAĆ;D[/QUOTE]
[/B] Mam nadzieję,że taka odp wystaczy.

Link to comment
Share on other sites

tylko z szacunku do "władzy"
Pani Moderator rozliczenia będą wg regulaminu po zakończeniu akcji

[B]gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie. [U]Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne[/U][/B]

według prawa jakim kieruje się dogomania
pozdrawiam serdecznie i dziękuję za nadzór za naszym wątkiem
niestety jestem też matką samotną i muszę zając się synem
jutro wkleję nowiny o Kubie i uaktualnię 1 stronę
dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']
ciekawe jaki szał ciał sie tu zrobi jak Fundacja zbierze pół miliona
wielu pogryzie monitor z zawiści
a ja się cieszę i chciałabym jak najlepiej dla Kubulka
pozdrawiam i życzę dobrej nocy[/QUOTE]
Ja jestem przekonana,że wszystkim na tym wątku i nie tylko równie mocno zależy na Kubusiu i też chcemy wszyscy dla niego jak najlepiej. Jednak w tym można jak widzisz przedobrzyć. jak mówi przysłowie,że co za dużo to i świnia nie chce, myśle, że to żebranie ponad normę i żerowanie na nieszczęściu Kubusia, nie wyjdzie mu na dobre, bo to jest nieuczciwa manipulacja ludźmi i ich uczuciami. Również te Twoje fanta akcje tu na wątku, myślę,że zaszkodziły Kubusiowi. Nie tak się traktuje ludzi, którzy pomagają i chcą zwyczajnie wiedzieć co się dzieje z ich pieniędzmi. To Tobie powinno zależeć na tym,żeby faktury tu się znalazły, bo Ty zakładałaś wątek i to Ty zaczęłaś akcję zbierania funduszy na dogomanii. Teraz jednak wyzywasz i obrażasz ludzi którzy chcą wiedzieć co z ich wpłatami, od bezdusznych katów, Judaszy, cyników, żmij i co jeszcze!Nie wspominając,że bezczelnie wyrzucasz ich z wątku jak zdrajców i potępieńców!
Jesteś nieodpowiedzialna, niekonsekwentna, ponoszą Cie nerwy nad którymi nie panujesz, raz płaczesz, innym razem wyzywasz, potem się żalisz! Moim zdaniem nie nadajesz się absolutnie do prowadzenia tego wątku, dlatego myślę, że powinien Ci zostać odebrany!

Link to comment
Share on other sites

Panie jak już ;) I źle odczytałaś regulamin.
"b.gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie. [B]Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy[/B]. " <- to oznacza, że po skończonej akcji gdy pieniądze nie są potrzebne fundacja może sama zadecydować na co je przeznaczyć. Rozliczenia są potrzebne w trakcie.

My przecież nic nie zarzucamy. Ale rozliczenia czy wklejenie faktur potwierdzą Wasze wydatki i rozwieją wszelkie wątpliwości tym samym przyczyniając się do tego, że ludzie Wam zaufają. A tak możecie wzbudzić tylko brak zaufania, a chyba nie tego chcecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Powiem tyle: Polska to wolny kraj i każdy może pomagać komu chce i wpłacać na dowolnie wybrany cel. Nikt nikogo nie zmuszał i ci którzy wpłacili na Kubusia nie będą mieli pretensji, a reszta.........................no cóż, niech pokażą komu oni pomagają !!!
Ja pomagam psom i kotom i to jest moja decyzja, a jeśli ktoś chce pomagać komuś innemu ok, tylko niech to robi, a nie czepia się do innych.[/QUOTE]

EVa - tu nie chodzi o pomaganie - a o żerowanie na tragedii psa!!!

wołanie o POMOC gdy się ma na koncie aż nad to - na ta POMOC - to już nie przystoi!!!!
bo jak sie za to jakiś brukowiec weźmie - napisze tytuł "Podpalony Kuba - Królem!! - zebrał tysiące!!!"

to status psiego pomagacza - bedzie się z czymś innym kojarzył

Ja tylko uwrażliwiam - Jesli P.Ela z Fundacji to czyta - uważajcie bo w tym przypadku można przegiąć i ta POMOC obróci się przeciwko WSZYSTKIM psim pomagaczom...
Jak sie ludzie dowiedza, że ratowanei tego psa to był koszt ok 30/40 tysiecy !!!!! to dopiero zawrze!!!

co innego powiedziec, że opatrunek kosztuje 1500 zł...a co innego uzmysłowić ludziom, że wydano na psa 40 tys!!!a zebrał 3 x tyle!!!
wtedy sie trole obudzą i zaspamują psie profile!! a inni debile będa katowac psy żeby Nam pokazac, że i tak oni góra!

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za zmienienie płci
wiec po skończonej akcji będą wklejone rozliczenia
bo dopiero wtedy ja czy Marta je dostaniemy
jak będą wcześniej - wkleimy je wcześniej
może pojawia się na innych wątkach informacyjnych jak nasz np facebook czy inne....wtedy je skopjuję i wkleję
na razie ich nie mam a fałszerstwa dokumentów się nie podejmę
zastanawiam się czy na facebooku jest też taka awantura
my działamy jak facebook czy inne tyle ze mamy więcej fotek i nowości
niestety nic więcej nie jestem w stanie zrobić
przykro mi

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Witam.

A ja mam pytanie do wszystkich "klepiących w klawiaturki" i "nabijających sobie pościki" - dlaczego nikt z Was do tej pory nie zadał sobie trudu pojechania do Kuby i obejrzenia go sobie samemu dokładnie z kazdej strony ?[/B][B]
I drugie pytanie - dlaczego jak Was tak bulwersują rozliczenia a własciwie brak rozliczeń ze strony Fundacji Mrunio na wątku nie zgłosicie tego odpowiednim władzom ?

Każde z Was może i pojechac do Kuby i złożyc donos na Fundację.[/B][B]
Brak Wam odwagi czy chęci ?
Znowu ktos ma coś za Was zrobic ?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']EVa - tu nie chodzi o pomaganie - a o żerowanie na tragedii psa!!!

wołanie o POMOC gdy się ma na koncie aż nad to - na ta POMOC - to już nie przystoi!!!!
bo jak sie za to jakiś brukowiec weźmie - napisze tytuł "Podpalony Kuba - Królem!! - zebrał tysiące!!!"

to status psiego pomagacza - bedzie się z czymś innym kojarzył

Ja tylko uwrażliwiam - Jesli P.Ela z Fundacji to czyta - uważajcie bo w tym przypadku można przegiąć i ta POMOC obróci się przeciwko WSZYSTKIM psim pomagaczom...
Jak sie ludzie dowiedza, że ratowanei tego psa to był koszt ok 30/40 tysiecy !!!!! to dopiero zawrze!!!

co innego powiedziec, że opatrunek kosztuje 1500 zł...a co innego uzmysłowić ludziom, że wydano na psa 40 tys!!!a zebrał 3 x tyle!!!
wtedy sie trole obudzą i zaspamują psie profile!! a inni debile będa katowac psy żeby Nam pokazac, że i tak oni góra![/QUOTE]
Sprawa d początku jest bardzo delikatna i żeby to wszystko dobrze rozegrać, potrzeba wyrafinowanej -DYPLOMACJI.
Nie chamstwa, wzajemnego obrażania się, przejrzystości intencji i rozliczeń, a nie zasady, że "odpowiadam przed Bogiem i Historią.

Link to comment
Share on other sites

[B]fanto33[/B] - tu nie chodzi o fałszerstwo dokumentów tylko rozwianie wątpliwości ludzi i braku zaufania ;) Są mowy o ogromnych kwotach dlatego to napawa ludzi wątpliwościami. Skoro fundacja już zapłąciła ponad 30 tys. powinna mieć na wszystko faktury, które zazwyczaj są od razu wystawiane. A skoro rozmawiasz z panią prezes możesz ją zapytać o udostępnienie ich skanów. To rozwieje wątpliwości i będzie spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=green][B]Witam.

A ja mam pytanie do wszystkich "klepiących w klawiaturki" i "nabijających sobie pościki" - dlaczego nikt z Was do tej pory nie zadał sobie trudu pojechania do Kuby i obejrzenia go sobie samemu dokładnie z kazdej strony ?[/B][B]
I drugie pytanie - dlaczego jak Was tak bulwersują rozliczenia a własciwie brak rozliczeń ze strony Fundacji Mrunio na wątku nie zgłosicie tego odpowiednim władzom ?

Każde z Was może i pojechac do Kuby i złożyc donos na Fundację.[/B][B]
Brak Wam odwagi czy chęci ?
Znowu ktos ma coś za Was zrobic ?[/B][/COLOR][/QUOTE]Już odpowiadam!
Nie wiem, czy należe do tych klepiących w klawiaturę li tylko, ale staram się robić co mogę. Pisałam już o tym wczoraj na wątku, po kolejnej rozmowie z Pania Prezes. zapytałam kokretnie, czy jest mozliwośc odwiedzenie Kubusia w klinice. Uzyskałam zdecydowana odpowiedź negatywna. Prosiłam, tłumaczyłam, że może chcociaż 5 minut! Nie ma takiej mozliwości! Pani Prezes opowiedziała mi w jakich warunkach żyje i że klinika nie pokazuje obcym psa, ponieważ podobno była już próba porwania Kubusia> Dlaczego? Po co? Przez kogo? Pani Prezes nie wie dokładnie, ale zasugerowała, ze byc może przez inna organizację, być może w celu ogłaszania go na swoich stronach i zbierania pieniędzy.Ale tego nikt nie wie. Dlatego chcoćby odwiedziny u Kubusia nie są mozliwe.
Mam nadzieję,że ta odpowiedź wystarczy.
A ja mam tez pytanie do moderatora. Czy odzywki założycielki wątku, obrażanie nas i wyrzucanie jest dopuszczalne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']przepraszam za zmienienie płci
wiec po skończonej akcji będą wklejone rozliczenia
bo dopiero wtedy ja czy Marta je dostaniemy
jak będą wcześniej - wkleimy je wcześniej
może pojawia się na innych wątkach informacyjnych jak nasz np facebook czy inne....wtedy je skopjuję i wkleję
na razie ich nie mam a fałszerstwa dokumentów się nie podejmę
zastanawiam się czy na facebooku jest też taka awantura
my działamy jak facebook czy inne tyle ze mamy więcej fotek i nowości
niestety nic więcej nie jestem w stanie zrobić
przykro mi[/QUOTE]
Też jest taka awantura na fb

Link to comment
Share on other sites

[B]trochę daleko do Wrocławia...

[/B]Fundacja nie musi się rozliczać na bieżąco z wpływów - zrobi to w sprawozdaniu rocznym :)
chyba,że ma podjeta uchwałę, że rozlicza się miesiecznie - ale tego na stronie nie ma

wiec zakładam, że prowadzi rozliczenia roczne.

Smutny jest tylko fakt manipulowania opinią publiczną - zaraz ten problem zwęszy jakiś dziennik i będzie przegięcie szali na drugą stronę...
oby nic nie wybuchło...bo społeczeństwo jest jakie jest...
przy pani Bożence zŁodzi, która ma rente 470.mc i na życie jej zostaje 76 zł!!! Sprawa ratowania psa za 40 tys to przewartościowanie....
moher pójdzie w tą stronę i wtedy wszelkie starania Akcji "zwierze jak człowiek - czuje" wrócą do punktu wyjścia

[B]Trzeba działać z wyczuciem - czego autorom Akcji zaczyna brakować....
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar'][B]fanto33[/B] - tu nie chodzi o fałszerstwo dokumentów tylko rozwianie wątpliwości ludzi i braku zaufania ;) Są mowy o ogromnych kwotach dlatego to napawa ludzi wątpliwościami. Skoro fundacja już zapłąciła ponad 30 tys. powinna mieć na wszystko faktury, które zazwyczaj są od razu wystawiane. A skoro rozmawiasz z panią prezes możesz ją zapytać o udostępnienie ich skanów. To rozwieje wątpliwości i będzie spokój.[/QUOTE]Te faktury rzeczywiście już są, bo o to tez pytałam Pania Prezes. Zaproponowałam nawet, żeby przesłała mi skany na maila, ale wywołało to ogromne oburzenie, co chyba jest zrozunmiałe, bo tak naprawdę się nie znamy. Myslę jednak, że skoro wydawała fancie konkretne dyspozycje, co ma napisac na wątku, co na pierwszej stronie, to jej ufa i na pewno prześle skany faktur.

[quote name='Maupa4'][COLOR=green][B]
Każde z Was może i pojechac do Kuby i złożyc donos na Fundację.[/B][B]
Brak Wam odwagi czy chęci ?
Znowu ktos ma coś za Was zrobic ?[/B][/COLOR][/QUOTE]
Jeszcze na to odpowiem. To zdanie chyba jest nieporozumieniem. Kuba jest we Wrocławiu w klinice, podobno! A Fundacja jest w Kłodzku. Aby złożyć donos, należałoby jechać do Kłodzka. Myslę,że na to jest za wcześnie. Odwagi to mi nie brakuje, chęci też. Bardziej kasy;)Nie chodzi chyba tu nikomu o donosy ale o zaufanie.Albo o wzbudzenie zaufania.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Kazik123 - a może nie trzeba pytac przez telefon tylko trzeba pojechac i na miejscu przekonac sie czy mozna czy nie ?
Jeżeli nawet okaże się że nie można "poogladac" sobie Kuby to można sobie porozmawiac samemu z lekarzami. I poprosic o "wytłumaczenie" sobie wszystkich wątpliwości.


Moi mili Państwo to teraz trochę prywaty - jak u mojego psa zdiagnozowano chłoniaka to ja w lecznicach spędziłam tydzień. Jeździłam i pytałam tyle razy i tak długo aż wyjaśnino mi wszystkie watpliwości. Jeździłam a nie rozmawiałam przez telefon ... Więc trzeba chciec.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=green][B]Kazik123 - a może nie trzeba pytac przez telefon tylko trzeba pojechac i na miejscu przekonac sie czy mozna czy nie ?
Jeżeli nawet okaże się że nie można "poogladac" sobie Kuby to można sobie porozmawiac samemu z lekarzami. I poprosic o "wytłumaczenie" sobie wszystkich wątpliwości.


Moi mili Państwo to teraz trochę prywaty - jak u mojego psa zdiagnozowano chłoniaka to ja w lecznicach spędziłam tydzień. Jeździłam i pytałam tyle razy i tak długo aż wyjaśnino mi wszystkie watpliwości. Jeździłam a nie rozmawiałam przez telefon ... Więc trzeba chciec.[/B][/COLOR][/QUOTE]
Wybacz Maupo, ale nie stać mnie na jaze ponad 500 km po to tylko, aby pocałować klamkę. Pani Prezes wyrażnie i bardzo zdecydowanie zastrzegła, że odwiedziny nie sa możliwe i nikt obcy do Kubusia nie zostanie wpuszczony. Chociaż próbowałam z Nią się targować.Ty naprawdę wierzysz, że ktoś kto usłyszałby takie słowa, jechałby cały dzień, żeby wrócić z kwitkiem? Naprawdę to jest wydatek rzedu 300 zł a taką kwotę jeśli będę miała w zapasie, chętnie przekaże jakimś pieskom, zamiast robić sobie przejażdżkę 1000km.
Nie dziwię sie,ze gdy Twoj pies był chory, spędziłas w klinice tydzień. Gdyby Kubuś był moim psem, tez zapewne bym siedziała przy nim dzień i noc.
Tyle,że tu chyba nikt nie ma watpliwości,że ktos oszukuje , jaki jest faktycznie stan Kubusia i ,ze trzebaby to sprawdzić. Nie widziałam takich wpisów w każdym razie.

Link to comment
Share on other sites

od dziś wklejam TYLKO i WYŁĄCZNIE informacje o Kubie NIE o Fundacji jej przeszłości i przyszłości i innych jej podopiecznych

będę wklejać z Martą i resztą KUBUSIOMANIAKÓW wszystko co go dotyczy: etapy leczenia i fotki
ponadto wkleję jeszcze wiadomości o psie zastępczym i jego fotki i o jego losach (dalszych)

nie wdaję się w potyczki słowne a wszystkich poinformowałam
ROZLICZENIA FUNDACJI BĘDĄ WTEDY KIEDY FUNDACJA JE UMIEŚCI NA STRONIE
WCZEŚNIEJ ICH NIE BĘDZIE

życzę spokojnej nocy i zapraszam jutro na wątek Kubulka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...