Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='fanta33']tak więc dodzwoniłam się do Pani Eluni
jestem z nią umówiona na 22 na telefon
w każdym bądź razie
[SIZE=5]
akcja i mój wątek trwa nadal
i nie zostanie zamknięta[/SIZE]
pieniążki będą nadal zbierane mimo tego że niektórzy uwazają że ma za dużo....
to są w błędzie!!!!

co do facebooka chyba zbytnio się pospieszyliście
ale całe szczęscie że władzę tutaj mam ja i ja decyduję
o tym co będzie na 1 stronie
więc informuję że dziś takie rzetelne informacje się pojawią
i Kazik nie wprowadzaj ludzi w błąd bo to co usłyszałaś ok przekazałaś ale troszkę za mało klarownie
pieniądze będą nadal zbierane

ale wyjaśnień w tej chwili nie napiszę tylko po rozmowie z Panią Elą
tak wiem Kazik że dzwoniłaś
dostałaś informacje na "oko"a po 22 będę miała jasność co do prowadzenia dalszej akcji.

pozatym serdecznie dziękujemy za dalszą działalność MagdyM Irenaki i informacje na temat rozliczeń Fundacji na tym wątku już nie będą udzielane
tych co nie chcą pomóc proszę o opuszczenie wątku i pozwolenie mi i reszcie
prowadzić go nadal[/QUOTE]A mogę wiedzieć co takiego przekręciłam? Proszę o konkrety. Czy kwotę przekręciłam, czy co? Starałam się zadawać konkretne pytania Pani Prezes i uzyskiwałam konkretne odpowiedzi, które zamieściłam na wątku. O prośbie Pani Prezes do Marty , aby umieściła informację na forum,że pieniądze na Kubę nie są już potrzebne też sobie zmyśliłam? Jak wspominałam, mam dowody a rozmowa jest nagrana. Czekam więc na wyjaśnienia o godz.22. Chętnie je zobaczę i skonfrontuję z rzeczywistością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Akcja nie jest zakończona. Kazik coś przecież pokręcił[COLOR=darkred]a[/COLOR]. Możesz wpłacać dalej i Twoi znajomi też:p.[/QUOTE]

Twój cynizm jest chamski i beszczelny
to nie tylko moja opinia!!!!!ALE RÓWNIEŻ OSÓB KTÓRE W PYSKÓWKACH Z TOBA NIE CHCĄ UCZESTNICZYĆ
to co napisałaś o twojej koleżance też było nie na miejscu
matko na szczescie są z nami inni

[B]
AKCJA NIE JEST ZAMKNIĘTA
TO SŁOWA PANI ELI PREZES FUNDACJI MRUNIO
pieniądze na Kubusia są zbierane nadal

dlaczego Kazik tego nie napisałaś???????????
zobacz co robisz i jak niszczysz wątek Kuby?
myślisz że to pomogło?

myslę że Ci co chcą wpłacać będą wpłacać dalej nie zwazając na wasze chore roszczenia!!!!

tak zaraz dzwonię do Pani Eli i zaraz na 1 umieszczę informacje na temat dalszej akcji
która nie jest zakończona
i to są słowa Pani Eli!!!!!!!!!!!!!!!



[/B]

Link to comment
Share on other sites

Fanta prowokujesz tak jak prowokowałas w przypadku Magdy M oraz Irenaki. Nie intersuje mnie to i nie wciągniesz mnie w tą dyskusję. Ja czekam na potwierdzenie czy info ktore udzieliła Kazik są prawdziwe czy nie.

ps. Kazik bądz tak dobra i nie dyskutuj więcej. Nie chcę, żebys dostała bana. Bardzo chcę dowiedzieć się jak naprawdę przebiegła dzisiaj Twoja rozmowa z p. prezes.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Fanta prowokujesz tak jak prowokowałas w przypadku Magdy M oraz Irenaki. Nie intersuje mnie to i nie wciągniesz mnie w tą dyskusję. Ja czekam na potwierdzenie czy info ktore udzieliła Kazik są prawdziwe czy nie.

ps. Kazik bądz tak dobra i nie dyskutuj więcej. Nie chcę, żebys dostała bana. Bardzo chcę dowiedzieć się jak naprawdę przebiegła dzisiaj Twoja rozmowa z p. prezes.[/QUOTE]
A czy naprawdę nie wystarczy zadzwonić do tej Pani Prezes i rozwiać wątpliwości?
Może by bylo spokojniej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Felka, zostań z nami... Mnie też parę rzeczy zdziwiło, może nawet oburzyło. Ale spokojnie, wszystko się wyjaśni.
Zajrzyj może do innych wątków, psich nieszczęść tutaj od groma i trochę :([/QUOTE]
Miło mi, że moje towarzystwo Ci nie przeszkadza, ale ja naprawdę się w tym wszystkim pogubiłam.Staram się czytać ze zrozumieniem, ale niestety mi nie wychodzi.Posłałam numery kont na które trzeba wpłacać pieniądze na KUbę, a tu patrzę, jest numer konta na 1 -stronie 78124045331111001032873655, a na stronach 31 są podane inne konta, a nastronie 32, post 781 informuje, że ten numer jest FAŁSZYWY! To jak to jest?Bo ja w weekend podałam te numery do znajomych i co ja mam tera im powiedziec?

Link to comment
Share on other sites

A ja się obawiam, że celem stanie się teraz nie potwierdzenie wiadomości przekazanych przez Kazika, ale dyskredytacja tego czego już się dowiedzieliśmy...
Mnie wystarczy to co zostało przekazane z rozmowy Kazika z prezeską fundacji ( i potwierdzenie Selengi, że wiedziała o tych kwotach...)... duże pieniądze szły na pomoc Kubie, co jest rzeczą piękną...ale inne psy też są w potrzebie, szczególnie, jeżeli Kuba ma już wszystko zapewnione....

edit: dla mnie akcja jest zamknięta, przynajmniej jeśli chodzi o zbiórkę dodatkowych pieniędzy, przy jednoczesnym wspomaganiu Kubusia duchowo - i to będę promować wszędzie gdzie mogę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']A ja się obawiam, że celem stanie się teraz nie potwierdzenie wiadomości przekazanych przez Kazika, ale dyskredytacja tego czego już się dowiedzieliśmy...
Mnie wystarczy to co zostało przekazane z rozmowy Kazika z prezeską fundacji ( i potwierdzenie Selengi, że wiedziała o tych kwotach...)... duże pieniądze szły na pomoc Kubie, co jest rzeczą piękną...ale inne psy też są w potrzebie, szczególnie, jeżeli Kuba ma już wszystko zapewnione....[/QUOTE]

Nie chce mi się patrzec do tylu teraz, ale Selenga chyba nie mówiła, że "wiedziała", tylko, że można było się spodziewać tak wysokiej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

Więc tak kochani

słowa Pani Eli:
"ta" pani dzwoniła z zaskoczenia ja nie bardzo mogłam rozmawiać i podała dane bardzo ogólne
ale kwota 120 tysięcy to OGÓLNY WPŁYW KWOT NIE TYLKO NA KUBĘ ALE NA CAŁĄ FUNDACJE MRUNIO
łącznie z 1% który od niedawna wpływa
kwot tych nie można rozdzielić
leczenie Kuby z faktur bez ostatniej operacji nogi to koszt dotychczas ponad 30 tysięcy
dojda do tego operacje łap (czterech) więc nie wiadomo czy pieniędzy nie zabraknie
także kwota 120 tysiecy to OGÓLNE PRZYCHODY FUNDACJI A NIE WPŁATY NA KUBĘ
Kuba miał poparzone 70% ciała i uległy poparzeniu organy wewnętrzne przed nim kilka kilkadziesiat operacji
akcja na Kubę nadal trwa
i jesteś proszona Kazik o telefon do Pani Eli jutro po 11
ona Ci wszystko poda i będziesz mogła edytować post i zmienić to co "nierzetelnego" napisałaś

dla niedowiarków
i ludzi którzy chcą zniszczyć akcję
błagam zastanówcie się co robicie
Charly nie siej nienawiści i cynizmu
wystarczy zadzwonić do Pani Eli i powie Wam to co mi

Pani Ela prosiła : na razie pieniądze na Kube są ale są nadal zbierane bo może ich zabraknąć
PROSBA JEJ : NIECH WPŁACAJĄ CI CO CHCĄ WPŁACAĆ I NIE OCZEKUJĄ ROZLICZEŃ
TYLKO NIECH WPŁACAJA CI CO CHCĄ Z DOBREGO SERDUCHA
MAM ZAZNACZYĆ TO NA 1 STRONIE

także wybacz Kazik ale twoich niekompletnych nieprawdziwych informacji tam nie wkleje żeby sie przekonac że napisalam prawde i zweryfikować informacje zadzwoń do Pani Eli jutro po 11
innych też zapraszam do dzwonienia jesli mi nie wierzycie
Pani Elżbieta 692776068

pozdrawiam
AKCJA TRWA!!!!!!!!!!!!!;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Miło mi, że moje towarzystwo Ci nie przeszkadza, ale ja naprawdę się w tym wszystkim pogubiłam.Staram się czytać ze zrozumieniem, ale niestety mi nie wychodzi.Posłałam numery kont na które trzeba wpłacać pieniądze na KUbę, a tu patrzę, jest numer konta na 1 -stronie 78124045331111001032873655, a na stronach 31 są podane inne konta, a nastronie 32, post 781 informuje, że ten numer jest FAŁSZYWY! To jak to jest?Bo ja w weekend podałam te numery do znajomych i co ja mam tera im powiedziec?[/QUOTE]

Przykro mi, że tak się stało - pewnie będziesz musiała powiadomić znajomych :( Ja wpłacałam pieniądze dla Kubusia na konto podane na stronie Fundacji Mrunio. Sprawdź jeszcze dokładnie, kto podał te numery i skontaktuj się z tą osobą.

Link to comment
Share on other sites

Kazik co z informacją o zakończeniu akcji? Konkretnie z informacją, że Marta miala wszystkich poinformować? Czy Ty to sobie wymysliłas?

Fanta po co mamy dzwonić; Kazik zadzwonila do p. Eli- i nie powiedziala jej tego co Tobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33'][COLOR=red]Twój cynizm jest chamski i beszczelny
to nie tylko moja opinia!!!!!ALE RÓWNIEŻ OSÓB KTÓRE W PYSKÓWKACH Z TOBA NIE CHCĄ UCZESTNICZYĆ
to co napisałaś o twojej koleżance też było nie na miejscu
matko na szczescie są z nami inni[/COLOR]

[B]
AKCJA NIE JEST ZAMKNIĘTA
TO SŁOWA PANI ELI PREZES FUNDACJI MRUNIO
pieniądze na Kubusia są zbierane nadal

dlaczego Kazik tego nie napisałaś???????????
zobacz co robisz i jak niszczysz wątek Kuby?
myślisz że to pomogło?

myslę że Ci co chcą wpłacać będą wpłacać dalej nie zwazając na wasze chore roszczenia!!!!

tak zaraz dzwonię do Pani Eli i zaraz na 1 umieszczę informacje na temat dalszej akcji
która nie jest zakończona
i to są słowa Pani Eli!!!!!!!!!!!!!!!



[/B][/QUOTE]Kogoś tu widzę nieźle nerwy ponoszą i prowokuje, chociaż nie widzę, aby tu ktokolwiek chciał się kłócić. Zdziwiona jestem, przed chwilą płacz, teraz taka prowokacja i słownictwo? Jak tak w ogóle można?
No nic, do dalszej części postu sie nie odniosę. Jestem w szoku coraz większym, ale czekam spokojnie na wynik rozmowy. Bardzo jestem jej ciekawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']T[B]o ja odpowiem za siebie - tak, wiedziałam, że Kuba ma swoim koncie bardzo dużo pieniędzy, chociaż nie wiedziałam ile[/B] (i dalej zresztą nie wiem, bo kwota około 100 tys jest cokolwiek nieprecyzyjna). Skoro widzę jaki jest odzew na historię Kuby trudno przypuszczać, że jak tysiące ludzi zbiera pieniądze to na koncie nic nie ma.
[/QUOTE]

Charly - wiedziała, czy nie?

Ale ja już swoje odpowiedzi dostałam, i nie będę okłamywać ani siebie ani innych :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']Charly - wiedziała, czy nie?

Ale ja już swoje odpowiedzi dostałam, i nie będę okłamywać ani siebie ani innych :-([/QUOTE]

aaa ok. niedokladnie to przeczytalam. przepraszam.

chociaz myślę, że druga częśc wypowiedzi jednak sugeruje, że ta wiedza to po prostu wynik logicznego myslenia (którego za czasów Selengi uczono w szkole;)). Ale to nie jest wazne, kto wiedział. Prawdą jest, że "trudno przypuszczać, że jak tysiące ludzi zbiera pieniądze to na koncie nic nie ma"

kazik teraz napisze, że rozmowa przebiegła inaczej i się wkurzy. I tak będziemy się tutaj wzajemnie wkurzać...Fundacja od początku nie chciała podać rozliczenia. Dlaczego.... Nie wiadomo. Ja chciałam się dowiedziec, czy plotka ze 100.000 to wymysł czy prawda. Odpowiedz otrzymałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']Więc tak kochani

słowa Pani Eli:
"ta" pani dzwoniła z zaskoczenia ja nie bardzo mogłam rozmawiać i podała dane bardzo ogólne
ale kwota 120 tysięcy to OGÓLNY WPŁYW KWOT NIE TYLKO NA KUBĘ ALE NA CAŁĄ FUNDACJE MRUNIO
łącznie z 1% który od niedawna wpływa
kwot tych nie można rozdzielić
leczenie Kuby z faktur bez ostatniej operacji nogi to koszt dotychczas ponad 30 tysięcy
dojda do tego operacje łap (czterech) więc nie wiadomo czy pieniędzy nie zabraknie
także kwota 120 tysiecy to OGÓLNE PRZYCHODY FUNDACJI A NIE WPŁATY NA KUBĘ
Kuba miał poparzone 70% ciała i uległy poparzeniu organy wewnętrzne przed nim kilka kilkadziesiat operacji
akcja na Kubę nadal trwa
i jesteś proszona Kazik o telefon do Pani Eli jutro po 11
ona Ci wszystko poda i będziesz mogła edytować post i zmienić to co "nierzetelnego" napisałaś

dla niedowiarków
i ludzi którzy chcą zniszczyć akcję
błagam zastanówcie się co robicie
Charly nie siej nienawiści i cynizmu
wystarczy zadzwonić do Pani Eli i powie Wam to co mi

Pani Ela prosiła : na razie pieniądze na Kube są ale są nadal zbierane bo może ich zabraknąć
PROSBA JEJ : [B]NIECH WPŁACAJĄ CI CO CHCĄ WPŁACAĆ I NIE OCZEKUJĄ ROZLICZEŃ
TYLKO NIECH WPŁACAJA CI CO CHCĄ Z DOBREGO SERDUCHA[/B]
MAM ZAZNACZYĆ TO NA 1 STRONIE

także wybacz Kazik ale twoich niekompletnych nieprawdziwych informacji tam nie wkleje żeby sie przekonac że napisalam prawde i zweryfikować informacje zadzwoń do Pani Eli jutro po 11
innych też zapraszam do dzwonienia jesli mi nie wierzycie
Pani Elżbieta 692776068

pozdrawiam
AKCJA TRWA!!!!!!!!!!!!!;D[/QUOTE]

Odebralo mi mowe. Tego wymaga zwyczajna uczciwosc wobec innych.
Jutro sama zadzwonie.

Link to comment
Share on other sites

dla zainteresowanych losem KUBY

oprócz informacji weryfikujących roszczenia
dowiedziałam się że Kubus jest po operacji łapki
ma jeszcze 3 do zoperowania no i zostaje jeszcze kwestia połamanej miednicy
koszty są przeogromne na razie Kubus ma pieniążki za co wszystkim serdecznie dziękujemy z Fundacją!!!!
zbieramy na dalsze leczenie Kubusia
przed nim kolejne operacje.... i niestety kolejne koszty z tym związane

Pani Elunia zajmuje się obecnie sklejaniem filmików na youtube dotyczącymi psa następcy Kuby;(((
jest na etapie powiadamiania prokuratury i mediów

kochani nie zrażajcie się do pomocy
konto Fundacji jest na stronie Fundacji Mrunio
oraz u nas na 1 stronie
bardzo prosimy o wpłaty z serducha a nie z przymusu
pomóżmy Kubie
czekam również na ciepłe słowa wiersze i inne wytwory
Pani Elunia zachęca do pomocy
oczywiście jeśli zostaną pieniążki z Kubusia zostaną one przekazane na inne psiaki
chcemy żeby wiedzieli o tym wpłacający
rozliczenia pojawia sie na stronie Fundacji Mrunio po zakończeniu leczenia Kubusia
niestety jest to na razie długotrwałe leczenie gdyż przypadek był tragiczny
Kubuś miał 70% poparzeń zewnetrznych i poparzenia organów wewnętrznych
leczenie bedzie jeszcze bardzo kosztowne i długotrwałe
do operacji pozostają 3 łapy i miednica

dziekujemy za wpłaty za ciepłe słowa za to ze jesteście z nami


na bieżąco będziemy informować o losach naszego dzielnego bohatera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Odebralo mi mowe. Tego wymaga zwyczajna uczciwosc wobec innych.
Jutro sama zadzwonie.[/QUOTE]


no właśnie i o to mi chodziło byście dokładnie weryfikowali informacje dlatego podałam telefon do Pani Eli może dzięki temu Ty bedziesz mogła potwierdzić Pani Eli słowa
Pani Ela prosiła o telefon szczególnie od Kazik po 11

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...