Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej!

Naprawde kombinowałam juz na wszelkie sposoby...ciocia byla jedyna nadzieja:shake:

Co do zwirzy...

Metosława-no to bez problemowa:evil_lol:
Rocky-nie nadaje sie zeby jechac,a przez swoje zachowanie nikt niechce z nim zostac bo jet nieobliczalny:roll:
Pyska-kocica,ktora bedzie swiezo po sterylce wiec tez nikomu nie moge chorego zwierza(szczegolnie z takim charakterkiem:diabloti:)podrzucic
Ludwik-sierota i panikarz koci trzeba sie nim wiecznie zajmowac bo pyska ma ochote juz go ukatrupic
Pavarotti-kanarek wiec z kotami tez trzeba miec ocy naokolo glowy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']punkt 7 rano w ośrodku w Morsku - kto się spóźni musi wypić czteropak piwa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1]ja się chyba spóźnię[/SIZE] :eviltong:[/quote]

To ja się przyłączę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Mimo, że nie lubię się spóźniać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Kochani czy jest ktos chetny na domek?bo ja za zwrot zaliczki(50 zł)odstapie swoje miejsce na parterze.Moze ktos sie skusi?[/quote]

Ja jestem zainteresowana:cool1:marmara19 nie wie czy dojedzie z psiurami:-(
A jaki to jest koszt/ ile osób będzie w domku?

Link to comment
Share on other sites

Asiu co do zwierzynca.. nie masz komu zostawic kluczy z mieszkania? Ja tak zawsze robiłam... bo nikt nie miał ochoty brac mojej papugi :evil_lol: gorzej moze byc z Rockim, Mikus jest mniej wymagajacy i tez zostawal czasem tak samo jak papuga, tylko że jakiś sąsiad z nim wychodził trzy razy dziennie, ale pies spał w domu .. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Ja jestem zainteresowana:cool1:marmara19 nie wie czy dojedzie z psiurami:-(
A jaki to jest koszt/ ile osób będzie w domku?[/quote]
Hej!

W domku jest 5 osob(?)w zeszlym roku z tego co ludziki mowili wyszlo im 130 zł za caly pobyt w domku.

Zabko kochana w tym caly problem ze nie mam naprawde:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Naprawde kombinowałam juz na wszelkie sposoby...ciocia byla jedyna nadzieja:shake:

Co do zwirzy...

Metosława-no to bez problemowa:evil_lol:
Rocky-nie nadaje sie zeby jechac,a przez swoje zachowanie nikt niechce z nim zostac bo jet nieobliczalny:roll:
Pyska-kocica,ktora bedzie swiezo po sterylce wiec tez nikomu nie moge chorego zwierza(szczegolnie z takim charakterkiem:diabloti:)podrzucic
Ludwik-sierota i panikarz koci trzeba sie nim wiecznie zajmowac bo pyska ma ochote juz go ukatrupic
Pavarotti-kanarek wiec z kotami tez trzeba miec ocy naokolo glowy:shake:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Asiu nie pokombinowałas :diabloti: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Patrz:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Metka = Ty[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Rocky= Ja:evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ta kotka z nią problem:roll: [/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Ludwik i kanarek no kurna moze sasiad?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Aguniu Rocky sie na takie imprezy nie nadaje bo nie kazdy pies ma cierpliwosc Metki:roll:A niechcialabym zeby komus sie cos stalo(mam tu głownie na mysli szczeniaki i mlode psiaki bo takich on najbardziej nie toleruje):shake:Sasiadow mam takich ze bez kija nie podchodz-bo kto by pomyslal zeby psy w bloku mieszkaly!-takze to tez odpada:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#006400]PAGAJ -[/COLOR][COLOR=black]czarna [/COLOR][COLOR=red]M-nick na rękawie-tył sam adres serwera[/COLOR][/B]
[COLOR=#006400][B][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]Szamanka-[/COLOR][/COLOR][COLOR=black] czarna[/COLOR][COLOR=red] M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#006400]
[B]beria -[COLOR=black]czarna[/COLOR] [COLOR=red]rozmiar M, nick na rękawie, tył adres serwera[/COLOR][/B]

[/COLOR]
[COLOR=#006400]
[B]1.Asiunia+1pies - [I]domek[/I][/B]

[B]2.Agga -namiot+[COLOR=red]Koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] S-nick na rękawie- przód logo -tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]3.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR][/B]

[B]4.AnTu -namio+[/B][B][COLOR=red]koszulka [/COLOR][COLOR=navy]granatowa[/COLOR][COLOR=red] s-nick na rekawie- tyl 4ozdm 2006[/COLOR][/B]

[B]5.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]6.Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]

[B]7.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka[COLOR=indigo] granatowa[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]8.carragan + 1 pies-[I]domek[/I][/B]

[B]9.Zaba14+osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=red] biała[/COLOR] M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]10.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(niepewne)[/B]

[B]11.lucy*+1 osoba+pies-[I]domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][COLOR=red]+koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]12.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B]

[B]13. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B][I]14.[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B]

[B]15.Olekg18 + 2 psy-namiot[/B]

[B]16.mosii+4 psy-namiot[/B]

[B]17.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-logo i nick na piersi, tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]18.AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]

[B]19.Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]

[B]20.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot[/B]

[B]21.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarnaM[/COLOR]-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]22.marmara_19 + 2 psy - namiot[/B]

[B]23.gosica + osoba + 2 psy -namiot[/B]

[B]24.rebellia+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B][COLOR=red]
[/COLOR]
[B][COLOR=magenta]25.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][COLOR=darkgreen]26.KalinaM+Lilly*+1osoba+2psy-namiot[/COLOR]+[/COLOR][COLOR=red]koszulka [COLOR=deepskyblue]niebieska[/COLOR]S-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]27.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]XL-nick na rękawie-tył nazwa serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]28.Diana14+1 pies+ domek nr 3[/B]

[B]29. bigos+1 pies+namiot[/B]

[B]30.Bora+1 pies+namiot[/B]

[B]31.*luthien* +1 pies+namiot[/B]

[B]32.orzech+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] Czarna[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=darkgreen]33.jamnik+ domek nr3[/COLOR] [/COLOR]+ koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] XL-nick na piersi-tył logo zlotu[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]34. Wfh85+1 pies+ domek nr 3[/COLOR][/B]

[B]35.tanina+ 1 pies+ namiot[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

hej... w końcu sie pojawiłem... chciałem wiedziec jak tam sprawa koszulek??:P bo w sumie po 20 dniach nieobecnosci troche postów przybylo a ja nie mam czasu na przegladanie wiec jakby ktos byl tak miły i napisał co i jak z kasa itp...
A tak swoja drogą bardzo ciezką mój wypad w góry (Ustrzyli górne ---> Nowy Targ (Bieszczady - Beskid Niski - beskid Sądecki - Pieniny - Gorce)) się w 100% udał;:D..

Link to comment
Share on other sites

no w końcu sobie przejrzałem post... i dalje nie wiem co z moja koszulka;P jakby sie dało jesczze to zamiast tego znaczka bardzo fajnego:( można po porstu napisac KOMAR... moge zapłacić na zlocie jak coś??;> tylko nie wiem czy nie jest za póxno... jednak myśłe że przezyje bez koszulki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...