Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

[quote name='orzech']1. Ja tam lubie, zapisywac sie do roznych klubow i poznawac nowych ludzi.
2. Jak dotad nie zanotowano takiego przypadku.
3. Po co sie przerzucac skoro jest nam razem dobrze?
4. Mozna sobie odmowic wielu rzeczy, ale na piwo zawsze sie znajda pieniadze.
5. Prawda czasami bywa brutalna.
6. Niestety tak nas matka natura urzadzila.
7. Zawsze mamu ku temu powody.
To samo co wam, gdyby zabraklo tlenu ;)
Chyba na czas zjazdu bede musial odpuscic sobie piwo... powod:kapownik aggi:lol:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]ad1. nom kazdy ma rozne zainterwsowania i hobby. ŻYcze powodzenia:lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad2.zobaczysz na tobie sie to ujawni. skutki uboczne picia piwa[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad3.No facet zawesze chce byc w tej sprawie mądrzejszy.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad4.No tak dziecku nie kupi pieluch a piwo se kupi:shake: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad5.Wiesz ciekawe jak orzeszek wyglada jak rano wstaje.No i co brutalnie było:p [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad6. ALe matka natura dała plamę:evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad7.I tu bym sie sprzeciwiła. Temat do dyskusji.;) [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Uuuu Orzeszke sie poddaje...:multi: I bedzie pił bezalkoholowe piwo. :multi: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]hahah nie ma jak moj kapownik:cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']punkt 7 rano w ośrodku w Morsku - kto się spóźni musi wypić czteropak piwa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1]ja się chyba spóźnię[/SIZE] :eviltong:[/QUOTE]
waszka jakbys byla za wczesnie to poczekaj na mnie gdzies przed tym morskiem i razem sie spoznimy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

grrrr a ja znowu nie moge :placz: :placz: :placz:

ale mam male pytanko: czy daloby rade, zebym sobie zamowil taka zlotowa koszulke???
bo dogomaniackich chust juz chyba nie bedzie - a przydaloby sie cos na wystawe w Poznaniu zeby sie rozpoznac :razz:


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']E tam, bede sie bawil jak pujdziesz spac:evil_lol:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Orzech ja moge długo nie spać. A wieczorem obchód po domkach i namiotach zrobie...:evil_lol: A tak pozatym Orzech piwa to ja sie z Toba napije:diabloti:[/COLOR][/B]

[B]waszunia napisała:[/B]
[QUOTE]
punkt 7 rano w ośrodku w Morsku - kto się spóźni musi wypić czteropak piwa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1]ja się chyba spóźnię[/SIZE] :eviltong:
[/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]waszunia a spóżnij sie chodź minutkę:mad: To jak babka założycielka Agga w pupe da :p Zartowałąm kochana:diabloti:[/COLOR][/B]

[B]Orzech napisał:[/B]
[QUOTE]waszka jakbys byla za wczesnie to poczekaj na mnie gdzies przed tym morskiem i razem sie spoznimy[B]:evil_lol:[/B][/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]No jak wy sie juz spotkacie to na bank przyjedziecie niezle na gazie:cool3:[/COLOR][/B]

[B]Saint napisał:[/B]
[QUOTE]grrrr a ja znowu nie moge :placz: :placz: :placz:

ale mam male pytanko: czy daloby rade, zebym sobie zamowil taka zlotowa koszulke???
bo dogomaniackich chust juz chyba nie bedzie - a przydaloby sie cos na wystawe w Poznaniu zeby sie rozpoznac :razz: [/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]Sain pisz priv do pay on sie tym zajmuje. NO wiesz co ciekawe kiedy na zlocie sie spotkamy?:-( No chyba ze w Pozku na wystawie co?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]ELO!!!


lista osob ktore wplacily za domki ( mam wydruki z konta )

18.04.06 - Lucy*
24.04.06 - Jureja
24.04.06 - KaRa_TC
25.04.06 - Asik
02.05.06 - Carragan
19.06.06 - Efra_husky
10.07.06 - Jotka
19.07.06 - Diana14


co do koszulek...
MALAWASZKA
PAGAJ
SZAMANKA
PATIKUJEK
i dwie wplaty bez podanego nicka w tytule :roll:
oraz Tomasz Łucki


[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][B]ELO!!![/B]


[B]lista osob ktore wplacily za domki ( mam wydruki z konta )[/B]

[B]18.04.06 - Lucy*[/B]
[B]24.04.06 - Jureja[/B]
[B]24.04.06 - KaRa_TC[/B]
[B]25.04.06 - Asik[/B]
[B]02.05.06 - Carragan[/B]
[B]19.06.06 - Efra_husky[/B]
[B]10.07.06 - Jotka [/B]
[B]19.07.06 - Diana14[/B]


[B]co do koszulek...[/B]
[B]MALAWASZKA[/B]
[B]PAGAJ[/B]
[B]SZAMANKA[/B]
[B]PATIKUJEK[/B]
[B]i dwie wplaty bez podanego nicka w tytule :roll:[/B]
[B]oraz Tomasz Łucki[/B]


[/quote]

moja kasa też poszła i zaba14 była w tytule a jak cos sie pokicikalo to moge podac nr konta z ktorego kasa poszla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Ja wpłaciłam 21 mam nadzieje, że dojdzie kasa.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Saint to weż zrob grafik kiedy Tobie pasuje:diabloti: [/COLOR][/B][/QUOTE]
Jak placilas na poczcie to jeszcze z tydzien pieniazki beda wedrowac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...