Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']boszz Diana - nie poobijałaś się???? :crazyeye:[/quote]

poobijałaś:eviltong: wstać na początku było ciężko, ale jak już wlazłam na konia to się śmiałam. A teraz mnie to i owo boli i ręcę mam całe starte od wodzy (bo jak się leci z konia to wodzy puścić nie wolno:evil_lol: ). No...dobrze, ze kolega mi w sobote opowiedział co się w takich wypadkach robi:lol:
I w dodatku musze flaszkę teraz w stajni postawić żebym już nigdy więcej ne poleciała:lol: Taki jakiś zwyczaj ciekawy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahahha zwyczaj całkiem całkiem sprytny :evil_lol: ale za to jak to się nie sprawdzi i zlecisz jeszcze raz to wtedy Oni Tobie stawiają :drinking: :evil_lol:[/quote]

Ooo dobry pomysł dobry dobry:evil_lol: Będę musiała takie ultimatum postawić:cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]I w dodatku musze flaszkę teraz w stajni postawić żebym już nigdy więcej ne poleciała:lol: Taki jakiś zwyczaj ciekawy:evil_lol:[/quote]
Jak tam czesto ludzie spadaja to moze i ja sie zapisze:-D
Tylko bede musial sobie jakis super klej pod pupe dac... cobym na tym nie wyszedl jak pan Zabłocki:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']punkt 7 rano w ośrodku w Morsku - kto się spóźni musi wypić czteropak piwa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1]ja się chyba spóźnię[/SIZE] :eviltong:[/QUOTE]

To ja się spóźnię ze dwa dni :diabloti:

Przelew na koszulkę wysłałam :roll: Z nickiem :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Jak tam czesto ludzie spadaja to moze i ja sie zapisze:-D
Tylko bede musial sobie jakis super klej pod pupe dac... cobym na tym nie wyszedl jak pan Zabłocki:roll:[/quote]

Na szczęście za często tam nikt nie leci. Ci ludzie uczą raczej tylko do zawodów w ujeżdżaniu i skokach. Ja tam zostałam wkręcona i właściciel mnie uczy jeździć. Jutro znowu idę na obijanie tyłka:evil_lol:

Ja tam na zlot się nie mam zamiaru spoźniać:eviltong: Przynajmniej spokój będzie jak mniej ludu dotrze:evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Orzech ty sie nigdzie nie zapsiuj.:evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Pay mam nadzieje, że kasa doszła bo zaczynam sie niepokoić. W piatek płaciłam i cisza.:roll:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Ciocia ktora miala mi zostac ze zwierzyncem rozmyslila sie i tym samym zostałam na lodzie...Takze pakuje sie i jade ze zwirzami na wies:roll:

pay jak bedziesz skontaktuj sie ze mna bo wczoraj usilowalam sie do Ciebie dodzwonic ale lipa:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...