Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oto kilka powodow dla ktorych piwo jest lepsze od kobiety:evil_lol:
1.Za zmianę piwa nie trzeba płacić alimentów
2.Od piwa nie można się niczym zarazić
3.Piwo nie ma krewnych
4.Piwa nie obchodzi, ile zarabiasz
5.Piwo rano wygląda tak samo
6.Piwo nie wariuje raz w miesiącu
7.Piwo nigdy nie jest zazdrosne, gdy weźmiesz inne
Agga - I jak tu nie plakac z powodu tych 10 piwek :shake:
Pati - czy nadal uwazasz, ze piwo nie jest najwazniejsze? :razz:
Diana - obiecuje, ze wymecze tego twojego zwierza, a po piwku to juz w ogole wlacza mi sie milosc do wszelkiego rodzaju siersci;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']W końcu ktos musi zajmowac się tymi "nieabsolwentami":evil_lol:
A i dalej uważam żę Coca-cola jest lepsza, ma wszystkie zalety te co piwo + jeszcze jedną
NIE ŚMIERDZI PO NIEJ Z UST:evil_lol:[/QUOTE]
No i zapomnialas dodac, ze sciaga nawet rdze ze srub :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ulalalaaa no dziewczyny ja bym się na Waszym miejscu zaczęła obawiać :evil_lol:[/QUOTE]
Napisalem, ze do siersci :-o
Mowisz, ze dziewczyny z dm sa tak bujnie owlosione? :lol:
A poza tym czemu maja sie obawiac? Az taki straszny to chyba nie jestem hhyy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Taaak? I co jeszcze Ci się włącza po piwku:eviltong: :evil_lol:[/QUOTE]
Wszystko mi sie wlacza:eviltong:
Jedynie hamulce mi sie nie wlaczaja:cool3:
[quote name='malawaszka']napisałeś "do wszelkiego rodzaju sierści ;) " a to można różnie interpretować :eviltong:[/QUOTE]
No bo to byla taka żaluzja...:oops: Ale teraz wstydze sie do tego przyznac:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Oto kilka powodow dla ktorych piwo jest lepsze od kobiety:evil_lol:
1.Za zmianę piwa nie trzeba płacić alimentów
2.Od piwa nie można się niczym zarazić
3.Piwo nie ma krewnych
4.Piwa nie obchodzi, ile zarabiasz
5.Piwo rano wygląda tak samo
6.Piwo nie wariuje raz w miesiącu
7.Piwo nigdy nie jest zazdrosne, gdy weźmiesz inne
Agga - I jak tu nie plakac z powodu tych 10 piwek :shake:
Pati - czy nadal uwazasz, ze piwo nie jest najwazniejsze? :razz:
[/quote]

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red]Orzeszku :mad:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
[B][COLOR=darkgreen]ad1.Za to można po długim czasie stosowania piwa zapisać się do AA[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad2. Tego nie byłabym taka pewna. W piwie mogą pływać rozne dziwne rzeczy.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad3. Może nie ma krewnych ale zawsze możesz sie przerzucić na piwo bezalkoholowe.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad4.Ale jak zarabiasz mało nie stać cie na nie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad5.Bardzo złosliwe to co jest napisane w punkcie 5. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad6.Za to wy warjujecie na naszym punkcie cały czas.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad7.Heheh no za to wy faceci czasami potraficie bardzo głupie rzeczy robić z zazdrości.:roll: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Jestescie mięczaki. CO by sie stało gdyby piwa wam zabrakło?????:eviltong:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']a po piwku to juz w ogole wlacza mi sie milosc do wszelkiego rodzaju siersci;)[/quote]

[COLOR=darkgreen][B]hmmmm no niezle to brzmi...Orzeszku a coś wiecej na ten temat?:evil_lol:[/B][/COLOR]

[B]Orzech napisał:[/B]
[QUOTE]
Napisalem, ze do siersci :-o
Mowisz, ze dziewczyny z dm sa tak bujnie owlosione? :lol:
A poza tym czemu maja sie obawiac? Az taki straszny to chyba nie jestem hhyy:lol:
[/QUOTE]


[B][COLOR=darkgreen]Etam odrazu owłosione. Wydepilowane gdzie trzeba:p [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Straszny nie jestes:p . No ciekawe kogo trzeba bedzie zbierać ze stoku:evil_lol:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Orzech napisał:[/COLOR][/B]
[QUOTE]Wszystko mi sie wlacza:eviltong:
Jedynie hamulce mi sie nie wlaczaja:cool3: [/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]Nom jak wszystko to ja to musze zobaczyc. I na pewno w zeszyciku to odnotuje.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Orzech napisał:[/COLOR][/B]
[QUOTE]
No bo to byla taka żaluzja...:oops: Ale teraz wstydze sie do tego przyznac:oops:
[/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]spokojnie. Kazdy ma jakies słabostki:evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]załamany orzech napisał:[/COLOR][/B]
[QUOTE] No dobral sie sherlock holmes z dr watson'em i zamecza biednego orzeszka:lol:
Od tej pory bez adwokata nie odpowiadam na zadne pytania, bo znowu cos wymyslicie:evil_lol:
[/QUOTE]

[B][COLOR=darkgreen]Sam sie dajesz kochany podpuścić. A masz adwokata? Czy chcez z urzędu?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Agga trzeba będzie się przekonac co się stanie i skonfiskowac zapasy alkoholu:evil_lol:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]CHyba przed po rozłożeniu namiotów i zakwaterowaniu sie w domkach sprawdze dowodziki i ile napoju wyskokowego kto ma:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red]Orzeszku :mad:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
[B][COLOR=darkgreen]ad1.Za to można po długim czasie stosowania piwa zapisać się do AA[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad2. Tego nie byłabym taka pewna. W piwie mogą pływać rozne dziwne rzeczy.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad3. Może nie ma krewnych ale zawsze możesz sie przerzucić na piwo bezalkoholowe.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad4.Ale jak zarabiasz mało nie stać cie na nie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad5.Bardzo złosliwe to co jest napisane w punkcie 5. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad6.Za to wy warjujecie na naszym punkcie cały czas.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]ad7.Heheh no za to wy faceci czasami potraficie bardzo głupie rzeczy robić z zazdrości.:roll: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B] [/QUOTE]
1. Ja tam lubie, zapisywac sie do roznych klubow i poznawac nowych ludzi.
2. Jak dotad nie zanotowano takiego przypadku.
3. Po co sie przerzucac skoro jest nam razem dobrze?
4. Mozna sobie odmowic wielu rzeczy, ale na piwo zawsze sie znajda pieniadze.
5. Prawda czasami bywa brutalna.
6. Niestety tak nas matka natura urzadzila.
7. Zawsze mamu ku temu powody.
[quote]Jestescie mięczaki. CO by sie stało gdyby piwa wam zabrakło?????:eviltong: [/quote] To samo co wam, gdyby zabraklo tlenu ;)
Chyba na czas zjazdu bede musial odpuscic sobie piwo... powod:kapownik aggi:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...