Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

No prosze mamy tu podajdaczy miskowych ...:eviltong: Jestem ciekawa jak na takie zachwoanie zareagowałby Ares , sadze ze nie ciekawie :evil_lol:. Dlatego jego posiałki beda odbywały sie w namiocie dla bezpieczenstwa innych psów :lol:.Pozdrwoka
P>S ja juz jedzenie dal brzydali kupiłam i czeka sobie .:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobaczymy jak bedzie w kazdym razie , z gory ostzegam , ze jak czasem sa jakies ulgi u Aresa to napewno nie mogą na to liczyc psy gdy je, i nie robi tu wyjatków czy pies czy sunia:mad:. Na szczecie, sam nigdy nie atakuje innych przy cudzych miskach . mam tez Miczke ktora , zachwouje sie jak mały lis tzn. patrzy tylko gdzie by tu cos zwędzić :cool3:, choc Aresa omija wielkim łukiem :eviltong:.
Pozdrawaim

Link to comment
Share on other sites

A miałam sie pytac , nie wiem czy moge ten post ubogacic paroma fotkami Aresa na spacerze ?Na razie wklejam dwie aby ni było ze przesadzam(P.S jesli moderator uzna ze zawadzaja lub nie pasuja prosze o usunięcie )

Tu Ares jeszcze przed spacerem , czeka ....:lol:
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/200/tnimg2563fp5.jpg[/IMG]

A tu juz na wymarzonym spacerku , no i troche wody dla ochłody :cool3:
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3314/tnimg2569hq8.jpg[/IMG]

To na tyle, aby nie przedłuzac :eviltong:
Pozdrawaim , juz nie moge sie doczekac gdy Was poznam na zlocie :multi:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki bardzo za pomysł , ale obawaim sie ze nie dałabym sobiue rady w obrabianu masowow zdjec , ale gdyby co to od czasu do czasu moze sie zgodza abym wklejiła ze dwie :)
Dziękuje bardzo ze miłe słowa :oops:.Miczke przedstawaie pózniej , chco i tak Miczka sie przedstawaiła wczesniej (teraz juz jest troche inaczej , bo z Miczka wygrałysmy wystawe psów nierasowych, wygrała , sposrod 20 psów:crazyeye:, az samam byłam w szoku , poza tym jakby nie przeszkadzał jej tłum :lol:)
Pozdrawaim serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Pieniazki juz wyslalem. Dop. teraz przeliczylem sobie, ze to az 10 browarkow... na sama mysl o tym, cos mnie w serduchu kluje:lol:
ps. Aggus w pw, ktora mi wyslalas brakuje chyba jednej cyferki kodu pocztowego... ale moze dojdzie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Pieniazki juz wyslalem. Dop. teraz przeliczylem sobie, ze to az 10 browarkow... na sama mysl o tym, cos mnie w serduchu kluje:lol:
ps. Aggus w pw, ktora mi wyslalas brakuje chyba jednej cyferki kodu pocztowego... ale moze dojdzie:razz:[/quote]


[B][COLOR=darkgreen]Orzeszku dopisz sobie jaka chcesz i tak dojdze:cool3: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Ty nie przeliczaj na piwo bo po co się dołować:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#006400]PAGAJ -[/COLOR][COLOR=black]czarna [/COLOR][COLOR=red]M-nick na rękawie-tył sam adres serwera[/COLOR][/B]
[COLOR=#006400][B][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]Szamanka-[/COLOR][/COLOR][COLOR=black] czarna[/COLOR][COLOR=red] M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#006400]
[B]beria -[COLOR=black]czarna[/COLOR] [COLOR=red]rozmiar M, nick na rękawie, tył adres serwera[/COLOR][/B]

[/COLOR]
[COLOR=#006400]
[B]1.Asiunia+1 osoba+2psy - [I]domek[/I][/B]

[B]2.AggA+3 osoby+namiot+[COLOR=red]Koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] S-nick na rękawie- przód logo -tył [COLOR=lemonchiffon]nazwa serwera[/COLOR] Jesli mozna to zmiana na 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]3.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR][/B]

[B]4.AnTu -namio+[/B][B][COLOR=red]koszulka[/COLOR][COLOR=navy]granatowa[/COLOR][COLOR=red] s-nick na rekawie- tyl 4ozdm 2006[/COLOR][/B]

[B]5.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]6.Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]

[B]7.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka[COLOR=indigo] granatowa[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]8.carragan + 1 pies-[I]domek[/I][/B]

[B]9.Zaba14+osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=red] biała[/COLOR] M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]10.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(niepewne)[/B]

[B]11.lucy*+1 osoba+pies-[I]domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][COLOR=red]+koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]12.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B]

[B]13. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B][I]14.[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B]

[B]15.Olekg18 + 2 psy-namiot[/B]

[B]16.mosii+4 psy-namiot[/B]

[B]17.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-logo i nick na piersi, tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]18.AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]

[B]19.Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]

[B]20.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot[/B]

[B]21.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarnaM[/COLOR]-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]22.marmara_19 + 2 psy - namiot[/B]

[B]23.gosica + osoba + 2 psy -namiot[/B]

[B]24.rebellia+ pies+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B][COLOR=red]
[/COLOR]

[B][COLOR=magenta]26.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][COLOR=darkgreen]27.KalinaM+Lilly*+1osoba+2psy-namiot[/COLOR]+[/COLOR][COLOR=red]koszulka [COLOR=deepskyblue]niebieska[/COLOR]S-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]28.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]XL-nick na rękawie-tył nazwa serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]29.Diana14+1 pies+ domek nr 3[/B]

[B]30. bigos+1 pies+namiot[/B]

[B]32.Bora+1 pies+namiot[/B]

[B]34.*luthien* +1 pies+namiot[/B]

[B]35.orzech+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] Czarna[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=darkgreen]36.jamnik+ domek nr3[/COLOR] [/COLOR]+ koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] XL-nick na piersi-tył logo zlotu[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]37. Wfh85+1 pies+ domek nr 3[/COLOR][/B]

[B]38.tanina+ 1 pies+ namiot[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zostały tylko 23 dni do zlociku :lol: :cool3:

Ahh orzeszku Ty nas tu kiedyś straszyłeś róznymi stworami...zobacz jakiego ja mam groźnego lwa...

[img]http://www.lovely-dream.pl/images1/besame_pronto9.jpg[/img]

i skradającego się tygrysa:eviltong:

[img]http://www.lovely-dream.pl/images1/brzoskwinka11.jpg[/img]

Niestety one na czas zlotu zostaną w domciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote][B][COLOR=#006400]Orzeszku dopisz sobie jaka chcesz i tak dojdze:cool3:
Ty nie przeliczaj na piwo bo po co się dołować:evil_lol:[/quote][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Tak wlasnie zrobilem :)[/COLOR]
A o piwku staram sie zapomniec... bo sie wykoncze jak nie przestane o tym myslec :lol:
[quote]Ahh orzeszku Ty nas tu kiedyś straszyłeś róznymi stworami...zobacz jakiego ja mam groźnego lwa...[/quote]
Diana cudne sa te twoje misie;) ... szkoda, ze nie bede mogl ich troche pomeczyc :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze cudne:eviltong: No ale za male i tak by były dużo żeby je zabrać na zlocik.Musiałyby miec conajmniej ze 3 miesiace, a tyle to bedą miały w październiku:evil_lol: Ale dwa lata temu byłam na zlocie ze szczeniaczkiem :lol: Teraz ten wyrośniety szczeniaczek pojedzie drugi raz ze mną na zlocik jako dorosła pannica;) Pomęczyć bedzie można tylko tego własnie stwora bo reszta zostaje w domu(ten stwór jest w avatarku)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']a ja sie zastanawiam czy moge cos jeszcze zmienic czy Pay już to oddał? :cool3:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Zaba pisz priv do Pay. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Orzeszku nie myśl tyle o tym piwie. Wykończysz się...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']Piwo nie jest najwazniejszą w życiu rzeczą...coca-cola jest wazniejsza:evil_lol:[/QUOTE]

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.:evil_lol:
[size="1"]
Podpisano
Forumowy abstynent :diabloti: [/size]

BTW.Jesli idzie o obecnosc moja i Malenstwa to stoi ona pod znakiem zapytania,a mowiac scislej wszystko zalezy czy pogoda bedzie normalniejsza.Jesli bedzie tak jak obecnie to zabranie kardiomiopatowcy w takie warunki rownaloby sie,w najlepszym razie,przyspieszeniu jego wyroku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...