Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Diana14']

Agga a Ty umiesz jeździć?
[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Wiesz wiem jak koń wygląda. Na koniu siedziałąm co lepsze nawet jechałam- nie spadłam.:evil_lol: Czas sprubowac jeszcze raz. TYlko jaki koń to wytrzyma? Hmmm.....[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hehe no ja sie wzięłam i zaczęłam od nowa:evil_lol: Kiedyś tam troche jeździłam,ale kiedy to bylo:shake: Mam fajnego nauczyciela i po pierwszej lekcji mówi, ze od kolan w góre wszystko ok:eviltong: Ale z łydkami mam problem...trzeba ćwiczyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']o Ciebie mamusiu o ciebie :buzi: a z łydkami też mam troszkę problemu, szczególnie po galopie... :roll:[/quote]

haha nie rozśmieszaj mnie:eviltong: Z łydkami to ja mam problem przy klusie szybkim:evil_lol: Ale co tam. Moj instruktor mówi, ze jak na pierwszy raz (bo dzisiaj tam byłam pierwszy raz) to całkiem nieźle. Wiec jakaś szansa jest:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']łeeee, to czym sie Ty przejmujesz ;) Pojeździsz 2-3 razy w tygodniu i efekty po miesiącu będą albo i szybciej ;)[/quote]

To zdradź mi chociaż na jak bardzo zaawansowanym stadium jesteś:eviltong:
Ile juz latek jeździsz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]a czy ktos cie cieszy ze ja jade?[/COLOR][/B][/quote]

Jasne :buzi:


[quote name='Asiunia']AAAAAAA moj Czipolini jedzie:loveu::loveu::loveu::loveu:i Agunia:loveu:[/QUOTE]

Też się cieszę, i to baaaardzo:multi:


[quote name='Dianka'] Ile juz latek jeździsz?[/QUOTE]

coś około 5 z przerwami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']coś około 5 z przerwami;)[/quote]

eeee :mdleje: :lying: no to będziesz ze mnie miała ubaw po pachy:eviltong:

Agga a Ciebie to chyba przez kolano przełoze. Pewno, ze się cieszymy:sweetCyb: :ylsuper:

orzech moze tez się z nami wybierzesz na qnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']Dianka, zobaczymy kto z kogo będzie miał ubaw :eviltong: Bo miałam 2 lata przerwy :-(

Wszyscy pójdziemy na qnia:cool3:[/quote]


Oj kochana ale to tak jak z jazdą na rowerze:eviltong: na pewno ładnie Ci idzie, ale jesteś skromna i się nie chcec chwalić:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Oj kochana ale to tak jak z jazdą na rowerze:eviltong: na pewno ładnie Ci idzie, ale jesteś skromna i się nie chcec chwalić:cool3:[/quote]


jakby mi ładnie szło to by instruktorzy na mnie nie krzyczeli:eviltong: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']jakby mi ładnie szło to by instruktorzy na mnie nie krzyczeli:eviltong: :oops:[/quote]

Ee tam:cool1: Jak krzyczą znaczy jest dobrze, ale chcą żeby było jeszcze lepiej:eviltong: Mój instruktor jest chyba w moim wieku i bardziej sobie gadamy i żartujemy. Chyba boi się na mnie podnieść głos:evil_lol: Miała mnie jego mama uczyć ale ona teraz sporo ma roboty bo trenuje jakies dziewczyny na zawody w ujeżdżaniu i skokach. Ale ja tam jestem zadowolona:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Oj Dianus... ty zrobisz wszystko, zeby sie pozbyc biednego orzeszka:shake:[/quote]

Ehhh no kurde dlaczego ty taki domyślny musisz być...:roll: :evil_lol:
Co do "biednego" to mam obiekcje jakieś:eviltong: Nie wiem czemu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ehhh no kurde dlaczego ty taki domyślny musisz być...:roll: :evil_lol:
Co do "biednego" to mam obiekcje jakieś:eviltong: Nie wiem czemu ?[/QUOTE]
Ty znowu zaczynasz.... :lol:
A tak na powaznie.... to po paru piwkach chyba sie zdecyduje na te konie;)
Tylko zeby mi prawka nie zabrali jak mnie wezma na "dmuchanie":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Wiesz....po prostu nie chcę cie mieć na sumienu:roll: :evil_lol:[/quote]
Yhy juz ci wierze:lol:
Pewnie, ze w teren.... ja jestem odwazny;)
Z tym, ze ja bede jechal tam gdzie moj qun pobiegnie, wiec moze troche zbocze z kursu:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...