Jump to content
Dogomania

Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bonsai']A może jak nie uda się sprzedać tych piękności na bazarku to wystawimy na Allegro? Póki jeszcze jest przed Walentynkami. Coś czuję, że tam by poszły szybciutko, bo są śliczne, a dogomaniacy najwyraźniej spłukani.[/QUOTE]

Bonsai ale ja jestem tuman allegrowy poza tym boję się US , już i tak tu ta nasza działalność ćwierć legalna chyba jest ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']No to następny plus - Łaciatka oszczędna jest i nie żarłoczna ;) A no właśnie jak jej zachowanie przy jedzeniu ?
Myślałam żeby podjechać po Łaciatkę i zaszczepić ją w Myślenicach ale to chyba na to samo wyjdzie musiałabym dwa razy trasę obrócić .[/QUOTE]

[quote name='Rudzia-Bianca']Evelko żyjecie ?[/QUOTE]

Żyjemy, żyjemy;)
Tylko ja mam akurat jutro i pojutrze egzaminy, a poza tym mieliśmy masę innych spraw przez ostatnie dni (pożegnanie przyjaciół, którzy wyjeżdżają na trochę za granicę, urodziny siostrzeńców, etc, etc;)).
A Łaciatka ma same plusy!:loveu:
Co do szczepienia to chyba faktycznie najrozsądniej będzie Ją mimo wszystko zaszczepić w Krakowie, bo biorąc pod uwagę koszt benzyny, to dwukrotna wycieczka do Myślenic i z powrotem chyba nie byłaby zbyt opłacalna;)
Po wtorku będę miała ciut luźniej (następny egzamin dopiero 8.02 to też postaram się Ją poogłaszać najwyżej).
Jutro idziemy jeszcze na akcje organizowaną przez DoPi (i gazetę wyborczą) pod hasłem "Psie poniedziałki". Zobaczymy co z tego wyniknie:roll:
Ale trzymajcie proszę kciuki!
Nowe zdjęcia mam, ale wrzucę je już jutro, bo jeszcze muszę sporo powtórzyć przed jutrem...

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za egzamin - z czego ? Mam nadzieję że mała nie przeszkadza za bardzo ...;)

Właśnie raczkuję w ogłoszeniach i zabrałam się za ogłaszanie Łaciatki .
A co to za spotkanie ? Mała nie jest szczepiona więc kurcze nie wiem czy nie za duże ryzyko ją zabierać...


[B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=17838&n=Szczeniak-idealny-Laciatka-szuka-domu"]
[/URL][/B][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=17838&n=Szczeniak-idealny-Laciatka-szuka-domu"][/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę coś zasugerować . Mam w tej chwili wystawione na Allegro moje szczeniaczki , aukcja jest podświetlona , pogrubiona i wyróżniona , taka aukcja kosztuje 20,60 ale ma dużo większą oglądalność niż aukcje , które nie są w żaden sposób wyróżnione . Wasze allegro oglądnęło do tej pory 79 osób , moje starsze o niecaly dzień 315 . Jeśli możecie sobie pozwolić na droższą aukcję to myslę , że warto , tym bardziej , że o Łaciatkę jeszcze nikt nie pytał .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Jeśli mogę coś zasugerować . Mam w tej chwili wystawione na Allegro moje szczeniaczki , aukcja jest podświetlona , pogrubiona i wyróżniona , taka aukcja kosztuje 20,60 ale ma dużo większą oglądalność niż aukcje , które nie są w żaden sposób wyróżnione . Wasze allegro oglądnęło do tej pory 79 osób , moje starsze o niecaly dzień 315 . Jeśli możecie sobie pozwolić na droższą aukcję to myslę , że warto , tym bardziej , że o Łaciatkę jeszcze nikt nie pytał .[/QUOTE]

Dzięki Patia, a jest jakiś odzew z tego allegro czy tylko oglądają :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Trzymam kciuki za egzamin - z czego ? Mam nadzieję że mała nie przeszkadza za bardzo ...;)

Właśnie raczkuję w ogłoszeniach i zabrałam się za ogłaszanie Łaciatki .
A co to za spotkanie ? Mała nie jest szczepiona więc kurcze nie wiem czy nie za duże ryzyko ją zabierać...
[/QUOTE]

Dziś było z sezonowości rozrodu, a jutro z żywienia koni. I ten jutrzejszy jest niezwykle obszerny...:roll:
A mała nie przeszkadza, no chyba, że nazwiemy tym fakt, że zdecydowanie wolę Ją pieścić niż się uczyć:wink:

Fajnie, że będą jakieś ogłoszenia. Ja też coś porobię, ale najwcześniej jutro.
A spotkanie to początek akcji "Psie poniedziałki", które (o ile się rozkręci, na co mamy ogromną nadzieję) ma promować adopcje bezdomnych psiaków, ale też szeroko pojętą pomoc dla Nich. mamy uświadamiać ludzi jak wiele jest możliwości pomocy, z których większość pewnie nie zdaje sobie sprawy.
Przy okazji zawsze byłyby jakieś psiaki prezentowane i później pojawiałyby się w gazecie wyborczej.
Popołudniu jedziemy do weta na szczepienie, więc miałam zamiar Go o wszystko wypytać i zgodnie z Jego zaleceniem podjąć decyzję. Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelka']Dziś było z sezonowości rozrodu, a jutro z żywienia koni. I ten jutrzejszy jest niezwykle obszerny...:roll:
A mała nie przeszkadza, no chyba, że nazwiemy tym fakt, że zdecydowanie wolę Ją pieścić niż się uczyć:wink:

Fajnie, że będą jakieś ogłoszenia. Ja też coś porobię, ale najwcześniej jutro.
A spotkanie to początek akcji "Psie poniedziałki", które (o ile się rozkręci, na co mamy ogromną nadzieję) ma promować adopcje bezdomnych psiaków, ale też szeroko pojętą pomoc dla Nich. mamy uświadamiać ludzi jak wiele jest możliwości pomocy, z których większość pewnie nie zdaje sobie sprawy.
Przy okazji zawsze byłyby jakieś psiaki prezentowane i później pojawiałyby się w gazecie wyborczej.
Popołudniu jedziemy do weta na szczepienie, więc miałam zamiar Go o wszystko wypytać i zgodnie z Jego zaleceniem podjąć decyzję. Może tak być?[/QUOTE]

Jasne Evelko, Ty decydujesz :)
Oby się ktoś w niej zakochał od razu i był to najcudowiejszy dom na świecie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Jasne Evelko, Ty decydujesz :)
Oby się ktoś w niej zakochał od razu i był to najcudowiejszy dom na świecie :)[/QUOTE]

No i już jesteśmy po szczepieniu i po prezentacji na "Pieskim poniedziałku":)
Nasz kochany Pan doktor wziął za szczepienie tylko 30 zł!:multi:
W ogóle to Łatka zdecydowanie podbiła Jego serce! Był Nią zachwycony!
A w gazeta cafe oczywiście wszystkim się bardzo podobała, ale większość była już zapsiona...
Ale zrobiła przedstawienie, bo najpierw obszczekała znacznie większego Maksa:razz:, a potem dziarsko chodziła po całej sali poszukując czegoś do zjedzenia;)
Ona jest rewelacyjna!
Będzie jeszcze ogłoszona na stronie gazety, więc może tą drogą podbije czyjeś serce.
Idę się uczyć, jutro wracam do "świata". Przynajmniej na kilka dni (przerwy w egzaminach);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']yhy taaa , a o przeszukiwaniu torebek i wyciaganiu co sie spodoba to juz nie powiemy co??:eviltong::loveu:[/QUOTE]

Oj tam, oj tam:evil_lol:
Nie chciałyście Jej poczęstować to sama sobie wzięła po prostu:diabloti: W końcu widziała, że to dla piesków:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Ha czyli moje słoneczko do tego jeszcze obrotne jest ;) nie da se w kaszę dmuchać to wiemy , zakochuje wszystkich w sobie to też wiemy no i będzie panienka w gazecie :)
No super wieści :)
Evelko kasę wysłać od razu czy po zakończeniu bazarku ?

Ale Wam zazdroszczę takiego spotkania :)[/QUOTE]

No jasne, że obrotna, w końcu trzeba sobie radzić w życiu;)
Zresztą Ona ma same zalety!:loveu:

A kasę możesz oczywiście wysłać po zakończeniu bazarku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelka']No jasne, że obrotna, w końcu trzeba sobie radzić w życiu;)
Zresztą Ona ma same zalety!:loveu:

A kasę możesz oczywiście wysłać po zakończeniu bazarku:)[/QUOTE]

Tylko czemu nadal u Ciebie, ponad 50 ogłoszeń, Allegro i nikt jej nie chce :(
Czy ona do jakiejś rasy podobna ? Może tak skusimy w ogłoszeniach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelka']No i już jesteśmy po szczepieniu i po prezentacji na "Pieskim poniedziałku":)
Nasz kochany Pan doktor wziął za szczepienie tylko 30 zł!:multi:
W ogóle to Łatka zdecydowanie podbiła Jego serce! Był Nią zachwycony!
A w gazeta cafe oczywiście wszystkim się bardzo podobała, ale większość była już zapsiona...
Ale zrobiła przedstawienie, bo najpierw obszczekała znacznie większego Maksa:razz:, a potem dziarsko chodziła po całej sali poszukując czegoś do zjedzenia;)
Ona jest rewelacyjna!
Będzie jeszcze ogłoszona na stronie gazety, więc może tą drogą podbije czyjeś serce.
Idę się uczyć, jutro wracam do "świata". Przynajmniej na kilka dni (przerwy w egzaminach);)[/QUOTE]


I jak po egzaminie , trzymaliśmy kciuki cały dzień bo nie wiedziałam o której ;) Bazyle łapki zaciskały ;)
Jak będziesz miała info ze Łaciatka na gazetowej już jest podeślij proszę linka :)

Kolejny dzień bez żadnego zapytania o Łaciatkę - brak mi słów ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...