Jump to content
Dogomania

Dogomaniaczka w potrzebie-POŻAR=Rodzina Journey w potrzebie-ROZLICZENIE WPŁAT-koniec


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kontakt z Panią Redaktor wyszedł od niej po moim mailu w sprawie zamieszczenia ogłoszenia o znalezionym psie (od wczoraj przybył mi jamnikopochodny). Ponieważ mam w sobotę rano jeździć z giftami dla Justyny, więc poprosiłam o wklejenie ogłoszenia ze zdjęciem, jednocześnie uzasadniając dlaczego nie mogę być osobiście.
Pani T. zadzwoniła do mnie i wytłumaczyła, że ze względu na koszty nagranie jest dużo tańsze niż wklejanie zdjęć. Ponieważ wspomniała o pieniądzach, więc nie omieszkałam powiedzieć jej, że ode mnie abonamentu TVka nie dostanie, bo pozwolili mojej Tuli zginąć na ich terenie. Oczywiście wiem, że Info jest na Jasnej, ale TV jest TV i płacić nie będę i napiszę do nich o tym. Pani Redaktor była zaskoczona sytuacją związaną z Tulą. Dalej ciągnąc wątek znalezionego psiaka, weszłyśmy na temat pogorzelców w potrzebie i padła propozycja, żeby zrobić z tego materiał. Uważam, że jeśli pokazałoby to determinację nas - szarych ludzi - którzy ratują zwierzęta, chociaż wcale nam nie jest łatwo z różnych przyczyn i że my - szarzy ludzie też nieraz potrzebujemy pomocy nadal walcząc o lepsze dziś i jutro futrzastych niezależnie od naszych problemów, to warto spróbować.
Jednak dopóki nie dostanę potwierdzenia, że Justyna i Jej Rodzina zgadza się na kręcenie, nic nie mogę zrobić.
Jeśli ten materiał nie będzie zrobiony, zapewne znajdzie się inny, tyle, że musi być z terenu Mazowsza. Mam nadzieję, że Pani Redaktor będzie chciała nam pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Wczoraj wysłałam do Ciebie numer telefonu...[/QUOTE]

tel - tak, sądziłam, ze będzie jakiś adres, ale to sobie ustalę, natomiast niepokoi mnie info jakie dostałam, ze w soboty magazyn nieczynny. Czy ogarniasz te sprawę, bo nie chciałabym tracić czasu, tym bardziej, że być może jeszcze w sobotę trzeba będzie zabierać psa z pseudoh pod Lublinem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']TVP Info zainteresowana sprawą.
Czy Justyna pozwoli im na kręcenie?
Pomagający sami potrzebują pomocy (jakoś tak)

Kontakt na TVP do mnie[/QUOTE]

właśnie przeczytałam odpowiedź Pani Redaktor
"Zajrzałam na stronę z podesłanego linku. Mam jedną zasadniczą uwagę - nie TVP INFO, a TVP Warszawa (to dwie różne redakcje, INFO jest ogólnopolskie, a my regionalni, dzielimy się czasem antenowym na tym samym kanale) zainteresowało się (ew.) tym tematem. Piszę "ew." bo nie ja decyduję o podjętych sprawach i nie mogę podjąć takiego zobowiązania :)"

Czy mam ciągnąć temat?
Anita, Enia, Energy - zechciejcie powiedzieć coś na ten temat, bo nie chcę wyrolować Pani Redaktor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']ja sie nie wypowiadam w spr. tv
rzeczy (jeśli coś uzbieramy) będą do odbioru w każdy dzień tygodnia oprócz weekendu, niestety.[/QUOTE]

no to ok. jutro zadzwonię i coś zabiorę, ale nawet nie wiem gdzie to zawieźć. Proszę o adres i kontakt do J. na w.

Link to comment
Share on other sites

odzyskałam wiarę w ludzi - wydruk bankowy z wczoraj ma prawie metr długości!!!
na konto Stowarzyszenia Help Animals w dniu 8 stycznia wpłynęły następujące wpłaty:

30,- Sylwia Z. -Brzezie Dąbrowa
5,- Aleksandra M. -Warszawa
10,- Agnieszka W. -Warszawa
10,- Ilona O.-M. -Warszawa
25,- AIMEZ MOI
30,- Magolek
30,- Katarzyna K. -Gdańsk
30,- Anna P. -Ostrowiec Świętokrzyski
35,- Katarzyna Z. –Kraków
40,- Agata Z. – Warszawa
40,- Anna i Marcin Z. – Prądówka
50,- Ewa Magdalena L. – Mrągowo
50,- EVA2406
50,- Iwona M. – Kraków
50,- Magdalena G. – Radzanowo
50,- Tomasz N. – Elbląg
60,- Paulina K. – Częstochowa
100,- Alicja B.-T. – Gdynia
100,- Iwona Edyta W. –Warszawa
100,- Alicja M. – Bytom
100,- Pola G. – Warszawa
100,- Maciej S. – Warszawa
100,- Jacek K. – Warszawa
199,- czerda
10,- Aleksandra Katarzyna R. – Zabrze
20,- Sylwia Anna K. – Ostrołęka
20,- Sylwia Katarzyna Z. – Popielów
25,- WUJEK & CIOCIA I część
40,- od forum Przypiecek
50,- BRIC-A-BRAC
50,- Pelagia P. – Chociwel
100,- Bjuta


[FONT=&quot]1709,- [/FONT][FONT=&quot]razem[/FONT][FONT=&quot] wpłynęło [/FONT][FONT=&quot]dnia[/FONT][FONT=&quot] 8 [/FONT][FONT=&quot]stycznia[/FONT]

Podaję nick, a jeśli nie ma - to niepełne dane osobowe, ponieważ jest to ogólnodostępne forum - jeśli ktoś chciałby, aby podać jego nazwisko - proszę pisać na PW - na życzenie zmienię

oczywiście pełna lista darczyńców będzie dostarczona organizatorom akcji pomocy i samym poszkodowanym (chyba, że ktoś chce pozostać anonimowy - także proszę o wiadomość)

takie sprawy są dość delikatne i chciałabym tak właśnie traktować tę pomoc - aby nie urazić nikogo ze wspaniałych osób o wielkich serduchach - pomagających w potrzebie
piszcie na PW jeśli jakiekolwiek wątpliwości i uwagi, pytania są - dostosuję się do tego w podawaniu informacji finansowych
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
oczywiście to za mało, ale cóż jeszcze mogę dodać oprócz:

DZIĘKUJEMY!!! DZIĘKUJEMY !!! DZIĘKUJEMY !!!!
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:


P.s. Zmierzyłam wyciąg bankowy - ma 96cm długości.... jak ja go wepnę go segregatora???:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To naprawdę niesamowite i wspaniałe. To właśnie odruch serca Ludzi którzy nie przechodzą obojętnie wobec nieszczęść i tragedii innych ludzi lub zwierząt. W takich momentach wraca wiara w ludzi, ale też sprawia że rośnie nadzieja że gatunek ludzki nie całkiem stracony. Bo są prawdziwi LUDZIE którzy nigdy nie przejdą obojętnie obok tragedii lub dramatu innych. Wszyscy jesteście wspaniali !!!

Link to comment
Share on other sites

doczłapalam sie - jestem w Wawie!!!!

jeny....
[B]i skopiować sobie pozwolę częsc!!!wypowiedzi Maminki Journey....[/B]do Nas...do WAS...do HelpAnimals...od mari23 :)

ano
[I]/.../, przekaż proszę, że bardzo dziękujemy że tak zaangazowały sie w pomoc dla nas./.../.Jeszcze raz dziekujemy. Bardzo doceniamy ich odwagę w obliczu złych ludzi bez serca. którzy cieszą się czyimś nieszcześciem...[/I]

to na tyle - ide masować brzuch Mani - pierwszy dzień po za schronem

Energy - zapodaj mo Journey namiary na Magazyn - dla jej funfelki - ja już pogubiłam sie z adresami...kto..co komu..gdzie :)
Mam Manie i Bezie :P
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs054.snc6/168449_132251356839795_100001647945860_202647_4934186_n.jpg[/IMG]

MANIA
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs752.ash1/164346_132247736840157_100001647945860_202636_4233610_n.jpg[/IMG]

Bezia /chociaż jeszcze szukami inspiracji na imie...ktos moze ma jakies ciekawe:)/
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1364.snc4/163685_132246946840236_100001647945860_202632_2132288_n.jpg[/IMG]

[B]W KAZDYM RAZIE - Dziękuję za spokój na wątku [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka'][B]Na koncie Pay Pal jest już 470 pln i 20 £

IVV - 300,00 pln
Jolanta M. 20,00 £ - przelicznik Pay Pal daje 90,28 pln
Ewa Ő. - 20,00 pln
Ela G. - 50,00 pln
Jolanta P. - 100,00 pln

Wpłata w £, będzie się przetwarzać do 14.01[/B][/QUOTE]

Zacytuję siebie, bo zniknęło w tłumie.
Te pieniążki są w stanie przesyłania na moje konto bankowe - tak działa paypal... Jak wpłyną przeleję na konto SHA

Link to comment
Share on other sites

Przekazałam dziś 2 kartoniki Yumanji, która dała się wykorzystać i dzięki niej jutro rzeczy trafią do magazynu.

[U]Spożywcze[/U]: herbata, cukier, przetwory, przyprawy, słodycze
[U]Kosmetyczne[/U]: płatki, żel do golenia męski, chusteczki hig.
[U]Zwierzęta[/U]: mała kocia sucha Purina i smaczki kocie
[U]Domowe[/U]: worki na śmieci, rękawice gumowe
[U]Leki[/U]: rutinoscorbin, capivit, tantum rosa
Karton [U]ciuchów[/U], nowych i używanych, głównie damskich. Ale nie będę wypisywać ile czego, bo za dużo tego... Po prostu wszystkiego po trochu, bluzki, bluzy, koszulki, polary, spodnie, skarpetki, pończochy.



Pozwolę sobie dopisać, że rzeczy są ode mnie, ale także lokalnie zebrane, dzięki ofiarności znajomych i rodziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']no to ok. jutro zadzwonię i coś zabiorę, ale nawet nie wiem gdzie to zawieźć. Proszę o adres i kontakt do J. na w.[/QUOTE]

dziś dopiero ma przyjechać pierwsza osoba z paczką, bo póki co nie ma nic,
nie wiem na ile to jest pilne, ale może poczekajmy jeszcze 2-3 dni z odbiorem?

Link to comment
Share on other sites

Który to jest budynek? Przejeżdżam przez rondo gdy jadę do pracy, mogłabym wysiąść wcześniej i podrzucić paczuszkę.
Miałabym ciuszki, mydła, rękawice robocze, może coś jeszcze się znajdzie. Ale muszę wiedzieć który to jest dokładnie budynek bo będę przed pracą i nie będę mieć czasu na szukanie, a rondo jest pore :cool3:

[img]http://img211.imageshack.us/img211/7583/schowek02h.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...