Jump to content
Dogomania

Dogomaniaczka w potrzebie-POŻAR=Rodzina Journey w potrzebie-ROZLICZENIE WPŁAT-koniec


anita_happy

Recommended Posts

Dostałam nie miłą wiadomosć wczoraj
[I]" Journey spalił się dom - 5 psów walczy o zycie"
[/I]
nie wiem co pisać...
Zaproponowałam Journey, ze udostępnie jej mieszkanie w Wawie..bo stoi teraz puste...ale już mają lokum...
Najgorsza sprawa to psy i koty...

Na dzień dzisiejszy stan psów, kt wymagały interwencji lekarzy polepszył sie...

Psy mają popażone drogi oddechowe i z nosków wydziela sie czarna maź /???/

Journey mieszka w Warszawie...

kontakt w sprawie pomocy
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


DOM oglądają rzeczoznawcy...tym sie juz nikt nie przejmuje - NAJWAZNIEJSZA JEST ZWIERZYNA!!!
która mało, ze nie ma gdzie sie podziac - bo jest tego towarzystwa

Journey szuka do wynajęcia domu z ogrodem - zwierzyny to oni mają....
moze ktoś ma lub zna kogoś kto wynajmie dom po cenie ulgowej???w Wawie???

[B]Pozar w domu rozpoczął sie ok 7.46 /Journej znalazła zegar, który zatrzymał sie na takiej godzinie/ - AKCJE RATUNKOWĄ ROZPOCZĘTO ok 17.30!!!!!!!!!!!!![/B]


ile te zwierzaki przeszły...walczyły...

[IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/2011-01-09_224710.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/strona.png[/IMG]
[SIZE=1]* Rodzice Journey wiedzą o prowadzonej akcji pomocowej...wiedzieli...i przykre jest, ze do tego stopnia posunęli się co niektórzy -
- Przepraszam Rodziców Journey w tym miejscu za to co się pojawiło na tym watku i evencie FB.
Journey - miej ich /pseudopomagaczy/ w D. ja ich mam. Taki oto mamy pogląd na nasze społeczeństwo :(

[/SIZE] [CENTER] :shake::shake::shake:
[COLOR=red][B]Zbiórka na konto[/B] /Dziekujemy mari23, za pomoc/

Stowarzyszenie Help Animals[/COLOR] [COLOR=red]
ul. Sienkiewicza 10A
55-320 Malczyce

BS Środa Śląska[/COLOR] [COLOR=red]
85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Dopisek " [/COLOR][COLOR=red][B]Pożar"[/B]

[B]Osobom mieszkającym za granicą proponuję konto Pay Pal (wysyłane jako prezent dla znajomych nie kosztują nic ofiarodawcy):[/B][/COLOR]

[B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]


:shake::shake::shake:

[LEFT][COLOR=darkorchid][SIZE=5][B]Dary rzeczowe [/B]- [I][B]będziemy podawać adres Journey na PW- aby trafiały bezposrednio do niej...[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=darkorchid][B]/adres zamieszkania podawany jest na PW przez ------Energy lub Marinka lub Ja -------- to adres domowy, "warszawski" Journey/[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorchid][B] jeśli w danym momencie nie ma powyższych osób na wątku ---"PROSIMY o PW z prośbą o przesłanie adresu"[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorchid] Journey mieszka obecnie w swoim mieszkaniu w Wawie, jej Rodzice u rodziny[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] Zwierzęta są rozdzielone...psy, które mieszkały w kojcach na działce gdzie jest dom - mieszkają tam nadal - Rodzice Journey doglądają je codziennie...[/COLOR]

[COLOR=darkorchid][B] [SIZE=4]na teraz wiemy, ze potrzebne są [/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=darkorchid][SIZE=6][B] ubrania[/B][/SIZE]w rozmiarze S i XS ok 170/180 cm wzrostu[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] Tam jest masa sprzątania - wiec takie ubrania im sie przydadzą...[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] nie mówimy tutaj o kreacjach, a o zwyklych "dresach" chociażby[/COLOR]

[COLOR=darkorchid] siostra - rozmiar S, wzrost 170 cm[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] mama - rozmiar XS/S, wzrost 160 cm[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] tata - rozmiar L, wzrost ok 185 cm[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] Journey - jak siostra[/COLOR]

[COLOR=darkorchid][SIZE=6][B] środki czystości
[SIZE=2]w tym profesjonalne[/SIZE]
[/B][/SIZE][/COLOR][I][FONT=Helvetica][FONT=Arial][URL="http://www.clearstore.pl/Dreiturm_VARIOL_A__Zasadowy_plyn_rozpuszczajacy__tluszcz_i_olej__butelka_1_L_p2501.html"]http://www.clearstore.pl/Dreiturm_VA...1_L_p2501.html[/URL][/FONT][/FONT][/I][FONT=Arial]
[URL]http://artowi.nstrefa.pl/lamire/produkty.html[/URL][/FONT][I][FONT=Arial]
[URL]http://nusco.com.pl/HOBBYCLEANER%20%20PLUS%20KARTA.html[/URL][/FONT][/I] [COLOR=darkorchid][SIZE=6][B]
czyścidła itp.[/B][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=darkorchid][B]******[/B][/COLOR]

[COLOR=darkorchid][B] [I][SIZE=4]JESLI masz ochotę podesłać paczkę z DARAMI do Journey - spisz na kartce CO DARUJESZ - będzie łatwiej innym darczyńcom wybierać to co chcą darować..[/SIZE][/I][/B][/COLOR]
[SIZE=5][B]LISTA DARÓW post 4

DARY będą zbierane w jednym miejscu
i następnie przewiezione do Journey - patrz post 2[/B][/SIZE]

[COLOR=darkorchid] [B]
******[/B][/COLOR]

[COLOR=darkorchid] [SIZE=5][B]sprawa psów wygląda tak [/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=darkorchid] - yorki wróciły do domu, już samodzielnie oddychają, są bardzo słabe, mają ataki duszności[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] w lecznicy przy odbiorze nie kazali (na razie) nic dopłacać.....[/COLOR]

[COLOR=darkorchid] a jeśli chodzi o karmę dla psów to będę bardzo wdzięczna /to słowa Journey/ za mięso [/COLOR]
[COLOR=darkorchid] (kostki mięsne, korpusy, skrzydła drobiowe itp, bo moje psy od kilku miesięcy są na mięsnej diecie[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] .... jedzą i suche..... Brita...) [/COLOR]

[COLOR=darkorchid] [B] karma[/B][/COLOR]
[COLOR=darkorchid] dla psów ras duzych /Husky, owczarek niemiecki/[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] dla ras małych chiła/york/pudel[/COLOR]
[COLOR=darkorchid] koty[/COLOR]
[/LEFT]

:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
[B]zginęły podczas pożaru:[/B]
[*]
[*]
[*]

Jeżyk uratowany z drogi

...............................................................................


[B]komentarz jest zbędny....popatrzcie[/B]

[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs033.snc6/166378_131563590241905_100001647945860_198148_5200349_n.jpg[/IMG]
[I]*informuję, że nie mozna kopiować zdjęcia do innych serwisów net.
zdjęcie to jest własnością Journey.
Bez jej zgody - to zdjęcie nie może pojawić się w innych eventach niż te,
które maja zgodę na publikacje.[/I]

...............................................................................

[B]TEKST DO allegro cegiełkowe/cegiełki[/B]

[B]JEST ich czworo plus zwierzyniec....duże i małe...zdrowe i chore...
Oni to Rodzina przez duże "R"...
Mają wspólną pasje - pomoc slabszym

Teraz sami są w potrzebie.
Płomienie strawiły to co mieli najcenniejsze - DOM RODZINNY...pamiątki...schronienie...ciepło rodzinne
To co nie zabrał ogień - zostało zalane podczas akcji ratunkowej
Reasumując - nie mają nic materialnego.
MAJĄ SIEBIE i swoje zwierzaki, a tych im nie brakuje - jest ich "naście"
Psy duże pracują z dziećmi ulicy...psy małe wnoszą radosć w każdy kolejny dzień...

ONI, którzy jako Rodzina niosą pomoc słabszym i w potrzebie niezależnie od gatunku...POTRZEBUJĄ NAS DZIS i TERAZ
Zostań ich Aniołem Stróżem i wspomóż - kupując cegiełkę....[/B]


...............................................................................

[LEFT][COLOR=seagreen][I][SIZE=5][B] INFO OD JOURNEY[/B][/SIZE][/I][/COLOR]

[B]oprócz tego, ze jak widzi NAS i osoby jej nie znane zupełnie w akcie pomocy dla jej Rodziny - to łza w oku się kręci - bo wraca wiara w ludzia ...codziennie spotykamy się z tragedią tych 4łapnych...pomagamy...ale los ludzki nie jest nam obcy - szczególnie, ze dotyka on kogoś z naszej małej spolecznosci.....[/B]


[COLOR=seagreen][I][B]".............
"Witajcie :oops: Czytając wątek osłupiałam....... nie wierzyłam, że są jeszcze na tym świecie ludzie gotowi do bezinteresownej pomocy..... Dziękuję. Nie wiem co więcej napisać.... Cała piątka poszkodowanych zwierząt jest już z nami - trzy w złym stanie, dwa w bardzo złym... Będę wdzięczna za każdą pomoc.... Wszystko się przyda... Do mnie nadal nie dociera to, co się stało... ale jest nam wszystkim dużo lżej wiedząc, że nie jesteśmy sami... że mamy wsparcie... za które bardzo Wam dziękuję....." [/B][/I]
[/COLOR]
[I]".............
Jeśli chodzi o przydatne rzeczy to oprócz ubrań będą to środki czystości typu (linki od znajomego strażaka, który najlepiej się na tym zna):[/I]
[B]
ŚRODKI CZYSTOŚCI[/B] do usuwania sadzy i tego co pozostawił w domu smog
[LEFT]
[I][FONT=Helvetica][FONT=Arial][URL="http://www.clearstore.pl/Dreiturm_VARIOL_A__Zasadowy_plyn_rozpuszczajacy__tluszcz_i_olej__butelka_1_L_p2501.html"]http://www.clearstore.pl/Dreiturm_VA...1_L_p2501.html[/URL][/FONT][/FONT][/I][FONT=Arial]
[URL]http://artowi.nstrefa.pl/lamire/produkty.html[/URL][/FONT][I][FONT=Arial]
[URL]http://nusco.com.pl/HOBBYCLEANER%20%20PLUS%20KARTA.html[/URL][/FONT][/I] [I]

a koce, karma dla psów, pościele, kołdry... wszystko się przyda, nic nie pójdzie na marne .....[/I]

[CENTER] [COLOR=red]***********************************************************
[/COLOR][/CENTER]
[B][COLOR=red]PROSZĘ O NIE KOPIOWANIE TEKSTU - AKCJI POMOC DLA JOURNEY i Jej Rodziny - do innych serwisów informacyjnych, for społecznosciowych etc.
TAKĄ TREŚĆ ALERTU o POMOC DLA JOURNEY, jaką publikujemy na tym wątku Dogomanii mogą udostępniać na innych forach TYLKO I WYŁĄCZNIE AUTORZY AKCJI - Twórcy ALERTU...
PROSZĘ BEZ KONSULTACJI ZE STOWARZYSZENIEM HelpAnimals - o nieudostępnianie KONTA DO INNYCH PORTALI, FOR społecznościowych.[/COLOR]
Jako Autorzy AKCJI POMOCOWEJ dla JOURNEY i JEJ RODZINY moderujemy wyłącznie dwa eventy
Dogomania
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie[/URL]
[B]FB
[/B][URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=136660686393505#%21/event.php?eid=154806317903333&notif_t=event_wall#wall_posts"]http://www.facebook.com/event.php?eid=136660686393505#!/event.php?eid=154806317903333&notif_t=event_wall#wall_posts[/URL]
[CENTER][COLOR=red]
***********************************************************[/COLOR]
[I]Wszystkie rzeczy jakie nie zostaną "przygarnięte" przez Journey lub jej Rodzinę
z powodów oczywistych zostaną przekazane dla dzieci z rodzin patologicznych, które są pod opieką Rodziny Journey[/I]


[B][SIZE=6]wczoraj zostały przelane na konto poszkodowanych w pożarze wszystkie zebrane od Was darowizny - na kwotę 3.261,-złotych
[/SIZE]
[/B]
[B]
a oto wiadomość otrzymana wraz z prośbą o zamieszczenie tutaj :

[/B]
[B][I]
Z całego serca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w tej
bardzo trudnej dla nas sytuacji. Pomogliście nam pokryć koszty leczenia
weterynaryjnego i zakupu karmy. Dziękujemy za dary.
Remont domu będzie trwał jeszcze wiele miesięcy. W dalszym ciągu nie
otrzymaliśmy odszkodowania, ale mimo bardzo trudnej sytuacji finansowej
małymi kroczkami idziemy do przodu. Czeka nas jeszcze zrobienie podłóg
na poddaszu, wymiana wszystkich popękanych okien i malowanie całego
domu. Najważniejsze jednak dla nas jest to, że wróciliśmy już do
własnego domu, a do ciemnoszarych ścian... nawet trochę przywykliśmy.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
Ela, Grzesiek, Justyna i Paulina[/I][/B]
[/CENTER]
[/LEFT]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=5]MAGAZYN[/SIZE] - tutaj po umówieniu dostawy DARCZYŃCA dostarcza paki dla Journey i jej Rodziny[/B]
[quote name='Pocahontas']gadałam z ENIA.
ustalenia są takie:
magazyn znajduje się na rondzie ONZ (ten wysoki szklany budynek).
godziny pracy magazynu czyli godziny w których można przywozić dary po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:
poniedziałek: 7- 15,
wtorek: 14 - 21,
środa: 7-15,
czwartek 7-15 ,
piątek 14-21.
tel podaje ENIA na pw.
Dary po zgromadzeniu będą zawozić osoby chętne.ale to ustalimy po zbiórce żeby znowu bałaganu nie robić.[/QUOTE]
[B]Jeśli Enia nie będzie na dogo, mam też telefon i zainteresowanych proszę o pw.[/B]

[SIZE=5][B]OZNAKOWANIE PUDEŁ Z DARAMI[/B][/SIZE]
[quote name='Pocahontas']AHA
fajnie by było gdyby każdy kto pakuje paczkę napisał kartkę co się w niej znajduje i przyczepił w widocznym miejscu oraz tak aby nie odpadła.
ułatwi to szukanie potrzebnych rzeczy w danym momencie.
dziekuję.:p[/QUOTE]

[SIZE=5][B]PRZEWÓZ uzbieranych DARÓW [/B][/SIZE]
zadeklarowane
[B]inga.mm
Olena84[/B][/QUOTE]


[B]Najbardziej na dziś potrzebne są ubrania wg rozmiarów z 1 postu, po niedzieli środki czystości. Na pewno pościel, koce, rany no wszystko:-(Do przyszłego tygodnia nie można nic w domu ruszać, bo ma przyjść rzeczoznawca.
[/B]


Anita_happy bardzo Ci dziękuję za wątek. Szczerze mówiąc nie wiedziałam jak zacząć i co napisać:-(
Te walczące o życie psiaczki w najgorszym stanie to adoptowane, niepełnosprawne yorczki:-(

Na wątku na pewno pojawi się Abrakadabra, obie dzisiaj się zastanawiałyśmy jak to zacząć:shake:Dlatego jeszcze raz Ci dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red][SIZE=6]LISTA DARÓW /od darczyńców/
[SIZE=3][I]ASIECZEK[/I][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/B]koc z mikrofibry, używany, ale czysty
pap. toaletowy - 1 zgrzewka
1 op. podpasek
krem do rąk
krem do ciała
przedłużacz
kalendarz na 2011
3 kag karmy
nosidełko dla małych psów
smyczka zwykła + 2obróżki dla małych psów
1litr miody[B]
....................................................................
[I][SIZE=4][COLOR=red]Olena84[/COLOR][/SIZE][/I]
[/B]przekazalam Journey 5 siat ubran, to ok 5 par spodni, nie wiem czy beda dobre, lajkry, 2 polary, 2 kurtki, bluza wieksza od Mamy, swetry - nie wiem - 10? i bluzek letnich - tego duzo, ale pomyslalam, ze nawet mozna pare na siebie zalozyc by bylo cieplej - nie wiem ile - 50? bluzki z dlugim ze 3; 4kg karmy pedigree;/, 4kg dla kotow - tez tanszej;/, ubranko dla psa, smycz, pare podkladow, chustki nawilzajace, krem do rak i leki - panadol, rutinoskorbin, cos na gardlo -
[B]....................................................................[/B]
[quote name='bric-a-brac']Przekazałam dziś 2 kartoniki Yumanji, która dała się wykorzystać i dzięki niej jutro rzeczy trafią do magazynu.

[U]Spożywcze[/U]: herbata, cukier, przetwory, przyprawy, słodycze
[U]Kosmetyczne[/U]: płatki, żel do golenia męski, chusteczki hig.
[U]Zwierzęta[/U]: mała kocia sucha Purina i smaczki kocie
[U]Domowe[/U]: worki na śmieci, rękawice gumowe
[U]Leki[/U]: rutinoscorbin, capivit, tantum rosa
Karton [U]ciuchów[/U], nowych i używanych, głównie damskich. Ale nie będę wypisywać ile czego, bo za dużo tego... Po prostu wszystkiego po trochu, bluzki, bluzy, koszulki, polary, spodnie, skarpetki, pończochy.



Pozwolę sobie dopisać, że rzeczy są ode mnie, ale także lokalnie zebrane, dzięki ofiarności znajomych i rodziny.[/QUOTE]


[B][COLOR=red]

tutaj będę wklejać pomysly NA DOM[/COLOR]
[/B]
[B]Piotr z fb rozpoczął pomysł - domu mobilnego....[/B]

[quote name='Marinka']ale tutaj: [URL]http://domymobilne.pl/kontakt.html[/URL] jest zakład w Warszawie[/QUOTE]


[quote name='Cleo2008']Ja probuje uruchomic moja mame, ktora jest w Warszawie, ale jak mama nie da rady to wysle paczke.
Nota bene jesli byloby potrzebne to mam na zbyciu - np. stol/lawe (drewniana), inne meble tez by sie znalazly, ale najpierw chcialabym odzew w tym temacie. Jeden problem - nie mam transportu. Jakby ktos mial mala ciezarowke to znalazlo by sie wiecej mebli.
Pewnie nie na zaraz, bo oni pewnie mieszkaja w tej chwili u kogos, ale jak bedzie potrzeba, to osoby zarzadzajace prosze o kontakt.[/QUOTE]

[SIZE=6][COLOR=red][B]FINANSE[/B][/COLOR][/SIZE]
[quote name='mari23']odzyskałam wiarę w ludzi - wydruk bankowy z wczoraj ma prawie metr długości!!!
na konto Stowarzyszenia Help Animals w dniu 8 stycznia wpłynęły następujące wpłaty:

30,- Sylwia Z. -Brzezie Dąbrowa
5,- Aleksandra M. -Warszawa
10,- Agnieszka W. -Warszawa
10,- Ilona O.-M. -Warszawa
25,- AIMEZ MOI
30,- Magolek
30,- Katarzyna K. -Gdańsk
30,- Anna P. -Ostrowiec Świętokrzyski
35,- Katarzyna Z. –Kraków
40,- Agata Z. – Warszawa
40,- Anna i Marcin Z. – Prądówka
50,- Ewa Magdalena L. – Mrągowo
50,- EVA2406
50,- Iwona M. – Kraków
50,- Magdalena G. – Radzanowo
50,- Tomasz N. – Elbląg
60,- Paulina K. – Częstochowa
100,- Alicja B.-T. – Gdynia
100,- Iwona Edyta W. –Warszawa
100,- Alicja M. – Bytom
100,- Pola G. – Warszawa
100,- Maciej S. – Warszawa
100,- Jacek K. – Warszawa
199,- czerda
10,- Aleksandra Katarzyna R. – Zabrze
20,- Sylwia Anna K. – Ostrołęka
20,- Sylwia Katarzyna Z. – Popielów
25,- WUJEK & CIOCIA I część
40,- od forum Przypiecek
50,- BRIC-A-BRAC
50,- Pelagia P. – Chociwel
100,- Bjuta


[FONT=&quot]1709,- [/FONT][FONT=&quot]razem[/FONT][FONT=&quot] wpłynęło [/FONT][FONT=&quot]dnia[/FONT][FONT=&quot] 8 [/FONT][FONT=&quot]stycznia[/FONT]

Podaję nick, a jeśli nie ma - to niepełne dane osobowe, ponieważ jest to ogólnodostępne forum - jeśli ktoś chciałby, aby podać jego nazwisko - proszę pisać na PW - na życzenie zmienię

oczywiście pełna lista darczyńców będzie dostarczona organizatorom akcji pomocy i samym poszkodowanym (chyba, że ktoś chce pozostać anonimowy - także proszę o wiadomość)

takie sprawy są dość delikatne i chciałabym tak właśnie traktować tę pomoc - aby nie urazić nikogo ze wspaniałych osób o wielkich serduchach - pomagających w potrzebie
piszcie na PW jeśli jakiekolwiek wątpliwości i uwagi, pytania są - dostosuję się do tego w podawaniu informacji finansowych
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
oczywiście to za mało, ale cóż jeszcze mogę dodać oprócz:

DZIĘKUJEMY!!! DZIĘKUJEMY !!! DZIĘKUJEMY !!!!
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:


P.s. Zmierzyłam wyciąg bankowy - ma 96cm długości.... jak ja go wepnę go segregatora???:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='mari23']oto najnowsze wieści z banku:
dnia 11.01.:

20,- Zofia Władysława G. – Tomaszów Lub.
20,- Marcin L. – Jelenia Góra
20,- Magdalena Sz. – Ostrołęka
30,- Michał N. – Cekanowo
50,- Ilona L. – Pionki
50,- Agata Iwona P> - Lublin
50,- Anna R. – Piastów
277,- Adrianna Sz. – Warszawa
50,- Patrycja K. – Gdańsk

[B]567,[/B]- wpłaty z 11.01.
[B]2.276,- suma wpłat ogółem na konto Stowarzyszenia Help Animals
[/B][/QUOTE]

[quote name='mari23']
[SIZE=6]
[/SIZE][B][SIZE=6]wczoraj zostały przelane na konto poszkodowanych w pożarze wszystkie zebrane od Was darowizny - na kwotę 3.261,-złotych
[/SIZE]
[/B]
[B]
a oto wiadomość otrzymana wraz z prośbą o zamieszczenie tutaj :

[/B]
[B][I]
Z całego serca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w tej
bardzo trudnej dla nas sytuacji. Pomogliście nam pokryć koszty leczenia
weterynaryjnego i zakupu karmy. Dziękujemy za dary.
Remont domu będzie trwał jeszcze wiele miesięcy. W dalszym ciągu nie
otrzymaliśmy odszkodowania, ale mimo bardzo trudnej sytuacji finansowej
małymi kroczkami idziemy do przodu. Czeka nas jeszcze zrobienie podłóg
na poddaszu, wymiana wszystkich popękanych okien i malowanie całego
domu. Najważniejsze jednak dla nas jest to, że wróciliśmy już do
własnego domu, a do ciemnoszarych ścian... nawet trochę przywykliśmy.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
Ela, Grzesiek, Justyna i Paulina[/I][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

niewzne - oczyszczona - trzeba Energy ustalic i opisac,..ile psów jest w stanie krytycznym...ile w złym...

bo szczerze - dom byl ubezpieczony - kiedys go odbuduja...
pamiatki szlag trafił..
najgorsze jest to, ze zwierzyna ucierpiała:(

1. szukamy domu na preferencyjnych warunkach - moze ktos ma dom do wynajęcia - a nie moze go wynajać...to wynajmie teraz...

2. pomoc fin przy oplatach wet - bo to bedzie koszmar..juz słyszałam, ze w tysiacu na dzien dobry sie nie zamkneli!
:(
wazne jest tez dobre słowo i otucha...
Pamiatek i tego co mieli - nikt im nie wróci,,,
oby zwierzyna przezyla:/
te dwa na DT co były - ale niefart:(

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję. Konto najważniejsze. Trzeba skrzyknąć ludzi, żeby wpłacali choćby grosze. Słuchajcie a może jakaś fundacja (bo os. fizyczna chyba nie może) zgłosiła by to na [URL]http://siepomaga.pl/[/URL]
To jest naprawdę skuteczne - dużo kasy na różne akcje udało sie tam zebrać. Nie wiem tylko w jaki sposób się tam zgłasza różne akcje... Doczytam, ale później trochę bo muszę niestety teraz popracować :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']
Pozar w domu rozpoczął sie ok 7.46 /Journej znalazła zegar, który zatrzymał sie na takiej godzinie/ - AKCJE RATUNKOWĄ ROZPOCZĘTO ok 17.30!!!!!!!!!!!!![/B]
[/QUOTE]
Matko jedyna, to wydaje się niemożliwe:shake:Straszna tragedia, na razie zapiszę:-(

Link to comment
Share on other sites

A Journey dopiero co udało się wyadoptować dwa pudle z naszego watku, które całe połamane wzięła do siebie na DT i wyleczyła... jakie to niesprawiedliwe, że ludzie, którzy pomagają potrzebującym sami muszą się zmagać z tragediami :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Mam propozycję: niech któraś udostępni swoje konto. W takiej sytuacji pomoc potrzebna jest natychmiast - głupie codzienne zakupy, że o leczeniu zwierząt nie wspomnę, ssą pieniądze jak gąbka.[/QUOTE]

To jest dobry pomysł! Chociaż do czasu póki nie znajdzie się jakaś fundacja. konto ( i KASA) potrzebne natychmiast!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...