Jump to content
Dogomania

Dogomaniaczka w potrzebie-POŻAR=Rodzina Journey w potrzebie-ROZLICZENIE WPŁAT-koniec


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='Rinuś'][B][I]ale jeśli tylko to jest spalone to nie piszcie błagam, że spalił się Jej dom!! bo tym sposobem okłamujecie ludzi!!!!

I to nie jest nie eleganckie! bo niektóre osoby wysyłają swoje OSTATNIE pieniądze więc warto pokazać tym osobom na co wysyłają te pieniądze a może się okazać, że wcale nie ma aż takich wielkich zniszczeń,co zresztą widac na tym zdjęciu i pisanie że spalił się cały dom jest zwyczajnym kłamstwem.[/I][/B][/QUOTE]

Jeśli uważasz, że tylko spalił się fotel, to wytłumacz jakim cudem zatruły się zwierzęta? Myślisz, że one leżały na tym tlącym się fotelu?
Poza tym pamiętaj, że oprócz ognia była tam interwencja strażaków. Czyli jeśli coś się nie spaliło to zostało zalane. Myslisz, że da się coś z tych rzeczy uratować? Pytanie retoryczne...............

Jak możesz pisać takie bzdury? Nikt nie każe pomagać, nie musisz, ale lepiej nie udzielaj się tutaj !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EVA2406']Jeśli uważasz, że tylko spalił się fotel, to wytłumacz jakim cudem spaliły się zwierzęta? Myślisz, że koza z jeżem spały na tym fotelu?

Jak możesz pisać takie bzdury? Nikt nie każe pomagać, nie musisz, ale lepiej nie udzielaj się tutaj !!!![/QUOTE]

[B][I]Po prostu tyle razy nadziałam się na fikcyjne akcje na które slałam pieniądze, że ja wolę wiedzieć dokładnie co się działo...

Masz rację, nie pomogę przynajmniej finansowo bo skoro przedstawienie więcej zdjęć jest tak ciężkie i straszne to dla mnie coś jest nie tak.

pozdrawiam i mam nadzieję, że to wszystko pisane jest na wyrost i że Journey sobie poradzi.

/i jest straszne zamieszanie na tym wątku,wypadałoby to uporządkować.

ps. nie mówię o smrodzie itd, bo wiem co to znaczy, mówię tylko o tym, że dla mnie spalony cały dom wygląda tak:
[IMG]http://www.remiza.com.pl/gfx/arts/1033/1033_2.jpg[/IMG]

a widzę, że tak NA SZCZĘŚCIE się nie stało dlatego napisałam, że to jest na wyrost napisane.

Moja obecność w tym wątku się zakończyła.
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Rinuś to nie FAKT - nie będe wklejac fotek z popalnowego domu....bo to nie FAKT...

te meble nie paliły się zywym ogniem teraz już nie te czasy - moze było jakies zwarcie - lampki choikowe..??nie wiadomo...
poszła iskra i ajk sie przedmioty zajeły ogniem - tliły sie przez 10 h - te zwierzaki siadział y w tym domu od 7 z minutami do 17...
zwierzyna wie jak sie ratowac - ja to przezyłam - moją sukę sąsiadka, podczas gdy strazacy lokalizowali przyczyne dymienia, znalazła w łazience wciśnietą w kąt!!!a suka bała sie łazienki...ale wlazła tam, a tm było najmniej dymu! akcja pozarowa skonczyla sie na wyłączeniu zupy, kt moja mama właczyła i o niej zapomniała.
Mieso w garczku Zepter - zrobił sie z tego kawałek węgla!!!czarno w domu było jakby popiolem posypac, a smród utrzymywał sie przez pol roku!
a to tylko zupa była...

Link to comment
Share on other sites

[B]magia DOGO [/B]- jak nie pomoge to do....je....bie
że na da...oby te osoby, kt tak tu piszą ładnie - nigddy nie spotkało to co J.
wracam do domu, a tu zonk - wypalona chata...
jak wyjdzie rzeczoznawca to moze mam wkleic jego rozpoznanie.....
JA POMAGAM bo w momencie, kiedy pusciałm apel o pudlach z pseudo Journey jako pierwsza sie zgłosiła !!! ze pomoze - wzieła dziuksy, a oddała rozkoszne sunie!!!!

[B]WIEC nie piep..cie tutaj głupot poza TEMATEM WATKU PROSZE - WATEK DOTYCZY POMOCY Dogomaniaczce i jej rodzinie...jak komuś nie pasi - nie pomaga - nie pisze....odchodzi...oby sie nie spalił za miesiać[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy'][B]magia DOGO [/B]- jak nie pomoge to do....je....bie
że na da...oby te osoby, kt tak tu piszą ładnie - nigddy nie spotkało to co J.
wracam do domu, a tu zonk - wypalona chata...
jak wyjdzie rzeczoznawca to moze mam wkleic jego rozpoznanie.....
JA POMAGAM bo w momencie, kiedy pusciałm apel o pudlach z pseudo Journey jako pierwsza sie zgłosiła !!! ze pomoze - wzieła dziuksy, a oddała rozkoszne sunie!!!!
[B]WIEC nie piep..cie tutaj głupot poza TEMATEM WATKU PROSZE - WATEK DOTYCZY POMOCY Dogomaniaczce i jej rodzinie...jak komuś nie pasi - nie pomaga - nie pisze....odchodzi...oby sie nie spalił za miesiać[/B][/QUOTE]


A ja oddałam jej sunię na DT i wylądowała w schronisku na Paluchu. Jak widzisz każdy może mieć różne doświadczenia. Kończę i się zmywam.

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Anita Ty chyba jesteś bardzo nerwową osobą...my tutaj piszemy normalnie i sensownie,za to Twoje posty ciężko zrozumieć :shake:

A ja bardzo chętnie bym zobaczyła ten kwitek od rzeczoznawcy ale zapewne tego się nie doczekam,bo przecież lepiej jest kogoś zgnoić i powiedzeć, że ma usunać się z wątku niż pokazać kilka dowodów więcej na to że jest jak jest i przekonać że naprawdę potrzebna jest pomoc, ale to Wasz problem, zapewne jest więcej takich osób które uważają jak ja tylko są mądrzejsze bo po prostu się nie odzywają aby nie zostać zlinczowanym przez kilka osób...obyście nigdy nie nadziały się na oszustwo ze strony niby potrzebującego człowieka

Żegnam..[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Niech czyny i słowa pomagają
Tam gdzie tragedie dotykają.
W takiej chwili w zapomnienie niech pójdą żale,
I niech serca otwarte pozostaną już stale.
Niech prosto z serca płynie pomoc ludzi dla ludzi
Niech dobro się w ludziach w takich chwilach obudzi.

Link to comment
Share on other sites

anita_happy najlepsza taktyka- olać tych którzy piszą bzdury
ktoś kto ma trochę rozumu będzie współczuć przynajmniej i postara się pomóc w miarę możliwości, nie ma co się denerwować... prawdopodobnie ich to jeszcze nie spotkało, więc nawet nie wyobrażają sobie jak to może wyglądać, jaka to strata.

Link to comment
Share on other sites

TO nie jest kółko wzajemnej AGNORANCJI...
wiec DO WI DZE NIA - nie pomagasz - nie trujesz ludziom dudek

OK
[I]Rinuś obyś nigdy nie weszła do domu, który z zewnatrz wygląd ok...a w środku wypalone i stopione wszystko co było dostępne...a Twoje psy lezą gdzieś tam...w innym pokoju i ledwo dyszą
OBYS NIGDY nie przeszła tego...[/I]
a potem jakaś "koleżaneczke" mowi że Ci co Chcą CI pomóc mają wkleić fotki z Twojego pobojowiska - bo jedna taka nie wierzy, ze sie cos stało....
a potem inna kolezaneczka skopiuje to na inne forum i tak Fotki z Twojego domku polecą sobie w świat...a potem jakas inna koleżanka dla przykładu wklei fotke z napisem - tak wygląda wypalona chata...
Mi już nie chce sie drążyć tematu tutaj poruszonego - wiec ... nie pomagam-nie dobijam konającego..ok

[B]Kto chce pomóc Journey - to pomoze....[/B]RESZTa osobników moze zamilknąc BO TO NIEELEGANCKIE i nie w temacie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Ja zebrałam trochę ubrań, trochę takich zupełnie nowych z metkami, ale też takich używanych. Myślę, że takie nawet w gorszym stanie używane się przydadzą, choćby kiedy będzie trzeba sprzątać czy coś wokół domu na zewnątrz robić. Więc nie odrzucajcie takich bardziej używanych. A oni sobie przecież sami przebiorą które ubrania do roboty, które lepsze.

Ktoś wcześniej wpadł na takie bardziej użytkowe, słusznie: leki, rękawiczki takie gumowe, kosmetyki, jakieś plastry może? W sumie jak się po domu pochodzi, to można jeszcze coś wypatrzeć.

Swoją paczkę wciąż zbieram, pytam też znajomych, rodzinę... W moim otoczeniu np. dużo łatwiej jest znaleźć przychylne osoby jeśli chodzi o pomaganie ludziom.... O psach to niektróym nawet nie mówię.... pewnie same też się z tym spotykacie ;) Najprawdopodobniej w środę pojedzie do Wawy to co uda mi się uzbierać (dzięki pośrednictwu yumanji), a jak się nie zgramy czasowo, to wyślę paczką. Ale spis wrzucę jak już uzbieram wszystko. Grosik też wpłaciłam.

Kurcze, mam wyrzuty sumienia, że czytając pierwszy raz wątek, miałam wątpliwości :oops: No trudno, taki urok sceptyka :/ ...[/QUOTE]

birbac - jak juz skompletujesz - poprosze liste....idzie odwilż...tam będzie kuuuupa sprzątania....umyć sciany z tego smogu to horror...
jak rzeczoznawca powie, ze to wina zwarcia w instalacji to bedzie kłopot..bo nie uruchomia insttalacji...instalacja do wymiany..
mozna wymienic jeden obwód - ale wtedy jaka pewnosć, ze sie nie powtórzy to co sie stało....

wspóczuje Ci Journey...za to i za TYCH powyżej....Dzieki za pudle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Sory, że się wtrące,ale na tym zdjęciu to widać, że tylko spaliło się łóżko i ściany pod schodami, w tyle jest wszystko normalne...więc czy aby nie na wyrost jest pisanie, że cały dom się spalil?

Ja zanim wpłacę pieniądze jednak wolałabym zobaczyć te zniszczenia...[/I][/B][/QUOTE]


Nie wierzę w to co czytam! W ramach odpowiedzi zacytuję inną wypowiedź:

[quote name='Poker']bo mnie zaraz coś trafi.
Rinuś puknij się w łeb i to mocno. Nie chesz nie pomagaj ,ale nie pisz bzdur.Byłaś kiedyś w pomieszczeniu , w którym mleko się się przypaliło , wiesz ile się to wietrzy? a co dopiero przy " ognisku" o takich rozmiarach.
Nikt nikogo nie zmusza do pomocy.To jest działalność DOBROWOLNA. Nie róbcie przykrości pogorzelcom. WSTYD.[/QUOTE]

Podpisuję się obiema rękami. Miałabym jeszcze kilka kwestii do dodania ale nie jestem pewna czy warto...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Santino, nie warto. Zawsze się znajdą ,,ludzie" którzy uwielbiają mieszać :([/QUOTE]

To prawda nie warto zawracać sobie głowy trzeba zignorować. Nie wracającie już do takich postów bo o to właśnie chodzi tym osobom.
Przecież nie tylko my tutaj wchodzimy i czytamy te posty. Pomyślcie o tym. Mam nadzieję że domyślicie się o co mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Miałam się kurka siwa nie odzywać!.Skorzystałam wczoraj z krótkiej okazji i zrobiłam przelewik,bo uważam,że to się zawsze przyda.Zajrzałam dopiero dziś i krew mnie zalała.I nie wiem głupota to czy podłość?A może i jedno i drugie?No ale jak mawiają bracia Rosjanie-"наплевать!":angryy:.Justynko,dziecko kochane współczuję Wam całym sercem.Szczęście w nieszczęściu,że Wam -Ludziom nic się nie stało.Zwierzaki z pomocą Tego co nad nami wyliżą się.Dom będzie nowy.I śliczny!Głowa do góry,bo wiara czyni cuda.Tym debilom co to Ci zazdroszczą chętnie pomogę i wyślę duże pudło zapałek z instrukcją obsługi,coby własnoręcznie mogli sobie prezent i siurpryzę noworoczną uczynić!
Wszystkim pomagającym posyłam wdzięczne i ciepłe myśli za to ,że nie mają serc z kamienia.
Zawistnym malkontentom,co to wszystkie rozumy pozjadali i smród gnojówki rozsiewają z upodobaniem- dedykuję w imieniu Journey klasyka,mego ukochanego Tuwima:
[URL="http://muzyka.onet.pl/47787,57824,teksty.html"]http://spiewnik.eu/1831/Absztyfikanci-Grubej-Berty/[/URL]
Cytat:
"całujcie mnie wszyscy w d..ę":diabloti:

Justynko będzie dobrze!Ludzie są fajni a taborety kopnij nogą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Anita Ty chyba jesteś bardzo nerwową osobą...my tutaj piszemy normalnie i sensownie,za to Twoje posty ciężko zrozumieć :shake:

A ja bardzo chętnie bym zobaczyła ten kwitek od rzeczoznawcy ale zapewne tego się nie doczekam,bo przecież lepiej jest kogoś zgnoić i powiedzeć, że ma usunać się z wątku niż pokazać kilka dowodów więcej na to że jest jak jest i przekonać że naprawdę potrzebna jest pomoc, ale to Wasz problem, zapewne jest więcej takich osób które uważają jak ja tylko są mądrzejsze bo po prostu się nie odzywają aby nie zostać zlinczowanym przez kilka osób...obyście nigdy nie nadziały się na oszustwo ze strony niby potrzebującego człowieka

Żegnam..[/I][/B][/QUOTE]

Nie masz serca, spływaj!!! Nic nie rozumiesz!!! Kto w takiej chwili myśli o dołączaniu dowodów. Jeśli jesteś taka dociekliwa, to znasz kierunek, poszukaj, a sama zobaczysz. Upierdliwe babsko. Faktycznie, najlepiej będzie jeśli już sobie stąd pójdziesz. NIE MASZ OBOWIĄZKU POMAGAĆ!! Ja zawsze pomagam, choć czasem wiem, że mnie nabierają. Wolę jednak dać tym, którzy mnie nabierają niż nie dać tym, którzy tego potrzebują. Każdy sądzi według siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Niech czyny i słowa pomagają
Tam gdzie tragedie dotykają.
W takiej chwili w zapomnienie niech pójdą żale,
I niech serca otwarte pozostaną już stale.
Niech prosto z serca płynie pomoc ludzi dla ludzi
Niech dobro się w ludziach w takich chwilach obudzi.[/QUOTE]

pięknie :-(

Link to comment
Share on other sites

Zawiść widzę w narodzie jest okrutna...a niewiernych Tomaszów zatrzęsienie (choć przyznać muszę z ulgą, ze tu akurat w przewadze jest zdrowe myślenie :) )
Zatem nie dyskutujmy tutaj jak czyim zdaniem powinien wyglądać spalony dom...
Ludzie oprzytomnijcie - nie chcecie NIE POMAGAJCIE, ale nie przeszkadzajcie tym, którzy chcą pomóc, bo ZWYCZAJNIE MAJĄ JESZCZE SERCA!!!

Każdy pomaga jak może i na co go stać, ale robi to z troski o innych. Z myślą o tym, ze nigdy sam nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji. Z myślą o tym, że w trudnej sytuacji inni zamiast mu pomóc - skopią i sponiewierają.
Powiedzą - dobrze mu tak - ma na co zasłużył!!!
Te głosy, które tu powątpiewają mają właśnie taki sens!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...