Jump to content
Dogomania

Dogomaniaczka w potrzebie-POŻAR=Rodzina Journey w potrzebie-ROZLICZENIE WPŁAT-koniec


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='.blueberry.']ode mnie też jest paczka ale nie wiem wogóle do kogo mam ją wysłać... prosiłam o adres już dwa razy[/QUOTE]

Jak to nikt Wam nie podał adresu? Telefon też nie odpowiada?
Ja jestem z Lublina i ciężko mi się wypowiadać na temat lokalizacji, bo nie znam Warszawy

Link to comment
Share on other sites

Ale zonk :shake: Dziwnie się zrobiło, sprawa ucichła...
[B]Anita_happy[/B], masz jakieś nowe wiadomości?


Na tej stronie nic nowego i konkretnego nie ma, 9 styczeń. Albo ja źlę widzę. Miał byc rzeczoznawca i coooo.

Inga, wstrzymaj się jeszcze moment, może Yourney nie może odpisać, np. brak kasy na koncie. Różne są sytuacje.
[COLOR="#c0c0c0"][SIZE="1"]Wykładziny jeszcze nie rozwinęłam, ale jutro będę mieć więcej czasu więc się za to zabiorę ;)[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.blueberry.']ode mnie też jest paczka ale nie wiem wogóle do kogo mam ją wysłać... prosiłam o adres już dwa razy[/QUOTE]

Widać autorka wątku wie równie mało co my.....czyli aktualnie nic.
po co ta cała akcja ja sie pytam?? jest masa innych potrzebujących....i psów i ludzi.
Delikatnie mówiąc- potraktowano nas badzo nieładnie.

Na siłę nie będziemy nikomu wciskać ani ubrań, ani środków czystości,
mari23 czy odzywano się do Ciebie w spr. zbiórki pieniędzy?

Link to comment
Share on other sites

przechwyciłam od Pana Krzysia z magazynu wielkie pudło.
Nie mam pojęcia co jeszcze jest im potrzebne. Myślę, że przede wszystkim szmaty, szczotki, środki czyszczące. Ubrania zapewne też. Mam widzieć się z J. w piątek wieczorem i wtedy może będę mogła napisać coś konkretnego. Na razie możecie dawać to co uważacie za niezbędne na teraz albo poczekajcie do mojego wpisu po spotkaniu piątkowym. O przyszłości pomyślimy później.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Widać autorka wątku wie równie mało co my.....czyli aktualnie nic.
po co ta cała akcja ja sie pytam?? jest masa innych potrzebujących....i psów i ludzi.
Delikatnie mówiąc- potraktowano nas badzo nieładnie.

Na siłę nie będziemy nikomu wciskać ani ubrań, ani środków czystości,
mari23 czy odzywano się do Ciebie w spr. zbiórki pieniędzy?[/QUOTE]

jak dotąd nie, pieniądze czekają na koncie - wiecie co.... dawać jest łatwiej, niż brać, przynajmniej ja tak mam i zapewne im też łatwo nie jest...
są wdzięczni za pomoc, bo już przekazywano tu na wątku podziękowania dla wszystkich pomagających, ale oni mają teraz tyle zmartwień i problemów, spraw różnych do załatwienia, że trudno im siedzieć przy komputerze, jesli mają wogóle możliwość skorzystania z komputera

parę lat temu widziałam spalone mieszkanie sąsiadów..... naprawdę dajmy im czas otrząsnąć sie po tym wszystkim....
jestem pełna podziwu dla tych, którzy pomagają, dla tych, którzy wpłacili pieniądze.....
podziwiam, dziękuję i... proszę o cierpliwość....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Mari masz rację. Łatwiej jest dać niż brać. Ale to tylko jedno niech każdy spróbuje zastanowić się nad swoimi uczuciami w takiej sytuacji. Ciężko jest prosić innych o pomoc, jak już jest trudno jest ja wziąść a pozatym bardzo trudno jest mówić czy pisać o takich zdarzeniach kiedy nawet jak się ktoś stara to nie może przestać na chwilę o tym myśleć, kiedy na samą myśl, wspomnienie tego dławi w gardle a łzy cisną się do oczu i nie można ich powstrzymać. Zastanówcie się nad tym głęboko, jak sami byście się czuli jakie emocje towarzyszyły by temu. Czy łatwo byłoby Wam o tym mówić, a tym bardziej pisać na forum internetowym!?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa ale pomoc bardzo potrzebna!!! 3latek zostanie wywieziony do lasu lub uśpiony we wtorek, kobieta nie ma skrupułów! Już próbowała się go pozbyć! Tu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200641-POMOCY-dla-3-letniego-Kuby-wyrok-smierci-zostanie-wykonany-25-stycznia[/url]

Link to comment
Share on other sites

dziś widziałam się z Journey. Przekazałam dobra (o jednym worze rzeczy zapomniałam).

Jutro albo ona sama, albo ja napiszemy listę najpilniejszych potrzeb.

Dziś już mogę powiedzieć, że szukamy zamrażarki na psie żarełko. Sprawa jest pilna. Może ktoś wie o kimś, kto chciałby oddać?

Następne pilne potrzeby to wszelkie dobra, które pomogą doprowadzić dom do stanu względnej używalności:
- środki czyszczące - dużo
- szmaty
- szczotki do szorowania
- mopy
- wiadra

Wg słów rzeczoznawcy, tylko dwie ściany zostały w miarę nienaruszone. Pozostałe są do skucia, a może do wyburzenia, bo styropian ocieplający stopił się i całość w zasadzie nie nadaje się do użytkowania. Po otrzymaniu ekspertyzy na piśmie będzie dokładniej wiadomo jak wielkie są szkody.
No i oczywiście ogromna jest ilość pracy do wykonania.

Potrzebna jest też karma dla zwierząt no i wszelkie datki.

Link to comment
Share on other sites

Cytuję, na prośbę Justyny i jej Rodziny z powodów ich utrudnionego dostępu do internetu:


[CENTER][COLOR=#000000]Drodzy Przyjaciele,[/COLOR]

[COLOR=#000000]jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazaną nam życzliwość i pomoc. Dzięki przekazanym pieniądzom na konto Stowarzyszenia HELP ANIMALS uda nam się uregulować rachunek w lecznicy weterynaryjnej (rachunek do wglądu). Bardzo dziękujemy za ofiarowane nam rzeczy i karmę. Od kilkunastu dni przygotowujemy dom do remontu. Z pomocą najbliższych sprzątamy i wyrzucamy rzeczy, które nie nadają się już do użycia, szorujemy ściany, podłogi i sufity. Bardzo doceniamy deklaracje pomocy z Waszej strony. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy paru ciepłych kocy i karmy dla zwierząt (nasze psy jedzą karmę brit, bosch, mięso oraz karmę dla kotów- suchą i puszki i żwirek). Póki nie zamieszkamy we własnym domu, trudno mówić o innych potrzebach. Wszyscy z Państwa, którzy chcą nam pomóc finansowo mogą dokonać przelewu na konto Stowarzyszenia HELP ANIMALS nr konta [/COLOR][COLOR=#000000]85 9589 0003 0007 2023 2000 0010 . [/COLOR]Pieniądze te zostaną wykorzystane tylko i wyłacznie na potrzeby naszych zwierzaków (rachunki do wglądu) lub na konto prywatne w formie darowizny nr konta 43 1140 2004 0000 3102 6928 9582 .


[COLOR=#000000]Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy.[/COLOR]

[COLOR=#000000]22.01.2011 r"[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pliszka']Poproszę na pw o adres, przygotuję paczkę, mam sporo ubrań w rozmiarze S. I trochę innych rzeczy na pewno się znajdzie. Trzymam kciuki za szybki powrót do normalności i za zdrówko zwierzaków![/QUOTE]

przechwycę fanty po wtorku,
zapraszam każdego chętnego do pomocy do kontaktu na pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...