Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='madziasto4']To wychodzi tak, jakby nic nie zjadł :niewiem: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Czepialska:eviltong: Jest w klasie biologicznej i sie wymadrza:diabloti:

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A masz przybije Ci :bluepaw: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

A jak!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Mialam nakrecony filmik, ale byl kiepskiej jakosci:eviltong: Rzucam jedzeniem z kuchni do przedpokoju (oczywiscie tylko wtedy, gdy za malo zje). Miki musi pobiec i zjesc:evil_lol: My zadowoleni, ze pies duzo je, Miki zadowolony, ze moze pobiegac i jednoczesnie sie naje:diabloti:[/quote]
My robimy podobnie... jak jest głodny, a porcję puszki zje, to rzucam mu jedzonko i niby się bawię, po pewnym czasie zaczyna jeść i wystarczy, że tylko dam mu z ręki ;) Ale z miski to nie tknie, władca wszechświata :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']My robimy podobnie... jak jest głodny, a porcję puszki zje, to rzucam mu jedzonko i niby się bawię, po pewnym czasie zaczyna jeść i wystarczy, że tylko dam mu z ręki ;) Ale z miski to nie tknie, władca wszechświata :diabloti:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mój z miski tez nie, bo ona chyba gryzie, ale z reki ja ma ochote to suche zje, nawet jak to samo suche połoze na ziemie to od razu odchodzi :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']My robimy podobnie... jak jest głodny, a porcję puszki zje, to rzucam mu jedzonko i niby się bawię, po pewnym czasie zaczyna jeść i wystarczy, że tylko dam mu z ręki ;) Ale z miski to nie tknie, władca wszechświata :diabloti:[/quote]

No to ladnie robimy. A podobno nie wolno rzucac jedzeniem:lol:

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mój z miski tez nie, bo ona chyba gryzie, ale z reki ja ma ochote to suche zje, nawet jak to samo suche połoze na ziemie to od razu odchodzi :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Ale sie krol z niego zrobil:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']

Ale sie krol z niego zrobil:evil_lol:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]O tak ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a jak podajesz mu jakis smakolyk i on akurat na niego nie ma ochoty to Ci bezczelnie bedzie nosem tracal i fochu rzucał jakby chcial powiedziec: no chyba oszalas, ja tego nie chce :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]O tak ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a jak podajesz mu jakis smakolyk i on akurat na niego nie ma ochoty to Ci bezczelnie bedzie nosem tracal i fochu rzucał jakby chcial powiedziec: no chyba oszalas, ja tego nie chce :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Hahahahha....wlasnie to sobie wyobrazilam. Ucaluj Oskarka ode mnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]wycałowany i jaki zadowolony jak mu powiedziłam od kogo :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

:oops::oops::oops: az sie zawstydzilam

Tak sobie czytam i musze powiedziec, ze mamy oryginalne pomysly, zeby zmusic psa do jedzenia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Yorkie']Nawet dużo... mój ma 23 cm wzrostu, a waży 2 kg.[/QUOTE]
Może Aris ma delikatniejszą budowę...wiesz o co mi chodzi- kościec.
Ale także zima robi swoje, bo i Master waży trochę więcej niż zwykle. Idzie wiosna i lato, a co za tym idzie więcej ruchu, działka, morze i psiaki zrzucą zimowy tłuszczyk :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...