Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dokładnie :shake: ale tak długo czekałam na Lussi i tak bardzo ją kocham :loveu: że ani myślę robić jej na złość i kupować drugiego malucha :eviltong: byłaby strasznie zazdrosna :eviltong: ja tak wogóle to chciałam dużego psa... ale niestety alergia :shake: potem natknęłam się na stronę o yorkach i oszalałam na ich punkcie! dowiadywałam się wszystkiego! ile tylko się da! błagałam rodziców i w końcu udało się! Lussi zamieszkała z nami :p nie ywobrażam sobie życia bez niej ;)

Link to comment
Share on other sites

Takie 2 a nawet 3 razy wieksze to ja juz widywalam... Raz u weta widze takie zarosniete dziwo, wyglada to jak york ale wzrostem to jak spaniel. no i pani mowi ze rosl rosl az do ok 10 kg dobil. ale zapuszczony biedak az szkoda bylo patrzec

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj przezyłam ciekawe soptkanie:) Bylam u weta z Beresiem na ostatnim szczepieinu (uffffffff - w końcu........) i spotakałam kolezanke ze szkoły podstawowej tez z yorkiem. Sunia jest prześliczna naprawde, byłam zachwycona! A wazy uwaga uwaga, wazy.........6 kilo!!! W zyciu nie sadziłam ze taki piesek moze byc ładny. Zawsze mi sie wydawało ze biedni ci własciciele, tacy oszukani. No i ta sunia nie bya ładna - była piękna! Załowałam ze nie miałam aparatu, pokazałabym na forum. Nie mogłam od niej oczu oderwać. Nie miałabym nic przeciwko gdyby Berek taki był w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

6 kg to też dużo :-?
Ale nikt nie mówi, że duże yorki są brzydkie, są ładne, tylko takie... no... niewzorcowe i za duże jak na yorka :roll: Wszędzie mówi się, pisze, że york powienien ważyć do 3,5 kg, ale teraz jak się spotyka tyle yorków, to to nie ma sensu :roll: No chyba, że wystawowe naprawdę się mieszczą w takich granicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']6 kg to też dużo :-?
Ale nikt nie mówi, że duże yorki są brzydkie, są ładne, tylko takie... no... niewzorcowe i za duże jak na yorka :roll: Wszędzie mówi się, pisze, że york powienien ważyć do 3,5 kg, ale teraz jak się spotyka tyle yorków, to to nie ma sensu :roll: No chyba, że wystawowe naprawdę się mieszczą w takich granicach.[/quote]

No właśnie tez tak myślałam. Ale ona naprawde była prześliczna, w życiu bym nie przypuszczała, ze az tak:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania:)']No właśnie tez tak myślałam. Ale ona naprawde była prześliczna, w życiu bym nie przypuszczała, ze az tak:loveu:[/quote]
Bo zwykle te większe yorki są ładniejsze, mniejsze wyglądają jak wytrzeszcze :-? Oczywiście nie mówię o wszystkich, tylko przeważnie tak jest. Mała Cori Koregry jest śliczna, a taka malutka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SilverYorkie']U mojej mamy w bloku mieszka yorek sporawej wielkosci, wyglada na minimum 5 kilo. Ale za to mowi ze ma taki sliczny blyszczacy 'wystawowy' wlos jak malo. Tylko waga nie wystawowa.[/quote]
Waga wystawowa , tro teraz zaleta jak sie widzi na ringach takie wielkie yorki. Malenstwa sa odsyłane , że za małe. moj Napoleonek ma 2.kg i ledwo przeszedł wystawy. Wygrywaly takie 2-3 razy wieksze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...