Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

[quote name='koregra']Chyba mniejsza chociaż nie pamiętam ile Arisek waży. Cori 1,40 :-( ale dziś to jeszcze sprawdze[/quote]
No to Cori jest maleńka, Aris waży 2 kg :-(
I on też się urodził najmniejszy, ostatni szczeniaczek z miotu... jak miał 3 miesiące to ważył tyle, ile teraz Cori. Dużo to on nie przytył...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co do wymiarów To wg tego wzornika
[URL]http://www.dogfashion.pl/mierzyc1.html[/URL] bo już się rożnych opini naczytałam co jest czym
to Cori ma
a = 20
b = ok. 14
c = 15
d = szkoda podawac :eviltong:
e = 24
f = ciężko mi zwymiarować
g = też cięzko
Jak inaczej te wymiary mają wyglądać to mnie pouczcie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koregra']Co do wymiarów To wg tego wzornika
[URL]http://www.dogfashion.pl/mierzyc1.html[/URL] bo już się rożnych opini naczytałam co jest czym
to Cori ma
a = 20
b = ok. 14
c = 15
d = szkoda podawac :eviltong:
e = 24
f = ciężko mi zwymiarować
g = też cięzko
Jak inaczej te wymiary mają wyglądać to mnie pouczcie :lol:[/QUOTE]
Jest wszystko oprócz tego co mnie interesowało :eviltong: A mianowice wysokość od podłoża do grzbietu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']Wymiary Arisa:

A: 26 cm
B: 18
C: 18
D: 13
E: 29
F: 7
G: 5 (nie jestem pewna, bo ciągle mi zasłaniał główką)

No i jeszcze:

Wysokośc w kłębie: 23 cm
Waga: 2 kg (normalnie ważył 1,7 kg, ale w zimę przytył, mam nadzieję, że nie schudnie :modla: )[/quote]
To z Ariskiem Cori mogłaby się pobawić. Nie zrobiłby jej krzywdy bo z innymi jest problem, chociaż przez to że jejs takim okruszkiem boi się piesków bo się z nimi nigdy nie kontaktowała

Link to comment
Share on other sites

Eeee myślę, że nie zrobiłby jej krzywdy ;) Master ma kolegę yorka, znają się od 5 miesięcy, kolega jest trochę większy, a Master mniejszy spryciarz zawsze był 'na wierzchu' :evil_lol: A to pod brzuszkiem się prześlizgnął, między łapkami, przeskakiwał i nigdy nie było żadnych uszkodzeń ;)

Małe zazwyczaj jest zwinniejsze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']A ewentualny drugi york chłopak czy też dziewczynka? :)[/quote]
Jak sobie radzisz (a właściwie jak dogadują sie chłopaki między soba?) z dwoma panami w domu? "Walki psów" :eviltong: są regularne czy raczej każdy z nich zna swoje miejsce i nie gryzą sie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mynia']Jak sobie radzisz (a właściwie jak dogadują sie chłopaki między soba?) z dwoma panami w domu? "Walki psów" :eviltong: są regularne czy raczej każdy z nich zna swoje miejsce i nie gryzą sie?[/quote]
Coś Ty, moi chłopcy nie wiedzą co to walki :) Co prawda nie ma między nimi wielkiej miłości typu spanie razem, przytualnie się, ale razem normalnie funkcjonują :lol:
Przy jedzeniu również nie ma rywalizacji, Master w ogóle ma taki pokojowy charakter, Toro diabeł, a przeciwieństwa się przyciągają jak wiadomo :cool3:

Torek jak był jeszcze małym szczylem kilkutygodniowym i podgryzał Mastera, to wtedy Masterek trochę go 'ustawiał' i wyznaczał granice ,do których mały mógł się posunąć z wygłupami. Ale najczęściej go ignorował :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też bym chciała sprawić Rosie koleżankę :multi: ale nie wiem co z tego wyjdzie bo mamy dużo różnych planów i może w nich nie być na razie miejsca na drugą psinkę.Ale jeśli będę kupować to na pewno dziewuszkę;).Mój TZ nie ma męskiego towarzysza w domu ale twierdzi że lubi otoczenie kobiet:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...