Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

Berutek waży juz 1,5 kg to sporo chyba, bo ma 2 miesiące, chłop jak dąb i apetyt nielichy, co chwile chodzi do miski sprawdzic czy ktos sie przypadkiem nie pomylil i nie dosypal mu zarelka:) jemy Royala dla szczeniat:) duze psisko będzie a ja sie bardzo ciesze, bo chce miec za wszelka cene PSA, a nie chuchro do noszenia na raczkach:) klucha moja kochana:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Hania:)']Berutek waży juz 1,5 kg to sporo chyba, bo ma 2 miesiące, chłop jak dąb i apetyt nielichy, co chwile chodzi do miski sprawdzic czy ktos sie przypadkiem nie pomylil i nie dosypal mu zarelka:) jemy Royala dla szczeniat:) duze psisko będzie a ja sie bardzo ciesze, bo chce miec za wszelka cene PSA, a nie chuchro do noszenia na raczkach:) klucha moja kochana:)[/quote]
super, cieszę się, ze jeszcze ktos tak mysli:cool1: u nas na forum przydaloby się więcej takich opinii:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote='pingwinek=];3619341']fakt, ale chyba coraz wiecej jest tych "wiekszych" yorkow, nie ? ;)
co nie zmienia fakotw ze sa jeszcze milosnicy 1 kg(- moja Lilu wazyla 1 kg jak miala 8 tyg ^^)[/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Moj rowniez w wieku ok 8 tyg wazyl 1kg, ale teraz to piesek z krwi i kosci :lol: ma 4.5 na liczniku :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam to samo z suchym.. nie jadł i już! To zaczęłam gotować... moja radość a psi apetyt trwał 5 dni! A potem powtórka z rozrywki, koniec... Marudzenie i kręcenie nochem... To wróciłam do suchego i cos tam zawsze sobie poskubie... Ale entuzjazmem do michy nie pała :) Co innego puszeczka albo nasze... Oj to pysiol sie nie zamyka...

Link to comment
Share on other sites

[quote='pingwinek=];3621076']Liluni nudzi sie wszystko oprocz lodow i wszystkiego tego co my jemy x;p[/quote]
Aris nie wiem czy przepada za lodami, ale za tym co jemy- owszem :D Tylko, że tego nie dostaje :shake:
[quote name='koregra']Moja Cori 1,4 :-( Je puszki inaczej potrafi sie głodzić przez 5 dni :mad: a na to juz nie pozwole. I to tylko jeden rodzaj Belcando wołowina innych nie tknie. Zawsze coś jej jeszcze dorzucę dodatkowo, ale mimo wszystko już nie przybiera na wadze:-([/quote]
Ja mojemu mieszam mokrą karmę z suchą, bo po samej mokrej ma biegunkę :oops: A samej suchej nie tknie, chyba, że jest naprawdę głodny :roll:
Ale maluśko waży :-o

Link to comment
Share on other sites

Rosa dawniej też nie lubiła suchej karmy musiałam jej mieszać z mokrą bo inaczej nie chciała jeść.Zamiast się stresować :angryy: postanowiłam konsekwentnie sypać jej suche i nic poza tym,żadnego żebrania przy stole itp.Było to bardzo trudne ponieważ mój mąż i córka mieli w zwyczaju jej ukradkiem coś pod stołem przemycać.Ale postawiłam na swoim i przestali a Rosa szczęśliwie chrupie Royala:multi:.Czasem dostanie coś innego ale przede wszystkim bazuję na suchej karmie,którą dostaje 2 razy dziennie.I jest raczej nieduża waży około 2,2kg.Koregra ale twoja sunia to naprawdę maleństwo.Jest śliczna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A u nas tydzien temu zaczal sie strajk przeciw Royalowi dla yorkow:mad: Pewnego dnia micha zostala pelna od rana do wieczora... Postanowilam kupic inna karme (nie pamietam nazwy, ale dla mnie liczyl sie zapach i ogolny wyglad). Miki wcina jakby jadl suche pierwszy raz w zyciu. Ma ogromny apetyt, je po kilka razy dziennie w malych ilosciach i do tego szybki matablolizm:lol: Widac, ze przybiera powoli na wadze i pewnie dobije do 3,1kg:multi:
Mamy tez nowy sposob jedzenia, gdy grymasi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenmanka']Magda jaki sposób ? Może też wykorzystam ?? :P[/quote]

Mialam nakrecony filmik, ale byl kiepskiej jakosci:eviltong: Rzucam jedzeniem z kuchni do przedpokoju (oczywiscie tylko wtedy, gdy za malo zje). Miki musi pobiec i zjesc:evil_lol: My zadowoleni, ze pies duzo je, Miki zadowolony, ze moze pobiegac i jednoczesnie sie naje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Mialam nakrecony filmik, ale byl kiepskiej jakosci:eviltong: Rzucam jedzeniem z kuchni do przedpokoju (oczywiscie tylko wtedy, gdy za malo zje). Miki musi pobiec i zjesc:evil_lol: My zadowoleni, ze pies duzo je, Miki zadowolony, ze moze pobiegac i jednoczesnie sie naje:diabloti:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hahaha my robimy tak samo :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...