Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czesc mój pies ma rok i dwa miesiace i waży 2.300 około . teraz troche mniej bo miał operacje łapki. wiec nie chcial jeść. Zastanawiam sie czy to nie za mało , :shake: z tego co czytałam na forum to wasze yorki ważą więcej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']Moj ma 10 miesiecy i waży 3,5 kilo. Uwazam ze to odpowiednio, skoro we wzrocu bodajże górna granica to jakieś 3,60 dla dorosłego psa[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]FCI zmieniło wzorzec teraz max waga to 3,1kg[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Boshe jeżeli chcecie yorki w wersji max to proponuję
przerzucić się na Australian Silky Terrier :eviltong:
ja tam wole małe Yorki nie lubię wielkich :shake:
dla mnie Vasyl jest super jeśli chodzi o wielkość :cool3:
po prostu idealny :loveu:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Dla mnie ideał to ok 2,6-3,1 kg. Nie przepadam za "miniaturami" ...tzn kocham wszystkie yorki, ale takie małe to mają częsciej problemy zdrowotne itd. Ale to nie jest reguła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Dla mnie ideał to ok 2,6-3,1 kg. Nie przepadam za "miniaturami" ...tzn kocham wszystkie yorki, ale takie małe to mają częsciej problemy zdrowotne itd. Ale to nie jest reguła ;)[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]teraz mi powiedz co masz na myśli mówiąc "miniaturka" :diabloti:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]teraz mi powiedz co masz na myśli mówiąc "miniaturka" :diabloti:[/COLOR][/FONT][/CENTER]

[/quote]
Malutki york. Np 1,7 kg - to maleństwo.
Chociaż wiem, że miniaturki nie istnieją, tak potocznie się mówi na małe yorki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Malutki york. Np 1,7 kg - to maleństwo.
Chociaż wiem, że miniaturki nie istnieją, tak potocznie się mówi na małe yorki.[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Jest Yorkshire Terrier który waży 1,7kg i wygląda jak normalny York tylko, że jest chudy a są też takie które mają mały wzrost i ważą 1,7kg [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Tanya ma 8 miesięcy i waży 1,5kg jakoś nie widzę żeby było z nią coś nie tak :crazyeye: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jest normalnym Yorkiem który biega, skacze i nie jest garbata jest po prostu mniejszą wersją Yorkshire Terriera i o dziwo wiedziałam, że będzie takij wielkości bo zarówno tatuś jak i mamusia mają wagę 2,20kg [/COLOR][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]to tak jak z ludźmi wg waszej opinii osoba która mierzy 1,80 cm jest zdrowsza od tej która ma np. 1,55cm :lol: raczej nie sądzę :cool1:[/COLOR][/FONT]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]WSZYSTKO MUSI BYĆ W GRANICACH ROZSĄDKU ;)[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']No tak.
[SIZE=1]PS. Nie porównuj psa z człowiekiem :roll: [/SIZE][/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]dlaczego mam nie porównywać ???
w końcu ludzie tak jak psy to zwierzęta w dodatku SSAKI :evil_lol:
do wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem
rozmnażanie tak małej suki a choroby genetyczne to dwie różne sprawy ale widzę, że większość z was nie widzi różnicy :shake:
zresztą z tego co wiem to Fiona Renaty (duszek01) waży 1,5kg i jakoś nie ma z nią problemów zdrowotnych :eviltong:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...