Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

Przepraszam , że się nie odzywałam , ale dopiero choróbsko pozwoliło mi zwolnić ostatnio i nadrabiam dziś odpisałam do Olena84

[QUOTE]Państwo bardzo mili, Rysio ma być dla młodej dziewczyny i jej narzeczonego . Ma w domu małą sunię , ale sunia jest bardzo przyzwyczajona do jej matki i nie chce jej zabierać ze sobą .
W tej chwili remontują swoje mieszkanie , nie wiedzą jak długo im z tym zejdzie.
Tego domu w którym mają mieszkać nie widziałam, mówiła że jest calowicie ogrodzony, Rysio ma być w domu i wychodzić do ogródka i na spacery .
Ich sunia jest fajna, lgnie do nich widać że zżyta z tymi ludźmi .
Z narzeczonym dziewczyny nie rozmawiałam, przy rozmowie był obecny jej ojciec . Mówiłam im , że póki będą mieszkać razem może się zdarzyć że Rysio z sunią nie dogadają sie i co wtedy zrobią , na co ojciec stwierdził ż emieli ONka i przyplątał sie do nich kot , przez pół roku zwierzaki nie mogły się dogadać, to je izolowali i pomału przyzwyczajali do siebie, więc z takimi maluchami też sobie poradzą .
ONek jakiś czas temu umarł na skręt jelit .[/QUOTE]

A mówiłam im o dogomanii i że było by nam wszystkim bardzo miło gdybyśmy wieści od Ryśka mieli . Ale nie wiem czy się Państwo zalogują .
Wymieniłyśmy się z panią telefonami , obiecałam jej że gdyby miała jakieś pytania wątpliwości może liczyć na moją pomoc tu na miejscu .
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Przepraszam , że się nie odzywałam , ale dopiero choróbsko pozwoliło mi zwolnić ostatnio i nadrabiam dziś odpisałam do Olena84

A mówiłam im o dogomanii i że było by nam wszystkim bardzo miło gdybyśmy wieści od Ryśka mieli . Ale nie wiem czy się Państwo zalogują .
Wymieniłyśmy się z panią telefonami , obiecałam jej że gdyby miała jakieś pytania wątpliwości może liczyć na moją pomoc tu na miejscu .
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)[/QUOTE]
Małgosiu dzięki wielkie za wizytę u Państwa :Rose:
Trzymam kciuki za rozwój sytuacji;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Chłopak pojechał do domku - to fakt.
Niech jest szczęśliwy - bo na to zasługuje!!

Iwonko - dziękuję,że Go wydałaś i,że się musiałaś gonić...
Szkoda,że zawsze się zwala na tego,kogo nie ma...

Ale ważne,że wszystko poszło dobrze ;)[/I][/QUOTE]
Wreszcie dobre wieści. Bądź szczęśliwy, psiaku.

Link to comment
Share on other sites

Wesprę chłopaka w lutym. Romuś ma ode mnie ogłoszenia które robiła catangel. Niektóre są ważne jeszcze długo. Na tablicy zrobię znowu wyróżnienie bo poprzednie już się skończyło. Może ktoś mający dobrą rękę zrobiłby chłopakowi jakieś nowe ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Mam tylko nadzieje, że nikt nie chce pomniejszyć deklaracji...
A wpłaty dotarły:
- mania1979 - 20zł (10.01.11) - stała styczeń
- bakusiowa - 100zł (10.01.11)
- hlidka - 20zł (11.01.11) - stała I, II
- brat Grzenki - 20zł (13.01.11) - stała[/QUOTE]

10.01. ja robiłam przelew tytułem dla RR 10zł, można jeszcze raz sprawdzić czy doszła bo przelewu nie cofnęło a na taki sam nr jak w zeszłym miesiącu robiłam...i deklarację podtrzymuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']10.01. ja robiłam przelew tytułem dla RR 10zł, można jeszcze raz sprawdzić czy doszła bo przelewu nie cofnęło a na taki sam nr jak w zeszłym miesiącu robiłam...i deklarację podtrzymuję[/QUOTE]

Już jest w roliczeniu w poście drugim w styczniu, widocznie te doszły po 10 tylko wpisywalam z data 10.01. Takze jest;), dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...