Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

W ogóle cała Agrula jest boska:cool3: Po dokładnym sprzątaniu i odkurzeniu łóżka postawiłam na nim pufę i porozkładałam poduszki by żadna nie próbowała wskakiwać ale gdzie tam, Agrula wcisnęła się przesuwając tyłeczkiem poduchy na ile się da;)

Aha mam pytanie, znajoma dziś do mnie dzwoniła w sprawie 4miesięcznego kotka którego ktoś wyrzucił z samochodu:angryy: Kotek podobno udomowiony, dogaduje się z innymi kotami i psami jak również i z dziećmi, kuwetkowy w kolorze podobno białym z rudym ogonkiem i rudymi znaczeniami, jutro powinnam mieć zdjęcia więc zrobię mu wątek ale może ktoś coś wie o jakimś chętnym domku dla rudaska?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gisic87']W ogóle cała Agrula jest boska:cool3: Po dokładnym sprzątaniu i odkurzeniu łóżka postawiłam na nim pufę i porozkładałam poduszki by żadna nie próbowała wskakiwać ale gdzie tam, Agrula wcisnęła się przesuwając tyłeczkiem poduchy na ile się da;)

Aha mam pytanie, znajoma dziś do mnie dzwoniła w sprawie 4miesięcznego kotka którego ktoś wyrzucił z samochodu:angryy: Kotek podobno udomowiony, dogaduje się z innymi kotami i psami jak również i z dziećmi, kuwetkowy w kolorze podobno białym z rudym ogonkiem i rudymi znaczeniami, jutro powinnam mieć zdjęcia więc zrobię mu wątek ale może ktoś coś wie o jakimś chętnym domku dla rudaska?[/QUOTE]

Ehhh, kolejny :(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Głosowanie rozpoczęte ! Prosimy o głosy na nasze schronisko w Sosnowcu. Wystarczy kliknąć na kropeczkę przy schronisku i [I]<GŁOSUJ>[/I] poniżej !


Głosy można oddawać do 6 grudnia do g. 20 !
Głos można oddać tylko [B]jeden raz ![/B]

[B][URL="http://www.furkidz.eu/"]http://www.furkidz.eu/

[/URL][/B][/SIZE][h=5][SIZE=3]Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active.[/SIZE][/h][SIZE=3][B][URL="http://www.furkidz.eu/"]
[/URL][/B]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Agra od wczoraj ma do towarzystwa 4 letnią dziewczynkę która przyjechała do nas na weekend z moim bratem. Agrula jest wymiziana i wymęczona za wsze czasy bo Sandra co chwilę zabiera jej i rzuca piłeczkę. W pewnym momencie gdy Sandra po jakiejś godzinie zaczęła biec do Agry w celu zabrania piłeczki ta burknęła pod nosem bo nie miała gdzie uciec i tylko opuściła głowę. Jest bardzo wyrozumiała w stosunku do Sandry i grzecznie znosi mizianie, przesuwanie i zabieranie piłki;) Milka też wyrozumiała i nawet sama się podkłada do tarmoszenia za uszy i klepania po pupie bo to uwielbia więc dziecko to coś dla niej chociaż też padnięta jest;) Na szczęście dziewczyny mają teraz 2h spokoju bo pojechali do sklepu więc śpią wymęczone jak nigdy;) Ostatnio też poszłyśmy na dłuższy spacerek przy bloku z piłeczką by Agra pobiegała, oczywiście zadowolona latała i piłki oddać nie chciała a jak już zabrałam i akurat pies szedł to tylko na niego zerknęła i wróciła do kombinowania jak tu piłkę zabrać pańci:lol:


Aha doszła stała wpłata od Anett - 20zł

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pannice cały dzień przespały;) Goście wyjechali więc mogły w spokoju odpocząć, nawet ja miałam dość jak od 8 rano do 23 mała latała do mnie i albo z psami się bawiła albo rozmawiała itp. Jednak psiaki naprawdę się popisały wyrozumiałością, znosiły granie na harmonijce, zakładanie czapek na głowę i ciągłe przytulanie, ale w nagrodę dostawały smaczki;) A dzisiaj cisza i spokój, za oknem pierwszy śnieg więc spacerki dłuższe bo Agrze ciężko coś wyniuchać pod cieniutką warstwą śniegu więc załatwianie potrzeb trwa troszkę dłużej;) Dzisiaj pannicą kupiłam puchę, kości i smaczki, odliczać nie będę bo to wyszło z 5zł na każdego pychola;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cioteczki zaniedbałam wątek ale w sumie nie wiem co napisać, poza tym od ponad tygodnia choruję a ostatni weekend to nie byłam w stanie nawet z łóżka wstać bo miałam gorączkę już z rana przekraczającą 39 stopni i nawet polopiryna nie była w stanie mi jej zbić:shake: Od wczoraj jest lepiej ale kaszel i zatkany nos mnie męczą strasznie mimo dalszego brania tabletek:roll: Ale tak to jest jak się zachciało myć okna na święta w taką pogodę:shake:


Agra ostatnio na spacerach coraz bardziej tolerancyjna do podlatujących psiaków, bardziej suczek, jedna mała młodziutka podleciała z nienacka a Agra grzecznie tylko stała obwąchując i merdając ogonem. Zanim roztopy przyszły wieczorami spuszczałam dziewczynę ze smyczy i biegałyśmy tzn ona nie ja:lol: za śnieżkami. Cieszyła się jak wariatka kiedy nie tyle co śnieżkę rzuciłam co kopałam śnieg a ona radośnie skakała wokół mnie go łapiąc, Milka robi identycznie;) No i spacerki mimo chłodu dłuższe bo jak już chyba pisałam Agrula zanim coś wyniucha czy wykopie spod śniegu i zastanowi gdzie w takim razie jest odpowiednie miejsce na załatwienie potrzeb to troszkę trwa:lol:. Z ojcem i TZ jak przez ten weekend na spacery wychodziła bo ja przez chorobę zaniemogłam i ledwo do toalety człapałam chodziła także grzecznie jednak w ogóle nie zwracając na nich uwagi i zajmując się wyłącznie swoimi sprawami;) W domku ojca nie ma bo wczoraj wyjechał więc pannice znów opanowały łóżko które jest tylko dla nich ale jak to zwykle bywa i tak przychodzą do mnie do drugiego pokoju i się wtryniają w nogi:lol:

Jutro sprawdzę konto i uzupełnię rozliczenie na 1 stronie

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Agrula pozytywnie mnie zaskoczyła bawiąc się z suczką husky która zwiała z ogródka z domku obok mojego bloku. Najpierw Agra obwąchała a następnie tyłek w górę łapki przednie w dół i skakały tak zachęcając się wzajemnie do zabawy a jak odciągnęłam Agrę to oczywiście szczekać na sunie zaczęła bo się dalej bawić chciała;)
Na święta kupiłam dzisiaj psiakom ciasteczka, pałeczki, puchy i gryzaki do czyszczenia ząbków, od TZ także dostały po puszce i kabanoski tak więc jutro także będą mieć wyżerkę a nie tylko pani:lol:

A już teraz razem z pannicami życzymy wszystkim Zdrowych i Szczęśliwych Świąt:x-mas:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki wychodząc dzisiaj od mamy zauważyłam kotkę siedzącą w kącie przed klatką. Z tego co wiem to jest to kotka która mieszka tam pod blokiem. Starsze panie położyły jej tam jakieś szmatki i karmią ale nic więcej nie ma. Wiem że jakiś czas temu rodziła, teraz znów brzuszek ma jakiś duży do tego ciężko oddycha i jakiś katarek chyba ma. Kotka jest przyjazna od razu zawołana podeszła i zaczęła się tulić. Ona w te mrozy nie da rady a jeśli jest w ciąży tym bardziej:roll: W tej chwili nie mogę jej wziąć bo jest ojciec:shake:
Nie udało mi się jej zrobić dobrego zdjęcia jedynie takie fatalnej jakości bo ciągle chodziła ocierając się, to taka zwykła bura kotka:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kUGn_npXGDg/UNi3KVzrgRI/AAAAAAAADsw/_glS0nu1kA0/s512/20121224_204056.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6MgVyqKEwCA/UNi3QUez_CI/AAAAAAAADs4/rYxYP5pSPYw/s640/20121224_204247.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znów jak wychodziłam od mamy widziałam kotkę, siedziała w tym samym rogu klatki co wczoraj:shake: Pogłaskałam, dałam kawałek szynki bo nic więcej nie miałam i tyle tylko mogłam zrobić. Ona ciężko oddycha ma katar i duży brzuszek, pewnie kociaki w drodze:shake: Nie wiem jak mogę jej pomóc, zabrałabym do siebie ale ojciec jest i nie mam jak, inaczej bym się nawet nie zastanawiała. Ta kotka już tak na pewno od zeszłej zimy mieszka bo pamiętam jak 9 letnia siostra pokazywała mi małe kociaki które kotka urodziła i zostały pozabierane a mamusia została:shake:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki przepraszam za znów tak długą przerwę ale dalej mnie choróbsko trzyma, to już ze 3 tyg będzie i kaszel nie odpuszcza:shake:

U nas wszystko po staremu, nowy rok przywitałyśmy spokojnie, tzn Agra bo Milka biedulka się strasznie bała wystrzałów:roll: Przed sylwestrem odwiedził nas brat z dziewczyną i przyjechali razem z suczką yorka, Agra grzecznie przywitała dziewczynkę i ani razu się nawet nie zjeżyła tylko chodziła za nią krok w krok i obserwowała zastanawiając się pewnie co to małe coś robi u niej w domu:lol: Dzisiaj znów spadł śnieg a że TZ na obiad przyjechał to razem wyszliśmy z psiakami i chciałam zrobić dziewczynie kilka zdjęć ale tak się wierciła i skakała że wyszło tylko kilka a i tak nie za fajnych:roll:

Zaraz uzupełnię rozliczenie;)

Co do kotki, od tamtego czasu nie byłam u mamy ale z tego co wiem od siostry kotka cały czas tam jest niestety:shake:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RDZQ5L2NSAg/UOmH8D589KI/AAAAAAAADtY/n6uplmXaVIs/s512/20130106_151037.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ELAphW0hjCY/UOmIDZWxh4I/AAAAAAAADtg/vXIiSbXuFQ4/s512/20130106_151059.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1-jla4Z2eC0/UOmIQAv63GI/AAAAAAAADtw/C81se2g30cs/s512/20130106_151217.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--SFKrx2ZO8o/UOmIU6MZuOI/AAAAAAAADt4/Eivpb2NQSYU/s512/20130106_151303.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...