Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

[quote name='Gisic87']Dziękuje wszystkim:lol: Znajomy wygrał:multi:

Pora coś więcej napisać co u nas a więc Agrula nasza ślepa głuchotka grzeczna jak nigdy, zero problemów z nią, nawet już ze stołu nie kradnie jak zapomnę coś schować:lol:
Dziewczyna na pierwszy śnieg zareagowała zdziwieniem i nie bardzo chciała chodzić po białej trawie tylko chodnikiem;) Na psiaki na dworze reaguje lepiej tzn już się nie jeży od razu, może to przez tą akcję w Sosnowcu gdzie siedziała z kilkoma psiakami zestresowana, woli omijać psiaki a jak jakiś podbiegnie jest zainteresowana jak zwykle, nawet szczeknie ale bez jeżenia sierści;)
Teraz obie pannice leżą sobie na wyrku w którym powinnam spać no ale że od razu się nie położyłam po pościeleniu to skorzystały:lol:
Agrula czasem nawet zadziornie chce się bawić, wystarczy jej ręką pod pycholem zamachać a ona już przybiera pozę gotową to skoków i zabaw i próbuje łapać tym swoim pycholem:lol: Postaram się to nagrać no i oczywiście niedługo zrobimy nowe zdjęcia pannicy;)[/QUOTE]

super że znajomemu się udało:cool2:

Agra grzeczna dziewczyna:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

2 dni temu pisałam i mi post zjadło bo strona przestała działać:roll:

U nas wszystko w porządku żyjemy sobie pomalutku. Ojciec wpadł na wszystkich świętych i przy okazji zaopatrzył psiaki przed ponownym wyjazdem do Niemiec w kilkanaście puszek:lol: Nie zauważył jednak że 4 z nich to puchy dla kotów ehh gdzie on miał oczy:lol: Co jakiś czas zaglądam na zooplusa czy nie ma fajniej promocji by karmę kupić ale na razie cicho.

Agra grzeczna, w niedzielę było tak cieplutko i słoneczko świeciło że nie obyło się bez długiego spacerku, jednak wyszłyśmy dopiero koło 16 więc ze zdjęć nic nie wyszło bo już ciemno:roll: Agra znów do domu przytaszczyła z wyprawy patola pod samą klatkę;)
A od wczoraj znów się lenimy i kłaki garściami wychodzą no ale w końcu czas na zmianę futerka;) W domu grzeczna ostatnimi czasy tylko raz miała problem z żołądkiem i biegunka była nieunikniona, szkoda tylko że na kanapę:roll: dopiero nad ranem zobaczyłam co to to zmajstrowała bo całą noc przespałam jak zabita a po ostatnim spacerze nic się nie zapowiadało:shake:

Co do wpłat, jutro na spokojnie przejrzę konto i wszystkie wpłaty i uzupełnię rozliczenie;)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lTSKuIAdKkM/UKAtp0aGliI/AAAAAAAADrg/V-5lcUy2D28/s640/20121111_235726.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

One tak codziennie:lol: Ja sobie łóżko pościelę wcześniej a one raz dwa i na wyrku i udają że nie wiedzą o co chodzi;) Więc chcąc nie chcąc uciekam spać do drugiego pokoju ale i tam spokoju nie mam bo pannice po chwili przychodzą i wciskają się w nogach do spania:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']One tak codziennie:lol: Ja sobie łóżko pościelę wcześniej a one raz dwa i na wyrku i udają że nie wiedzą o co chodzi;) Więc chcąc nie chcąc uciekam spać do drugiego pokoju ale i tam spokoju nie mam bo pannice po chwili przychodzą i wciskają się w nogach do spania:lol:[/QUOTE]

Bo Cię tak kochają :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki na spokojnie przejrzałam konto i powypisywałam sobie wszystkie wpłaty, nie wiem jakim cudem nie wpisywałam nigdzie wpłat tatankas:oops: Uzupełniłam post rozliczeniowy.

Wpłata od caryca26 już wpłynęła więc jest dopisana, od bela51 pewnie jutro wpłynie;)
Co do wpłat za listopad do tatankas wyślę nr konta a prócz tego czekamy na wpłaty od anett i abra64 ale jeszcze do końca miesiąca jest trochę czasu;)

Tak więc po dzisiejszym podliczeniu mamy 428zł z czego zamówiłam przed chwilą karmę dla pannicy z zooplusa za 97,80zł ale odliczę to jak przyjdzie rachunek bym mogła go tutaj wstawić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Tatankas nie zrozumiałyśmy się:roll: wpłaty od Ciebie mam tylko ja gapa ich do rozliczenia nie dopisywałam:oops: Już uzupełniłam post i jesteś na bieżąco tylko za listopad nie mam wpłaty;)[/QUOTE]

to dawaj pw,zapłacę za listopad i grudzień,a w styczniu czekam na kolejne pw;)

Link to comment
Share on other sites

Doszły wpłaty:
abra64 - 10zł (listopad)
bela51 - 10zł (październik)
tatankas - 20zł (listopad, grudzień)

Dzisiaj poszłam zrobić zakupy no i nie obyło się bez odwiedzenia mięsnego w celu zakupienia czegoś na obiad dla psiaków. Niestety nie było kostek więc kupiłam pannicą kilogram skrzydełek, wyszło 3zł na głowę więc nie będę odliczać;)

Agra leni się z dnia na dzień na potęgę, kłaki znajdują się już nie tylko w mieszkaniu ale i na klatce i w windzie:roll: Ile mogę wyczesuję ale z pannicy co rusz nowe wypadają... A teraz leży na obkłaczonym do granic możliwości wyrku, (nawet nie mam już siły po raz kolejny zbierać garściami tej sierści) więc tak sobie leży i obserwuje zaciekawiona

Link to comment
Share on other sites

Tak późną porą Agruli zebrało się na zabawę, nigdy nie wiem skąd ona wynajduję piłkę bo dzisiaj sprzątałam dokładnie całe mieszkanie i piłki nie widziałam a Agrula nagle wbiega z piłką w pyszczku zadowolona i stara się zapiszczeć już nie piszczącą piłką której Milka do tej pory się boi:roll: Chciałam zrobić Agruli zdjęcia bo świetnie z tą piłką wyglądała ale oczywiście strach dalej przed zdjęciami więc zrobiłam 2 spod rękawa ale i tak zauważyła:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ACELL6qFcBU/UK_qOyGNaSI/AAAAAAAADrw/E_SEalKDCS0/s512/20121123_195824.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OSdneMEwUzQ/UK_qW58-pkI/AAAAAAAADr4/iyXdc6htqsU/s512/20121123_195854.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...