Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Roksana do 17 daj znać, czy będziesz z Agrą na akcji czy nie. Jeśli nie to o 17 piszę na wątku Mata, że jak chcą to mogą się z nim pojawić. mat też jest na DT, miał pogryzioną łapę i szuka DS.
Bożena dzwoniła, ale albo nie ma odbioru, albo połączenie jest odrzucane. To samo pisze Daria :(
Czekam więc do 17 na jakieś wiadomości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Mam problem z telefonem i musiałam przełożyć kartę do tel tz bo nie mogę ani dzwonić ani odbierać połączeń:roll: Ale już uzgodniłam i na 16 będziemy w Auchanie z Agrulą:lol:[/QUOTE]

Tak, tak już wiem Bożena wszystko mi napisała :-)
Powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

No i już w domku jesteśmy. Niestety Agrula nie znalazła domku. Dziewczyna bardzo się stresowała w końcu tyle ludzi i psów w koło i jeszcze do zagrody źli ludzie ją wsadzili;) Pewnie ze stresu nawet nie w głowie jej było chociażby zjeżenie się na jakiegokolwiek psa, nawet jak mały szczeniak łapał jej nosek tymi swoimi igiełkami;) Agra jak tylko weszłam do sklepu a Agra z TZ parkowali samochód podobno szalała jak opętana szukając mnie, tak samo jak wyszłam z zagrody to od razu szukanie i szczekanie ehh.
Myślałam że może zjawi się na akcji pani z którą rozmawiałam dzień wcześniej i poważnie była zainteresowana adopcją pannicy i miała przyjechać na akcję ją zobaczyć ale okazało się że pokłóciła się z mężem i się nie zjawiła. Nie wiem czy jeszcze się odezwie zobaczymy.

A teraz Agra odsypia stres, jak tylko wróciła do domu od razu wskoczyła na wyrko i śpi jak zabita;)

Na razie mam telefon od TZ w razie jakby ta pani miała jeszcze zadzwonić bym mogła odebrać a swój w poniedziałek będę musiała oddać do naprawy:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Tez tak uwazam.
Choc pewnie Gisic jest ciązko utrzymac dwa duze psy, w sytuacji, gdy nie ma pracy.
Moze przydałby sie jakis bazarek na podratowanie budzetu Agry ?[/QUOTE]

Podpisuje się pod tym. Bazarek bardzo by się przydał. Byłam z Gisic i Agrą na wizycie u Pani dr Hyli dla Agry cały świat to właśnie Gisic :) nie spuszczała ją z oka :) Wpatrzona w swoją opiekunkę jak w obraz. To przekochana ..wiekowa sunieczka.

Link to comment
Share on other sites

Agra uwieczniona na akcji :)

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oLixAU7SEC8/UIQ7kdAND0I/AAAAAAABZew/B3a1ClSQlhA/s640/DSC_3051 (Kopiowanie).JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DsAuPbpJF90/UIQ7i8TilLI/AAAAAAABZeU/AyBjF-HAAtk/s640/DSC_3046 (Kopiowanie).JPG[/IMG]



[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dvlwArxNxEQ/UIQ7_zliLHI/AAAAAAABZkM/4NLmSeAmSvk/s640/DSC_3143%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG]

[/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Agra pieniążki jeszcze ma;) jak widać w rozliczeniu. Zakupiłam nowy worek karmy, niestety nie było w zooplus żadnej promocji ciekawej więc kupiłam Brita w zoologu w Mysłowicach gdzie pracowałam kiedyś z 30% rabatem;) Dla swojej pannicy też tam kupiłam, w sumie za worek dla Agry wyszło 84zł, nie będę tego jednak odliczać bo nie mam jak gdyż jak kupuję tam po zniżce paragon zostaje u dziewczyn bo muszą wkleić go do zeszytu bo niby biorą to wtedy na siebie;)
Mam nadzieje że w przyszłym miesiącu będzie znów jakaś fajna promocja w zooplusie:roll:

A co do dożywotniego DT hmm, liczę się z tym że Agrula może zostać u mnie do końca jednak nie poddajemy się i a nuż może jakiś domek się znajdzie.
Z pracą niestety dalej krucho, prawdopodobnie będę mieć stały etat ale to dopiero od stycznia ale wolę nie zapeszać:roll:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mam wielką naprawdę wielką prośbę:lol:
Znajomy znalazł się w finale konkursu Ikei i ma szansę wygrać remont kuchni!! Zobaczcie jego kuchnia naprawdę jest w opłakanym stanie, jednak bez pomocy się nie uda, potrzebuje głosów. To mój bliski znajomy chcę w ten sposób pomóc babci.

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wystarczy polubić profil Ikea Katowice na facebooku - nacisnąć "Konkurs"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kliknąć na obrazek który się pojawił[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zatwierdzić aplikację konkursową Ikei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]i wybrać punkt 2 Głosuj
[B]Głosować na Łukasz Michalski[/B]
A następnie odbierzecie kupon na żarełko w Ikea ;)

Proszę pomóżcie to tylko chwila
[URL]https://apps.facebook.com/w_rozmiarze_xxs/?state=1ca58e95f66a59e08c9b00d9b852b36c&code=AQDh2WncOJzjLNy1t3qDtooab4OxXn_4XrVJT84fTYAgh7-j0Ghb73vlrK1krnJ-wgEUCm2CZnK0OpP7RmQJtm2lWuzoT4t-vqeAyKWCQKaQv38KnD88f59oVNmeGa-eW1__weApSZHJBML-YkYuNU_Hw36wrQ9S0CYv2b1BM9OUzGJKoE9FKHg2luy8Vj9e-vtFUUTaKvs49NgUHoX7wOyn#_=_[/URL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Cioteczki mam wielką naprawdę wielką prośbę:lol:
Znajomy znalazł się w finale konkursu Ikei i ma szansę wygrać remont kuchni!! Zobaczcie jego kuchnia naprawdę jest w opłakanym stanie, jednak bez pomocy się nie uda, potrzebuje głosów. To mój bliski znajomy chcę w ten sposób pomóc babci.

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wystarczy polubić profil Ikea Katowice na facebooku - nacisnąć "Konkurs"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kliknąć na obrazek który się pojawił[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zatwierdzić aplikację konkursową Ikei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]i wybrać punkt 2 Głosuj
[B]Głosować na Łukasz Michalski[/B]
A następnie odbierzecie kupon na żarełko w Ikea ;)

Proszę pomóżcie to tylko chwila
[URL]https://apps.facebook.com/w_rozmiarze_xxs/?state=1ca58e95f66a59e08c9b00d9b852b36c&code=AQDh2WncOJzjLNy1t3qDtooab4OxXn_4XrVJT84fTYAgh7-j0Ghb73vlrK1krnJ-wgEUCm2CZnK0OpP7RmQJtm2lWuzoT4t-vqeAyKWCQKaQv38KnD88f59oVNmeGa-eW1__weApSZHJBML-YkYuNU_Hw36wrQ9S0CYv2b1BM9OUzGJKoE9FKHg2luy8Vj9e-vtFUUTaKvs49NgUHoX7wOyn#_=_[/URL][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Też zagłosowałam :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim:lol: Znajomy wygrał:multi:

Pora coś więcej napisać co u nas a więc Agrula nasza ślepa głuchotka grzeczna jak nigdy, zero problemów z nią, nawet już ze stołu nie kradnie jak zapomnę coś schować:lol:
Dziewczyna na pierwszy śnieg zareagowała zdziwieniem i nie bardzo chciała chodzić po białej trawie tylko chodnikiem;) Na psiaki na dworze reaguje lepiej tzn już się nie jeży od razu, może to przez tą akcję w Sosnowcu gdzie siedziała z kilkoma psiakami zestresowana, woli omijać psiaki a jak jakiś podbiegnie jest zainteresowana jak zwykle, nawet szczeknie ale bez jeżenia sierści;)
Teraz obie pannice leżą sobie na wyrku w którym powinnam spać no ale że od razu się nie położyłam po pościeleniu to skorzystały:lol:
Agrula czasem nawet zadziornie chce się bawić, wystarczy jej ręką pod pycholem zamachać a ona już przybiera pozę gotową to skoków i zabaw i próbuje łapać tym swoim pycholem:lol: Postaram się to nagrać no i oczywiście niedługo zrobimy nowe zdjęcia pannicy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...