Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłyśmy z ostatniego spacerku. Agra wyszalała się spuszczona luzem, od razu dorwała jakąś bryłkę śniegu i szalała z nią aż ta zniknęła gdzieś w stercie śniegu i pańcia musiała wyszukać nową:lol: Ale dziewczyna grzeczna przybiegała od razu na klepnięcie pańci o nogę a do tego że głucholek to pańcia w zapasie jeszcze smaczki w kieszeni miała więc Agra praktycznie nie odstępowała na krok;)

Wklejam rachunek za karmę, jutro dopiszę do rozliczenia
tatankas jutro prześlę ci nr konta;)

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JP7L3nukHTs/UPChRjD6ZEI/AAAAAAAADuI/_a-23PBy4Uw/s512/20130109_144549.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Już wcześniej dodałam bieżące rozliczenie do 2 postu bo doszły wpłaty od anett, caryca26 oraz tatankas za co ślicznie dziękujemy że pamiętacie cioteczki:loveu:

U nas leci jak leci, ja dalej bez pracy, roznoszę i wysyłam niby to nieszczęsne cv ale nic, poza tym słychać w telewizji co się pod UP dzieje i jakie kolejki od 4 rano:shake:
W każdym bądź razie złożyłam też papiery na początku stycznia i 29stycznia mam spotkanie organizacyjny a później egzaminy tak więc jeśli by się udało to i tak dopiero najwcześniej od września ale ciii bo zapeszać nie chcę:roll:

Agrę codziennie na ostatnim spacerku puszczam luzem i dziewczyna szaleje jak nigdy, rzucane patyki czy śnieżki to dla niej raj ona naprawdę mogłaby tak cały dzień i w takich chwilach podczas zabaw widać że ona zachowuje się jak młodziutki pies i nikt by nie zgadł że to już staruszka (wg karty schroniskowej już ma 15 lat:crazyeye:)

Dodatkowo nie wiem może mi się tylko wydaje ale teraz na zimę jakoś więcej ciałka złapała;) Jutro czeka nas obcinanie pazurków bo już troszkę odrosły. Ojciec dzisiaj pojechał do Olkusza, wraca we wtorek i dostał wytyczne by pannicą kupić rapki bo u nas teraz nigdzie dostać nie można:roll:
A wczoraj mnie troszkę zdenerwował bo po obiedzie jak zostało to pannicą dał mięsko w sosie z kilkoma kluskami śląskimi a milce jeszcze masę z ciasta do wylizania o czym dowiedziałam się dzisiaj lecąc z samego rana z Milką na spacer bo miała biegunkę i mi narobiła w domu, i tak cały dzień co 2h latam, na szczęście Agrze nie zaszkodziło może dlatego że tej nieszczęsnej masy nie zjadła:shake:

Link to comment
Share on other sites

Z tym startowaniem jest różnie i nie wiem od czego zależy bo w Olkuszu na ogródku do małego psa nic na spacerach na smyczy do niektórych nic a czasem startuje a to się zjeży a to szczeknie ale jak podejdzie się bliżej to tylko obwącha i albo stara się bawić albo odchodzi by po chwili jak pies się ruszy znów się "rzucić" a luzem to pannica bardziej skupiona na patykach więc na psy nawet uwagi nie zwraca a jak zwróci to zawołana (bardziej zakrzyczana bo głucha) wraca do mnie albo wystartuje i obwącha lub małe psiaki stara się upolować ale to tylko gania bo jak dogoni to olewa;) może to taka jej zabawa:roll:

Link to comment
Share on other sites

Doszła wpłata od Abra64 za styczeń, dziękujemy:loveu: Dodałam już do rozliczenia;)

Agra wczoraj zaszalała i rozbroiła znów szafkę z koszem na śmieci co skutkowało rozniesieniem wszystkiego co możliwe po kuchni przedpokoju a także łóżku, na pewno Milka nie jest święta bo jak kosz rozbrojony to swój udział pewnie też w tym miała no ale Agra zaczęła;) Ojciec przywiózł nam rabki jednak tylko kilogram bo więcej nie było więc właśnie gotujemy rosołek na rabkach by galaretę zrobić i podać psiakom;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sporo czasu już mnie nie było na dogomanii:roll:
Doszła wpłata od Anett - 20zł dziękujemy:loveu:

U nas nic nowego się nie dzieje więc w sumie nie mam co opisywać. Agra grzeczna wieczorne spacerki są zawsze luzem, na psy dalej reaguje różnie no po staremu po prostu:roll:

Ja od kilku dni jeżdżę na Niwkę w Sosnowcu do sklepu zoologicznego bo szukają osoby do pracy i chcą zobaczyć jak daję sobie radę w pracy i z klientami a co dalej nie wiem, mają dzwonić:roll:

Dzisiaj w ogóle był okropny dzień bo pierwszy raz musiałam odwieźć psa do schroniska:shake: Młody na oko 6-8 miesięczny mieszaniec husky z jednym niebieskim oczkiem. Przyszedł za kobietą z synem pod sklep i położył się w błocie skulił i zasnął był tak wyczerpany że nie miał siły iść dalej. Nakarmiliśmy i pani nawet chętna była go zabrać kupiła smycz i obróżkę zabrała do domu ale niestety mają królika i ten chciał go upolować i zostawiony sam w pokoju zaczął piszczeć:roll: Pani przyprowadziła go po 3 godzinach i zupełnie inny pies, odespał trochę i zadowolony od razu przyleciał do mnie merdając ogonkiem. Myślałam z Wojtkiem by zabrać go do domu ale niestety 3 duży pies w bloku i moja sytuacja finansowa sprawiły że zdecydowałam się odwieźć go do schroniska:-( Zawiozłam go do Sosnowca imię dostał Haczi i syn pani prosił by takie już zostało więc mam nadzieje że dziewczyny z wolontariatu je zostawią:roll: Fatalnie się z tym czuje bo jak jechaliśmy tak się we mnie wtulił i zasnął a jak tylko odeszłam od niego przed autem od razu zaczął piszczeć i ciągnąć do mnie ale naprawdę nie miałam wyjścia:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Tak to ten chłopak:loveu: Widziała go z rana pani weterynarz, nic mu nie dolega?[/QUOTE]

Dzisiaj mnie nie było. Ale chyba był bo pisała Basia, że jest wnętrem i że będzie kastrowany dopiero jak będą chętni adoptować, żeby sobie rany nie spaprał przy budzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Sporo czasu już mnie nie było na dogomanii:roll:
Doszła wpłata od Anett - 20zł dziękujemy:loveu:

U nas nic nowego się nie dzieje więc w sumie nie mam co opisywać. Agra grzeczna wieczorne spacerki są zawsze luzem, na psy dalej reaguje różnie no po staremu po prostu:roll:

Ja od kilku dni jeżdżę na Niwkę w Sosnowcu do sklepu zoologicznego bo szukają osoby do pracy i chcą zobaczyć jak daję sobie radę w pracy i z klientami a co dalej nie wiem, mają dzwonić:roll:

Dzisiaj w ogóle był okropny dzień bo pierwszy raz musiałam odwieźć psa do schroniska:shake: Młody na oko 6-8 miesięczny mieszaniec husky z jednym niebieskim oczkiem. Przyszedł za kobietą z synem pod sklep i położył się w błocie skulił i zasnął był tak wyczerpany że nie miał siły iść dalej. Nakarmiliśmy i pani nawet chętna była go zabrać kupiła smycz i obróżkę zabrała do domu ale niestety mają królika i ten chciał go upolować i zostawiony sam w pokoju zaczął piszczeć:roll: Pani przyprowadziła go po 3 godzinach i zupełnie inny pies, odespał trochę i zadowolony od razu przyleciał do mnie merdając ogonkiem. Myślałam z Wojtkiem by zabrać go do domu ale niestety 3 duży pies w bloku i moja sytuacja finansowa sprawiły że zdecydowałam się odwieźć go do schroniska:-( Zawiozłam go do Sosnowca imię dostał Haczi i syn pani prosił by takie już zostało więc mam nadzieje że dziewczyny z wolontariatu je zostawią:roll: Fatalnie się z tym czuje bo jak jechaliśmy tak się we mnie wtulił i zasnął a jak tylko odeszłam od niego przed autem od razu zaczął piszczeć i ciągnąć do mnie ale naprawdę nie miałam wyjścia:-([/QUOTE]

Gisic nie martw się kochana, ja dzisiaj też musiałam odwieźć psiaka do schroniska :( a właściwie mąż odwiózł, bo już nie dałam rady... piesek postury sarenki... potem się normalnie poryczałam, straszna bezsilność...

Link to comment
Share on other sites

Agra psinko kochana wybacz :(

Wczoraj w Dąbrowie Górniczej znaleziono Pudelka potrąconego przez samochód :-( Potrzebny pilnie DT. Psiak ma połamaną miednicę.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240092-potr%C4%85cony-przez-samoch%C3%B3d-pilnie-szukamy-DT?p=20463641#post20463641"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20463641[/URL]

[IMG]http://i46.tinypic.com/ohsfue.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ta bezsilność jest niestety okropna, szkoda że nie możemy pomóc wszystkim psiakom:-(
A zaraz z Wojtkiem jedziemy do schroniska w Mysłowicach bo dzisiaj jest ostatni dzień akcji "wyprowadź psa na spacer" a wiadomo że w Mysłowicach to jest tragedia więc chociaż tyle możemy zrobić by przez te 3h powyprowadzać psiaki:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Ta bezsilność jest niestety okropna, szkoda że nie możemy pomóc wszystkim psiakom:-(
A zaraz z Wojtkiem jedziemy do schroniska w Mysłowicach bo dzisiaj jest ostatni dzień akcji "wyprowadź psa na spacer" a wiadomo że w Mysłowicach to jest tragedia więc chociaż tyle możemy zrobić by przez te 3h powyprowadzać psiaki:shake:[/QUOTE]

Gisic, to Mysłowice takie akcje robi????????? :o :o :o z tego co wiem to oni nikogo nie chcą wpuszczać do schronu :/

Link to comment
Share on other sites

Ta akcja była organizowana przez psy.pl niestety zrobione to nie tak jak należy bo 1 osoba może wyjść tylko z jednym psem na max pół godziny i to na terenie schronu pomiędzy boksami się ten spacer odbywał więc reszta psów się denerwowała:shake: Ja wyprowadziłam takiego wielkiego staruszka który miał problemy z tylnimi łapkami a TZ dostał ogromnego mieszańca owczarka, pies po prostu przekochany tak się cieszył i szalał idealny dla aktywnych ludzi;)
W schronisku tam widziałam starszą suczkę bokserka, biedna smutna siedziała w boksie:-( Wszystkie były biedne ale ona zapadła mi w pamięć, może ktoś mógłby ludzi od bokserów poinformować:roll:
Poza tą akcją nie wpuszczają wolontariuszy a schronisko podlega pod Warszawę z tego co się wypytałam i psy są wszystkie kastrowane ale ile w tym prawdy nie wiem:roll: Poza nami przyszła jeszcze jedna para też wyprowadzić psiaki.

Od carycy doszło 10zł za marzec za co dziękujemy:loveu:

A ja muszę się pochwalić że znalazłam pracę:multi: Na razie pierwszy miesiąc umowa zlecenie na pół etatu a później zobaczymy. Pracuję znowu w zoologu ale takim z prawdziwego zdarzenia gdzie właściciele mają serce do zwierząt i nie sprzedają szczurków na karmę dla węży a dobro zwierząt jest najważniejsze i wszystkie zwierzaki są pod opieką weterynarza i sa odpowiednio karmione nie tylko suchym jedzeniem ale codziennie dostają świeże warzywa i owoce:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...